Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KorniszonZBeki3

Krótki opis Sony Xperii E5 po 3 dniach użytkowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jest to moja pierwsza recenzja więc nie oczekuję na pozytywne komentarze jeśli można nazwac to wogóle recenzją :hmm: .

 

We wtorek przyszedł do mnie dhlem Sony Xperia E5 więc to już 3 dzień użytkowania.

 

Na noc włączam tryb stamina i mam wieczorem o 23:00 42% a rano mam 40% więc jest ok.

 

Nic się nie zacina aparat mógłby szybciej łapać ostrość ale nie jest tak żle.

 

Uciąga takie gierki jak np.Real Racing 3 albo Need for speed no limits :cool:

 

Zainstalowałem obie gierki równocześnie i parę podstawowych np.Fb(rzadko korzystam),firefoxa z adblockiem i nie krzyczy o brak miejsca.

 

Filmy i zdjęcia zapisjue na karcie pamięci 16gb(można włożyć chyba 200gb :hmm: ).

 

Trochę brak mi spustu migawki bo w niektórych xperiach jest np.w M4 Aqua dziwne że akurat w tym modelu nie dali :o .

 

Xperia nieco się grzeje w górnej części obudowy(jeśli mamy włączoną długo latarkę to lampa błyskowa może poparzyć).

 

Aparat jest dziwnie umiejscowiony i łatwo go zasłonić.

 

Dołączone słuchawki są całkiem całkiem choć sprawiają wrażenie delikatnych.

 

Oprogramowanie działa stabilnie i bez zacięć czy lagów.

 

Tylko nie rozumiem po co ładowali tam klawiaturę swiftkey i pełno apek do wynajmowania pokoi w hotelach :hmm:

Ja nie lubie swiftkeya bo ma dziwny układ przycisków i jakoś laguje.

Dlatego pobrałem sobie z apk mirror domyślną klawiature sony bo w google play nie było :o

 

Szkoda że aplikacja Muzyka nie odtwarza plików .cue więc musiałem zainstalować powerampa :E

 

Telefon oceniam na bardzo dobry(nie mam go z czym porównać napewno jest duża różnica w działaniu w porównaniu do mojego starego Lg L5 :E

 

Nfc i tu jest problem :(

 

Nie dali żadnego taga (do mojego lg l5 dali taga nfc) i w dodatku nie mogę edytować mojego starego taga nfc od lg.

 

Czy ten telefon ma wogóle mozliwość edycji tagów?? :hmm:

 

Wybaczcie że nie zamieściłem foto bo po prostu nie mialem czym zrobić fotek :kwasny:

 

A i mam pytanie jak sprawdzić ilość dostępnego miejsca na aplikacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam też jestem uzytownikiem tego telefonu. Mam go juz około 2 miesiące i jest to najlepszy telefon pod względem cena/mozliwosci i wyposazenie. Podkreślam że zakupiłem go za 300zł

 

Największymi zaletami telefonu między innymi:

 

- Czujnik swiatła

- dioda powiadomień

- ekran HD

- o dziwo bateria choć nie za duża 2300mah a dosć ładnie trzymie.

 

Za kupnem oglądałem wiele modeli samsunga sony i LG. Samsung poległ z kretesem bo nawet w droższych modelach nie ma tak potrzebnej i banalnej rzeczy jak dioda powiadomień. ( Czy to jest aż tak skomplikowane technologiczne by każdy telefon to miał. Drugim jest czujnik światła) Lecz xperia E posiada praktycznie wszystko.

 

- Dobry ekran HD

- 1,5GB ram

- 16GB pamieci

- wszystkie czujniki

- w miarę dobra baterię

- 4 rdzenie

- aparat 13mpx ( co prawda nie jest to szczyt oczekiwiań ale jest )

 

I co najważniejsze ludzie mówimy o cenie 300-450zl !!

 

Jak do tej pory jest to dla mnie najlepszy telefon wzgledem ceny. Jest naprawde szybki aplikacje sie nie zacinają internet smiga bardzo szybko.

Jeśli ktoś szuka dobrego telefonu w niskiej cenie to jest nim ten telefon. Poprostu ma on wszystko co drozsze smartfony. A konkurencja LG i smasung odstają od sonego w tym przypadku. Sony oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...