Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Casian

Modernizacja kompa płyta główna Gigabyte F2A85XM -HD3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie syn posiada taka płytę główna w swoim PC Gigabyte F2A85XM -HD3, pozostały mój osprzęt to:

 

- grafika: AMD Radeon HD 7700 1024 MB

- procek: AMD A8-5500 Trinity 32nm Technology

- ram: 8 GB single - channel DDR3 666MHz (9-9-10-24)

 

Chciałbym zmodernizować jego już leciwy komputer, aby mógł odpalić nowsze gry bez przycinek. Założenia sa takie że chciałbym zostawić płyte główną i procesor a skupić się na karcie grafiki. Czy jeżeli zakupiłbym sama grafikę i ew dokupił RAM-u cos by to dało ? Jeżeli tak to czy jakas nowa karta grafiki powiedzmy do 400 zł dałaby radę dźwignąć np wiedźmina 3 ? Prosze o rady i z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odrazu mówię że bez przycinek się nie obejdzie zwłaszcza sparowanie amd/amd (cpu/gpu) jest dość średnim pomysłem... :E jak ma dźwignąć wieśka to niestety budżet musi iść troszkę do góry i zacząć powoli wymieniać całą platformę to nie i5 nawet pierwszego gena co jeszcze starością zalatuje ale moc jest odpowiednia,co do meritum sama grafa coś tam da lecz niestety dość mocno będzie ją cep ograniczał i spadki będą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny setup i z wieśkiem nie ma aż takiej tragedii. Co prawda fps-ów mało i klatki są ale jest grywalnie na średnich-high.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakies konkretne modele które warto brać pod uwagę? Czy ram też trzeba dołożyć? Czy jednak płyta główna to staroc i nie warto tego ruszać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie ma pomysłów na mój problem ? Bo sam czytam i nie wiem co robic dalej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...