Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

VSS

ICE-Core P3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym to jeszcze ogarnął i opatentował. Nie myślałeś robić takich zestawów na zlecenie? W Niemczech to powinno nieźle iść. Ten plaster miodu jest zajebisty. thumbup.gifthumbup.gifthumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ramka wyglądał by wiele lepiej jak ogarnę Case to zobaczę co da sie urotowac z tej tylnej ścianki , a jak nie to ogarnę od podstawy i chyba cala Case zrobię w bieli :hmm: , choć czarny sporo wybacza :thumbup: ,

temat ogarniam dla siebie i tylko w wolnym czasie taka odskocznia od codzienności ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze Biały bardzo mi się spodobał :P

 

xqrx9hrj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak czarny zdominował

suuoqwdu.jpg

 

p7fdokku.jpg

 

bk79vui2.jpg

 

m7uccfph.jpg

 

6pqpl9cl.jpg

 

li9j4w4f.jpg

 

jkdjm26e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje dziękuje,

 

jeszcze daleka droga ale mam taka nadzieje to już finalna wersja będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy finał? Bo zapowiada się grubo :Up_to_s:

 

Gdzie i z jakiej firmy masz ten zestaw do modyfikacji kabli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kable wyglądają mi na gotowy set - no chyba że źle widzę :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańsza wersja - wyprostuj zszywkę, złóż na pół i działaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To narzędzie od Phobya do pinów ATX/PCI-E rozpadło się u mnie po kilku wyciągniętych kablach - nie polecam.

Lamptrona nie miałem, ale pamiętam, że ktoś też nie był do końca zadowolony.

 

Jest jedno dobre narzędzie do ATX/PCI-E, które mam od kilku lat, ale jego cena jest taka jak za ten zestaw lamptrona - niestety dobre narzędzia swoje kosztują ;)

 

Pamiętam, że ktoś na forum (PatrykT?) zrobił sobie taki ekstraktor domowej roboty, poszukaj może Cię to zainspiruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest ten Lamptron w tym srebrnym boxie i odkręcanymi końcówkami to miałem taki i końcówki po parunastu użyciach (te 2 cienkie do wiązek ATX itd.) popękały tak, że całość do kosza poleciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

extraktory używam głównie do molexow ,

 

co do Case to powiem wam ze ani z tylu i ani z przodu jak i z boku nic nie wystaje poza obrys obudowy P3 w wersji OEM szerokość 47 cm wysokość 47 cm głębokość 26cm :thumbup: a jest tam 3x 360 chłodnica 9x 120mm Fan , dwa dyski 2,5" , DVD BD , dwie Pompy , dwa rezerwuary , zasilacz płyta i Grafa , do tego jest jeszcze opcja na 5 dysków 2,5" lub dodatkowa chłodnica 360mm,

 

obecnie mam jeszcze dylemat nad pompami i okablowaniem , po przesunięciu Płyty przewody EPS sa za krótkie :kwasny: , no ale to już drobiazgi , ważne ze Układ Air Flow jest poprawiony E-ATX wejdzie ale tylko z równolegle do płyty osadzonym złączem ATX i to jest w sumie tylko jedno ograniczenie przy adaptacji e-ATX ,

 

przy takiej inwazji w gotowa obudowę wiele punktów nawet wstępnie te mało istotne już w końcowej fazie staja się kluczowe i wykluczają założona konstelacje rozmieszczenia poszczególnych sekcji obudowy , dlatego obecnie przy końcowej konstelacji myślę ze już nie będzie większych modyfikacji :) udało się tez wykluczyć gięcie rurek 180° bo to stawiało pod znakiem zapytania układ z PETG :o ,

 

czekam na Grafe która będzie dedykowana do zestawu ,

 

już robiłem nawet przymiarki do adaptacji pomp DDC by wygenerować miejsce na 1.2KW PSU ale nawet DDC10W nie jest w stanie pracować ciszej od VPP755 [2 LvL] ,

 

czy ktoś mógłby mi powiedzieć jaki pobór ma Pompa VPP 755 na drugim biegu , tak samo przy VPP 655 tez na drugim biegu :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszły nowe Graty :

za 2h zobaczy sie co tam jest

qy2j7uqk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały update

kbronlp8.jpg

 

a2vfanyo.jpg

 

 

przed

xnm2ght8.jpg

 

po zabiegu

 

vj5korp9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał być finał a brakło jednej złączki 16/13 , gdybym miał Insert 12,9 było by dużo ładniej i uradził bym większość luków , a i tak Pompa-> CPU jest tylko prowizorycznie pod wymiar zrobiona i chyba będę musiał komuś zlecić wykonanie bo dwa luki 90° nie ugryzę , tak samo jak CPU->VRM blok, niestety ale mam Insert 12,6mm wiec bardzo kiepsko

 

bu7rhizv.jpg

 

a tu taki zonk :

3js7f78k.jpg

 

w sumie to przy skręcaniu ocierają o siebie pomijając oczywiście ślady na rurkach które pozostawia złączka przy skręcaniu :kwasny:

 

rozwiązanie alternatywne :

8gvco84w.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udało załatwić od sklepu Angela.pl insert prototypowy, który mają wprowadzić. Ma 11.80 mm, ale problem w tym, że rurki nie trzymają wymiaru i mają od 11.9mm do 12.4mm. Zamówię chyba dodatkowo insert 13mm z tych starych co nie trzymają wymiaru i może będzie pasował pod te rurki 12/16mm. Jak będzie za duży to będzie rozpychał rurkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma szans na rozepchanie rurki , z tego co za8bserwowalem to insert podczas nabierania tc sie chyba troche kurczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VSS

To by było wbrew prawom fizyki gdyby się kurczył

Raczej rurka bardziej się rozszerza aniżeli insert pod wpływem temperatury

Co do zarysowań rurek poprzez złączki

Wszystkie to robią w mniejszym lub większym stopniu

Bitsy mi rysowały jeżeli rurka pod kątem wchodziła w złączke

EK wystarczy że się obsunie do łuku i ślad głęboki pozostaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...