Skocz do zawartości
Jack White

Resident Evil 7 / VII: Biohazard

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wejdź za ścianę zanim obejrzysz kastę. Zaraz po drugiej stronie po lewej stronie stoi stolik drewniany a na nim leży bezpiecznik. Wepnij go w skrzynkę, w pokoju z magnetowidem. Udaj się na piętro i włącz przycisk. Uruchomisz w ten sposób mechanizm opuszczający schody prowadzące na strych. Tam znajdziesz klucz do piwnicy (metalowe drzwi). Gdy zejdziesz na dół do piwnicy. Po lewej stronie od schodów na piecu znajdziesz wytrych. Możesz nim otworzyć zamkniętą szufladę znajdującą w kuchni. Znajdziesz tam siekierę. Teraz może ponownie udać się do piwnicy i przejść przez drewniane drzwi. Tylko uważaj... Po akcji znajdziesz tam metalowe pokrętło. Możesz nim odkręcić zawór w łazience i spuścić wodę. Tam znajdziesz pistolet.

 

 

 

Szufladę z siekierą można też otworzyć wytrychem, sterując kamerzystą. Po tym w teraźniejszości szuflada będzie otwarta.

 

Ciekawostka: w demie 7 razy ukazuje się zjawa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To demo wbrew pozorom ma wiele tajemnic :E Ja raz przechodziłem na ps4 i raz na pc wczoraj. I jeszcze dzisiaj przynajmniej raz będę grał bo nie wszystko odkryłem. Jak macie możliwość to odpalcie je na TV dużo lepsze wrażenia na dużym ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zjawa pojawia zawsze się w nieoczekiwanych miejscach. Raz zauważyłem ją na schodach prowadzących na strych a raz jak schodziłem po drabinie do piwnicy w sekwencji z kasety. Mało tego jest jeszcze kilka innych fajnych motywów jak śmiejące się dzieci, samo poruszające się puszki w kuchni (raz spadła mi ze stołu) czy zamykające się drzwi. Gra ma genialny klimat i wiele sekretów. Jeżeli tak będzie i w pełnej wersji to będzie naprawdę ciekawie. Ja jestem kupiony tym demem więc pewnie będzie zakup premierowy. Nie mogę się już doczekać.

 

Da się najpierw zdobyć broń palną, a później

spróbować się z potworem, jak na gifie niżej: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=821391223

?

Tego nie wiem. Ja próbowałem zabić go siekierą ale nie dałem rady więc po prostu uciekłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne demko, śmiga mi 60fps w 2k na wysokich+

Gram teraz w drugą wersję z "bezpiecznikiem" :D , fajna imersja, RE raczej pod Outlasta nie podchodzi i fajnie bo tam to miałem dość :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przebiłem się przez demko "na full" według jakiegoś tutoriala na YT i szacun dla każdego, komu by się chciało robić to ręcznie (motyw z wskazywaniem abstrakcyjnych punktów). Gorsze to niż przygodówki point'n'click :>

 

Ale jedno muszę przyznać - gdyby zrobili następny remake jedyneczki na tym enginie, to byłby paluszki lizać.

 

Ja po prostu nie trawię gier w stylu slashery a'la Wzgórza mają oczy, zresztą z tego samego powodu Evil Within wogóle mi nie podszedł...

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Gra ciekawa ale to nie Resident Evil ! 4, 5 i 6 to było coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ciekawa ale to nie Resident Evil ! 4, 5 i 6 to było coś.

A widzisz, a ja twierdze że prawdziwy pełen zagadek i sekretów to był Resident Evil 1, 2, 3 to było coś. I właśnie dlatego Resident Evil 7 przypadł mi do gustu bo choć nastąpiły zmiany w mechanice (tryb pierwszo-osobowy) to jednak całość dużo bardziej nawiązuje do pierwowzoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ciekawa ale to nie Resident Evil ! 4, 5 i 6 to było coś.

 

raczysz żartować, prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie wszystkie podobaly :thumbup:

 

Ja przeszedłem 5 i 6, 5 miał mega zombie-afrykański klimat, 6 efektowność :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze że gra znów straszy bo od czas do czasu lube sobie pograć w jakiś horror. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

A widzisz, a ja twierdze że prawdziwy pełen zagadek i sekretów to był Resident Evil 1, 2, 3 to było coś. I właśnie dlatego Resident Evil 7 przypadł mi do gustu bo choć nastąpiły zmiany w mechanice (tryb pierwszo-osobowy) to jednak całość dużo bardziej nawiązuje do pierwowzoru.

 

raczysz żartować, prawda ?

 

RE 1,RE 2,RE 3 i nowsze mutacje to syf ze względu na idiotyczną prace kamery. RE 4 miał niedopracowane celowanie na myszce za to RE 5 był ok a RE 6 był świetny. RE 7 to taki Outlast a nie Resident Evil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE 1,RE 2,RE 3 i nowsze mutacje to syf ze względu na idiotyczną prace kamery. RE 4 miał niedopracowane celowanie na myszce za to RE 5 był ok a RE 6 był świetny. RE 7 to taki Outlast a nie Resident Evil.

Gdy pojawił się RE1 wyznaczał wówczas nowe trendy. I pomimo archaicznej na dzisiejsze czasu oprawy wizualnej, wtedy robiło to wrażenie. Jeden wielki syf i mutacja to była właśnie cześć 5 oraz 6 czyli bezmyślne pozbawione sensu napierdalanie to hordy zombie i zmutowanych 10 metrowych stworów. Zwykła głupkowata arcadówka która z serią Resident Evil miała tylko wspólną nazwę i nic poza tym. Brakowało tam wszystkiego czym wyróżniała się zawsze seria RE. Pierwsze trzy części to klasyka gatunku. I o ile siódemka również zmienia całkowicie swoją mechanikę to jednak ten klimat grozy, rozwiązywanie zagadek oraz cała fabuła dużo bardziej przypomina pierwsze części. Tak czy inaczej dla prawdziwych fanów to będzie gratka. Reszta pierdółek może sobie narzekać albo iść pograć w L4D.

Edytowane przez Jack White

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Gdy pojawił się RE1 wyznaczał wówczas nowe trendy. I pomimo archaicznej na dzisiejsze czasu oprawy wizualnej, wtedy robiło to wrażenie. Jeden wielki syf i mutacja to była właśnie cześć 5 oraz 6 czyli bezmyślne pozbawione sensu napierdalanie to hordy zombie i zmutowanych 10 metrowych stworów. Zwykła głupkowata arcadówka która z serią Resident Evil miała tylko wspólną nazwę i nic poza tym. Brakowało tam wszystkiego czym wyróżniała się zawsze seria RE. Pierwsze trzy części to klasyka gatunku. I o ile siódemka również zmienia całkowicie swoją mechanikę to jednak ten klimat grozy, rozwiązywanie zagadek oraz cała fabuła dużo bardziej przypomina pierwsze części. Tak czy inaczej dla prawdziwych fanów to będzie gratka. Reszta pierdółek może sobie narzekać albo iść pograć w L4D.

 

Zero 1,2 i 3 były by świetne gdyby zrobili je jako FPS lub TPP a tak ta praca kamery to tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka urywała system i była następnym krokiem po AITD. Siódemka nie przypomina już w ogóle protoplasty, ale wróciła do pewnych starych założeń, które nieobecne od czwartej części mocno ubiły serię pod grę akcji.

 

RE1, Tekken, Alien to były pierwsze gry jakie zobaczyłem na PSXa i robiły wtedy niesamowite wrażenie.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze Residenty obrażajo!? Raport leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raport jak raport... Ja się pakuję i jadę mu podwórko okupować.

Podobno teraz to jest w modzie. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee Resident Evil 7 zostanie zabezpieczony Denuvo......... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I?

Takie informacje są w sieci;

Zabezpieczenia antypirackie Denuvo wciąż wywołują sporo emocji, nie brakuje im zarówno zwolenników jak i oponentów. Ich dyskusje powrócą zapewne raz jeszcze. Poznaliśmy bowiem kolejną grę, która z Denuvo skorzysta.

 

Chodzi tutaj o Resident Evil 7. Wprawdzie firma Capcom nie zabrała w całej sprawie głosu, ale wszytko wydaje się przesądzone. Skąd pewność? Udostępniona została już bowiem wersja demo gry i gracze bardzo szybko zauważyli, że zabezpieczono ją właśnie przywoływanym Denuvo. Trudno przypuszczać, aby inaczej było z pełną wersją gry.

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale co z tego, że będzie zabezpieczone Denuvo?

Mogą sobie zabezpieczać nawet kłódką z naciągniętą nań gumką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale co z tego, że będzie zabezpieczone Denuvo?

Mogą sobie zabezpieczać nawet kłódką z naciągniętą nań gumką.

Ja podaje tylko że Resident Evil VII: Biohazard będzie zabezpieczone Denuvo a mnie to nie dotyczy bo i tak gre kupie na konsole a niektórzy narzekają że Denuvo pogarsza wydajność komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrzmiało (na ile tekst pisany brzmieć może) żalem i rozczarowaniem - eeeee i wielokropek plus szczerbol.

 

Się podniecają tym Denuvo, jakby było czym.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...