Forum PCLab.pl: Anime Anime ! no właśnie jakie ? - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (4 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Anime Anime ! no właśnie jakie ? Jak wyżej

#41 Użytkownik jest niedostępny   Isharoth 

• Puhuhu
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 09 Marzec 2018 - 16:31

Chyba pierwszy raz piszę w tym dziale, więc witam wszystkie osoby których tu nie kojarzę. :)

Nie chcę zakładać nowego wątku, bo mam ten sam problem. Nie wiem co obejrzeć. U mnie sytuacja wygląda trochę inaczej. Miałem długą przerwę od oglądania anime, a teraz naszła mnie znów ochota na obejrzenie czegoś ciekawego. Z powodu tej przerwy nie jestem na bieżąco z ciekawymi tytułami. Co mnie interesuje a czego nie cierpię? Może zacznę od tego drugiego.

Nienawidzę:
- ciągłego wydzierania się postaci
- głupkowatych, nieśmiesznych żartów (wiem, że czasem ciężko tego uniknąć, ale chodzi o to żeby nie było przesady). Z tego co pamiętam to np. w Golden Time komediowe sceny były zrobione w bardzo dobry sposób, w taki, że zamiast być zażenowany miałem uśmiech na twarzy.
- zboczeństwa. Lekki erotyzm może być nawet na plus, ale taki poważniejszy i niezbyt wulgarny
- haremy odpadają, większość z tych anime to bardzo śmierdzaca kupa
- ciot jako głównych bohaterów

Lubię:
- spokojny, czasem nawet tajemniczy klimat
- ciekawych głównych bohaterów. Nie muszą być jakimiś kozakami. Lubię jak główny bohater ma jakieś ciekawe przemyślenia jak np. Hikigaya z Yahari Ore
- epickie sceny z dobrą muzyką, zwroty akcji
- zagadki, stopniowe odkrywanie tajemnic
- ciekawe walki
- codzienne życie w mieście / na wsi
- wątek romansu, o ile jest rozsądnie prowadzony. Jeśli nie jest, to lepiej żeby go nie było.

Nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Wiem, że część tych rzeczy, które wypisałem wyklucza się wzajemnie, ale właśnie o to chodzi, bo nie chcę skupiać się na jednym gatunku, szukam po prostu czegoś co mnie zainteresuje. Dla ułatwienia, co mi się podobało?:

- Wspomniane wyżej Yahari Ore - za klimat, spokojne szkolne życie i bohaterów, szczególnie Hikigaya
- Steins Gate - na początku moim zdaniem zbyt długo się rozkręcało, ale jak z czasem było już tylko lepiej. Podróże w czasie w ciekawym wydaniu.
- Owari no Seraph - ciekawe walki, świetna muzyka i wkręcająca akcja. Fabuła może jest czasami naciągana, ale nie zanudza i sprawia, że po każdym następnym odcinku ma się ochotę na więcej. Bohaterowie byli tu akurat mierni (najciekawsza była chyba Shinoa), ale to nie przekreśliło dla mnie tego tytułu i czekam na 3 sezon.
- Guilty Crown - sytuacja podoba jak z Owari no Seraph. Główny bohater był wykreowany słabo, fabuła również naciąga, ale cała reszta wypadła świetnie.
- Golden Time - za humor i zwykłe, codzienne życie.
- Fate/Zero, Fate/Stay Night (wersje UBW) - ładna kreska, na początku tajemnicza fabuła i fajne walki.
- Shiki - to było świetne. Akcja była prowadzona powoli, z odcinka na odcinek dowiadywałem się coraz więcej i nie mogłem się od tego oderwać.

Na pewno było tego więcej, ale nie chce mi się wszystkiego tutaj rozpisywać. Jak widać są tu zarówno tytuły z gatunku "okruchy życia", komedie, jak i thrillery czy typowe nawalanki. Interesuje mnie wszystko, co jest przedstawione w dobrej formie.

Może nie są to jakieś ambitne tytuły, ale mam sporo zaległości i planuję je teraz lekko nadrobić. Jeśli macie coś ciekawego do polecenia, to piszcie. Z góry dziękuję. :)

Ten post był edytowany przez Isharoth dnia: 09 Marzec 2018 - 16:34

#42 Użytkownik jest niedostępny   Lypton 

• mainstreamowy hipster
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Marzec 2018 - 17:05

https://myanimelist....e_ga_Inai_Machi

- spokojny, czasem nawet tajemniczy klimat
- ciekawych głównych bohaterów. Nie muszą być jakimiś kozakami. Lubię jak główny bohater ma jakieś ciekawe przemyślenia jak np. Hikigaya z Yahari Ore
- epickie sceny z dobrą muzyką, zwroty akcji
- zagadki, stopniowe odkrywanie tajemnic
- ciekawe walki
- wątek romansu, o ile jest rozsądnie prowadzony. Jeśli nie jest, to lepiej żeby go nie było.

Gitara.

No i best anime evah: https://myanimelist....st__Brotherhood

Hmmm, na liście masz Owari i Guilty Crown, a nie ma https://myanimelist....yaku_no_Lelouch

Możesz też spróbować https://myanimelist....9/Akame_ga_Kill , taka Gra o Tron dla mangoz**bów.

Ten post był edytowany przez Lypton dnia: 09 Marzec 2018 - 17:12

#43 Użytkownik jest niedostępny   Isharoth 

• Puhuhu
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Marzec 2018 - 17:28

Dzięki za propozycję, zaraz sprawdzę.

A Boku dake obejrzałem i też było super.

#44 Użytkownik jest niedostępny   TheMr. 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Marzec 2018 - 19:05

Zobacz postIsharoth, o 09 Marzec 2018 - 16:31, napisał(a):

Lubię:

Gin no Saji S1 i S2.

#45 Użytkownik jest niedostępny   Isharoth 

• Puhuhu
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Marzec 2018 - 07:35

Przy okazji jak oglądałem znalazłem Youkoso Jitsuryoku. Z tego co widzę po głównym bohaterze, to też może być ciekawe, ale opinie są różne. Dodaj obrazek

A z filmów coś polecicie? Obejrzałem dziś Kotonoha no Niwa i bardzo mi się podobał. Lubię takie bardziej dojrzałe podejście do tematu, bez sztucznych wymuszonych zachowań i dialogów.

Ten post był edytowany przez Isharoth dnia: 11 Marzec 2018 - 21:19

#46 Użytkownik jest niedostępny   Treys 

• Distortion
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Marzec 2018 - 20:02

No więc niedługo pewnie skończę 2 sezon Code Geass naprawdę mnie to wciągnęło ! szukam coś znów podobnego do takiej akcji !

#47 Użytkownik jest niedostępny   Isharoth 

• Puhuhu
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Marzec 2018 - 22:15

Obejrzałem Kimi no Na wa. Jak sięgam pamięcią, nigdy nie oglądałem lepszego anime. To jest arcydzieło. To tylko dowód na to, że anime w postaci filmu pełnometrażowego jest traktowane znacznie poważniej niż seriale. Dawno nie czułem tylu emocji przy oglądaniu filmu. Ciekaw jestem ile jeszcze dobrych produkcji mogłem pominąć.

#48 Użytkownik jest niedostępny   TheMr. 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Marzec 2018 - 22:27

Meh, nie ma co się rozwodzić nad Kimi no Na wa, animacje i grafika racja ale arcydziełem bym go nie nazywał. Historia niczym kilka serii średniawych zbitych w kupę.

#49 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Marzec 2018 - 22:53

Bardzo dobry tytuł - tylko i aż tyle. Kolejny wyniesiony przez społeczność do rangi mesjasza anime IMO trochę na wyrost.
Wydaje mi się, że to sporo mówi o ogólnym stanie chińskich bajek. :hmm:

#50 Użytkownik jest niedostępny   Isharoth 

• Puhuhu
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Marzec 2018 - 09:25

Bardziej miałem na myśli to, że jest świetne jak na anime. W ogóle jeśli chodzi o film też dobrze wypada, chociaż kilka rzeczy w scenariuszu bym zmienił.

O obecny stan chińskich bajek możemy posądzać ich odbiorców. Wystarczy wejść na dowolny tag o tematyce anime na Wykopie, żeby zobaczyć jaka rakowa społeczność się tam stworzyła. Przez nich anime postrzegane jest tak a nie inaczej, więc strach inwestować w nie poza Japonią, co też przekłada się na zarobki studiów zajmujących się animacją. Moim zdaniem anime to taka anomalia wolnego rynku, bo niby cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na świecie, ale tak naprawdę spróbujcie poszukać gdzie można legalnie kupić sobie jakikolwiek tytuł z polskim tłumaczeniem. Co prawda można kupić bez tłumaczenia i dodać napisy, ale ktoś te napisy też musi zrobić - nikt nie robi tego oficjalnie, co też w pewnym stopniu przekłada się na jakość tłumaczenia.
Co z tego wynika? Bardziej opłaca się tworzyć mierne, a wręcz nawet słabe produkcje nastawione głównie na japoński rynek, bo tam będą zarabiać. Bardziej ambitne filmy raczej nie zarobią aż w takim stopniu, żeby opłacało się je robić.

Zresztą z tego samego powodu miałem taką długą przerwę od oglądania. I cieszę się, że ją zrobiłem bo teraz mogę sobie uzbierać więcej ciekawych serii do obejrzenia, jednocześnie nie będą sfrustrowanym przy ich szukaniu.

Mam nadzieję, że kiedyś to się zmieni i będzie więcej takich tytułów jak Kimi no Na wa. a nawet jeszcze lepszych, bo potencjał jest duży, tylko mało kto go wykorzystuje.

Ten post był edytowany przez Isharoth dnia: 16 Marzec 2018 - 09:28

#51 Użytkownik jest niedostępny   TheMr. 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Marzec 2018 - 22:35

Ale oczywiście, że mierne produkcje nawet w Japonii by się utrzymały. Kasa jest wszędzie, na całym świecie, jak zrobisz mierne anime to dostanie drugiego sezonu albo produkcja filmu bądź filmu z aktorami możesz zapomnieć już na starcie. Wykop i anime to :E Tam średnia pewnie nawet 12 lat nie przekracza, a ich jedynym bożkiem jest SSAŁO :E

Napisany oficjalne masz na Crunchyroll, na Netflixie masz nawet dubbing PL do wielu anime, napisy PL dalej są robione przez ludzi dla hobby ale najczęściej tłumaczone z angielskiego, oficjalny DUB angielski też masz na 2 czy 3 platformach. A legalnie możesz kupić serie anime tylko dub ENG, bo Polska to zbyt mały rynek zbytu żeby w ogóle się jakiś większy producent interesował nami. Pełnometrażowe filmy popularnych anime zarabiają sporo, Mahouka Movie w samej Japonii zebrała ponad 5 mln $, to więcej niż Polskie komedie :E

Ten post był edytowany przez TheMr. dnia: 17 Marzec 2018 - 16:57

#52 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Marzec 2018 - 22:51

Jak mierne by się nie utrzymały? Z jakieś 85% jest miernych. :E
Sam wspomniałeś np. o SAO. :E

#53 Użytkownik jest niedostępny   Isharoth 

• Puhuhu
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Marzec 2018 - 09:22

Zobacz postTheMr., o 16 Marzec 2018 - 22:35, napisał(a):

Ale oczywiście, że mierne produkcje nawet w Japonii by się nie utrzymały. Kasa jest wszędzie, na całym świecie, jak zrobisz mierne anime to dostanie drugiego sezonu albo produkcja filmu bądź filmu z aktorami możesz zapomnieć już na starcie. Wykop i anime to :E Tam średnia pewnie nawet 12 lat nie przekracza, a ich jedynym bożkiem jest SSAŁO :E

Akurat jeśli chodzi o Wykop to nie miałem na myśli chwalenia imitacji dobrego anime jaką jest SAO, a bardziej o zachowanie ludzi na 2 najpopularniejszych tagach. Zobacz sobie jakie obrazki tam wrzucają. Taki obraz mango****a kreowany jest w internecie już przez długie lata, ci sami ludzie którzy go tworzą są też w dużej mierze odbiorcami anime, więc nie ma co oczekiwać dobrej jakości produkcji, tylko napakowanych fanserwisem do bólu powtarzalnych syfów. Gdyby mi się chciało zaktualizować oceny na mojej myanimelist w odniesieniu do wszystkiego co do tej pory obejrzałem, to połowa tytułów nie dostałaby więcej niż 5/10. Na szczęście jakoś po roku oglądania anime odpuściłem sobie oglądanie wszystkiego co wpadnie mi w ręce i wyszukiwałem bardziej ambitnych, albo przynajmniej nie tak idiotycznych serii. I jest ich całkiem sporo, ale nadal trzeba się naszukać, żeby je znaleźć. Gdyby naprawdę było tak jak mówisz, że mierne produkcje się nie utrzymują na rynku, to byłoby ich zdecydowanie mniej.

Zobacz postTheMr., o 16 Marzec 2018 - 22:35, napisał(a):

Napisany oficjalne masz na Crunchyroll, na Netflixie masz nawet dubbing PL do wielu anime, napisy PL dalej są robione przez ludzi dla hobby ale najczęściej tłumaczone z angielskiego, oficjalny DUB angielski też masz na 2 czy 3 platformach. A legalnie możesz kupić serie anime tylko dub ENG, bo Polska to zbyt mały rynek zbytu żeby w ogóle się jakiś większy producent interesował nami. Pełnometrażowe filmy popularnych anime zarabiają sporo, Mahouka Movie w samej Japonii zebrała ponad 5 mln $, to więcej niż Polskie komedie :E

Hm. Chodziło mi głównie o napisy PL. Niby znam angielski, ale myślę że oglądanie filmów z ang. napisami to już nie będzie to samo. Na Netflixie jest dość mało anime, jedyne co tam niedawno obejrzałem to Fate/Apocrypha, z czego było tam tylko 12 odcinków z 25. Tak czy siak muszę przyznać, że bardzo podoba mi się Netflixowa forma i chciałbym żeby w przyszłości było tam więcej anime, no i przy okazji w lepszej jakości, bo bitrate w Fate/Apocrypha był zbyt niski jak na możliwości Netflixa.

#54 Użytkownik jest niedostępny   TheMr. 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Marzec 2018 - 17:05

Zobacz postIsharoth, o 17 Marzec 2018 - 09:22, napisał(a):

Akurat jeśli chodzi o Wykop to nie miałem na myśli chwalenia imitacji dobrego anime jaką jest SAO, a bardziej o zachowanie ludzi na 2 najpopularniejszych tagach. Zobacz sobie jakie obrazki tam wrzucają. Taki obraz mango****a kreowany jest w internecie już przez długie lata, ci sami ludzie którzy go tworzą są też w dużej mierze odbiorcami anime, więc nie ma co oczekiwać dobrej jakości produkcji, tylko napakowanych fanserwisem do bólu powtarzalnych syfów. Gdyby mi się chciało zaktualizować oceny na mojej myanimelist w odniesieniu do wszystkiego co do tej pory obejrzałem, to połowa tytułów nie dostałaby więcej niż 5/10. Na szczęście jakoś po roku oglądania anime odpuściłem sobie oglądanie wszystkiego co wpadnie mi w ręce i wyszukiwałem bardziej ambitnych, albo przynajmniej nie tak idiotycznych serii. I jest ich całkiem sporo, ale nadal trzeba się naszukać, żeby je znaleźć. Gdyby naprawdę było tak jak mówisz, że mierne produkcje się nie utrzymują na rynku, to byłoby ich zdecydowanie mniej.

Hm. Chodziło mi głównie o napisy PL. Niby znam angielski, ale myślę że oglądanie filmów z ang. napisami to już nie będzie to samo. Na Netflixie jest dość mało anime, jedyne co tam niedawno obejrzałem to Fate/Apocrypha, z czego było tam tylko 12 odcinków z 25. Tak czy siak muszę przyznać, że bardzo podoba mi się Netflixowa forma i chciałbym żeby w przyszłości było tam więcej anime, no i przy okazji w lepszej jakości, bo bitrate w Fate/Apocrypha był zbyt niski jak na możliwości Netflixa.

Ja nawet nie wypok nie wchodzę regularnie, raz na jakieś dwa miechy żeby zobaczyć jaki rak prezentują i przy okazji jakaś inbę odwalić z nudów :E
Fate miały premierę LIVE z tego co pamiętam i musiałbyś czekać co tydzień na nowy odcinek, tak samo drugi sezon Nanatsu, plus taki że Netflix odpalasz TV i siadasz od razu do anime, a przy PC najczęściej ściągasz sobie z nyaa i trzeba trochę dłużej poczekać. A co do ocen, od 2-3 lat nie wystawiłem żadnej 10, więc coś w tym jest.

Zobacz postcrush, o 16 Marzec 2018 - 22:51, napisał(a):

Jak mierne by się nie utrzymały? Z jakieś 85% jest miernych. :E
Sam wspomniałeś np. o SAO. :E

O cholera miałem napisać że by się utrzymały :E Tylko ciężej o drugi sezon mało popularnemu crapowi, a SAO dostało hajp over 9000.
Zmęczenie, pisałem i myślałem o czym innym :thumbdown:

Ten post był edytowany przez TheMr. dnia: 17 Marzec 2018 - 17:06

#55 Użytkownik jest niedostępny   Isharoth 

• Puhuhu
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Marzec 2018 - 18:34

Za późno. Już obejrzałem do końca. W sumie było całkiem niezłe. Nie wiem czy to była wina tłumaczenia, ale wkurzało mnie że niektóre kobiece postacie mówiły o sobie jak o mężczyznach. Był też 1 trap, a ja nie lubię takich akcentów, chociaż sam zarys postaci był nawet ok... Jednak to nie przekreśliło historii i emocji jakie niesie z sobą Apocrypha. Można mówić, że naciągane, że siła miłości itd. ale mi się podobało i nie rozumiem takich niskich ocen na MALu. Dla mnie to pełnoprawny Fate. Końcowe walki też były super. Tylko ten początek zbyt długo się rozkręcał. Co mi się podobało najbardziej? Muzyka, która jest arcydziełem, chociaż przy walkach powtarzał się głównie jeden motyw w różnych wariacjach.

No i jeszcze ciekawie poprowadzony motyw zbawienia, wolności. Podobne motywy były akurat w każdej z 3 głównych części Fate, więc nie mogę powiedzieć że jestem zawiedziony. Anime nie jest ambitne, ale można się dobrze przy nim bawić.

Co do ocen, to od pewnego czasu staram się oceniać w odniesieniu do innych anime jakie obejrzałem. Dlatego 3 ostatnio obejrzane przeze mnie filmy:
- Kotonoha no Niwa
- Koe no Katachi
- Kimi no Na wa.

dostały ode mnie po 10, chociaż dobrze wiem, że powinny mieć osobne oceny bo najbardziej spodobało mi się ostatnie. Ale kto powiedział, że trzeba idealnie oceniać, skoro jest masa ludzi, którzy wystawiają SAO 10/10, a dobrym tytułom 2 tylko dlatego, że nie podobał im się pierwszy odcinek? Dodaj obrazek

Btw. cieszę się, że wróciłem do oglądania anime, bo teraz jest co oglądać. Dodaj obrazek

Ten post był edytowany przez Isharoth dnia: 17 Marzec 2018 - 18:39

#56 Użytkownik jest niedostępny   TheMr. 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Marzec 2018 - 22:06

Ludzie oceniają Apo niżej niż resztę przez sam fakt, że fabuła to kolejna z kolei ścieżka która plasuje się niżej niż inne, a samo anime w sobie było kilka półek niżej niż Fate/Zero. A samych fejtów i ich wersji jest tak dużo, że można się pogubić. Szczerze, nie ruszałem Fejtów od 2014 roku, bo podoba mi się tylko główna ścieżka i odrobinę LN.

"Btw. cieszę się, że wróciłem do oglądania anime, bo teraz jest co oglądać."

Mam dosłownie na odwrót, przez to że z sezonu na sezon jest co raz więcej crapu, sensownego anime dawno nie widziałem a z zapisanych 15 tytułów z zimowego sezonu, dokańczam może 2, reszta poleciał drop :E

#57 Użytkownik jest niedostępny   Isharoth 

• Puhuhu
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Marzec 2018 - 22:17

Zobacz postTheMr., o 17 Marzec 2018 - 22:06, napisał(a):

Ludzie oceniają Apo niżej niż resztę przez sam fakt, że fabuła to kolejna z kolei ścieżka która plasuje się niżej niż inne, a samo anime w sobie było kilka półek niżej niż Fate/Zero. A samych fejtów i ich wersji jest tak dużo, że można się pogubić. Szczerze, nie ruszałem Fejtów od 2014 roku, bo podoba mi się tylko główna ścieżka i odrobinę LN.

Może tego nie czuję, bo oglądałem jedynie 2 serie UBW (Zero i FN) i Apo. Widziałem, że jest więcej serii z Fate, jednak nie miałem okazji się w nie bardziej zagłębić, bo szybko mnie odrzuciły po pierwszym zobaczeniu ich na MALu. Jednak i tak jedyne co mnie irytowało w Apocrypha to te rzeczy które wymieniłem u góry, a nie przekreśla to moim zdaniem całego tytułu, który wcale nie odbiega jakością od poprzedników. Po Fate można się spodziewać ciekawej fabuły, walk i motywów dobrych do przemyśleń. W Apo niczego nie brakowało, co najwyżej było przedstawione w troche inny sposób niż wcześniej. Co ciekawe w moim odczuciu to właśnie tu mogliśmy zobaczyć prawdziwą wojnę o Graala z całym jej rozmachem. W drugiej połowie było za to sporo okazji do przemyśleń, przy czym rozwiano też wiele wątpliwości dotyczących niektórych postaci.

Zobacz postTheMr., o 17 Marzec 2018 - 22:06, napisał(a):

Mam dosłownie na odwrót, przez to że z sezonu na sezon jest co raz więcej crapu, sensownego anime dawno nie widziałem a z zapisanych 15 tytułów z zimowego sezonu, dokańczam może 2, reszta poleciał drop :E

Też miałem takie odczucie, zanim zrobiłem sobie długą przerwę od oglądania. Może takie przerwy są potrzebne, żeby uzbierały się dla nas tytuły, które naprawdę nas interesują? Dodaj obrazek

Ten post był edytowany przez Isharoth dnia: 17 Marzec 2018 - 22:22

#58 Użytkownik jest niedostępny   TheMr. 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Marzec 2018 - 00:26

Zobacz postIsharoth, o 17 Marzec 2018 - 22:17, napisał(a):

Też miałem takie odczucie, zanim zrobiłem sobie długą przerwę od oglądania. Może takie przerwy są potrzebne, żeby uzbierały się dla nas tytuły, które naprawdę nas interesują? Dodaj obrazek

Jeśli nawet zrobię sobie 2 lata przerwy, to może otrzymam z tego ~15-20 tytułów wartych obejrzenia, które obejrzę w niecałe dwa tygodnie, i znowu robić przerwę? To już wolę oglądać w czas, na bieżąco, i żeby nie dostać żadnym spoilerem.

Apo osobiście mi się nie podobało ogólnie, mielona po raz kolejny walka o Graala nie przekonuje, a nowe postacie nie zachwyciły - ¯\_(ツ)_/¯.

Ten post był edytowany przez TheMr. dnia: 18 Marzec 2018 - 00:28

#59 Użytkownik jest niedostępny   Isharoth 

• Puhuhu
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Marzec 2018 - 10:40

No niestety tak będzie, bo nie wychodzi zbyt dużo dobrych serii.

Tak poza tym. Gdzie oglądasz anime? Myślałem żeby oglądać na CrunchyRoll i nakładać na film polskie napisy. Trochę roboty jest, bo przy każdym odcinku trzeba specjalnie szukać dobrych napisów i je zsynchronizować (są programy, które odtwarzają same napisy i można je nanieść w dowolnym miejscu na ekranie). Chociaż nawet na CrunchyRoll nie mają wszystkiego. Dodaj obrazek

#60 Użytkownik jest niedostępny   TheMr. 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Marzec 2018 - 14:56

nyaa. Wcześniej oglądałem na stronach www, ale pomyślałem że w gruncie mogę sobie kupić dysk 2 TB i mieć każde anime na dysku do re-watchowania. Oglądam tylko z napisami ENG i tak, polskie suby w większości to gówno. I teraz mam ponad 1.5 TB na jednym dysku, 1080p Blu-Ray seria 26 odcinkowa waży po 30-40 GB :E Pobiera się w niecałe 1h, mogę sobie zrobić herbatkę, kolacje, zjeść, przyjść i mieć całe anime na dysku.

Ten post był edytowany przez TheMr. dnia: 18 Marzec 2018 - 14:58

• (4 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4