Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ridick1994

Wymiana szybki Lumia 640 dual sim

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Tata mojej narzeczonej niefortunnie upuścił telefon przez co ma pękniętą szybkę w swojej lumii 640. Dotyk i wszystko działa normalnie jednak chciałby wymienić szybkę. Ja osobiście wymieniam szybki w telefonach serii Galaxy s i moje pytanie czy tę szybkę w Lumii da się wymienić tak jak w np. S4 odklejając od LCD pękniętą i przyklejając nową na klej LOCA czy trzeba kupić razem z nowym LCD?

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digitizery niby są na alledrogo ale z tego co widzę bezpieczniej będzie chyba wymienić cały fullset...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zastanawiam się,bo będę to robił w warunkach domowych. Przy Galaxy sprawa jest prosta,a tutaj nie wiem jak to jest zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80% szansy że w domowych warunkach uwalisz wyświetlacz skoro przy normalnych warunkach, czasami go szlag trafia. Pod tym względem ostatnie dwie serie lumia są takim gównem jak prestigio i inne chińskie szroty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to najprostsze i najbezpieczniejsze wyjście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to najprostsze i najbezpieczniejsze wyjście...

Ale najgłupsze.. bo telefon można kupić za 480zł nowy ze sklepu, w całość kosztuje 300zł.

 

80% szansy że w domowych warunkach uwalisz wyświetlacz skoro przy normalnych warunkach, czasami go szlag trafia. Pod tym względem ostatnie dwie serie lumia są takim gównem jak prestigio i inne chińskie szroty.

Jeżeli chodzi o jakość wykonania nie mam 640 nic do zarzucenia. Miałeś w ogóle 640 w rękach ? Uwierz mi że między serią 5XX a 6XX różnica w jakości wykonania jest taka jest Daci a VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale najgłupsze.. bo telefon można kupić za 480zł nowy ze sklepu, w całość kosztuje 300zł.

 

 

Jeżeli chodzi o jakość wykonania nie mam 640 nic do zarzucenia. Miałeś w ogóle 640 w rękach ? Uwierz mi że między serią 5XX a 6XX różnica w jakości wykonania jest taka jest Daci a VW.

 

Co proponujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zastanawiam się,bo będę to robił w warunkach domowych. Przy Galaxy sprawa jest prosta,a tutaj nie wiem jak to jest zrobione.

jak masz takie podejscie "prosta" to już z górki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...