Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

VSS

ICE-Core P3

Rekomendowane odpowiedzi

, podobna bo moja jest chińska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałeś może z aliexpress i masz aktywny link? Jakiś czas temu kupiłem i średnio działał :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ali linka niestety brak

Po mojej tez trzeba poprawiac by bylo idealnie albo idelanie ulozyc pin w zacisku ale tez mi to srednio wychodzi Dlatego ja dodadkowo lutuje i jest dobrze, mam tez takie male kombinerki i tez zaciskaja prawie jak zaciskarka z tym ze kombinerkami na dwa razy musze zaciskac.

Jezeli chodzi o zaciskarke to zaciskane piny musza byc w trakcie zaciskania zaginane do srodka kabla o 180 stopni wzgledem pozycji wyjsciowej wtedy zaciski jakby dziela oslone przewodu na polowe i disiskaja przewod w 4 plaszczyznach. By to uzyskac na mojej zaciskarce musze wpierw podgiac elementy ktore zaciskaja przewod,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna paczuszka i zacznie się rozpakowywanie klamotów

 

cz5jhrtr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko ja czy to wygląda jak robot z Wall-E? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i wygląda jak Wall-E ale jest naprawdę dobry sprzęt ,

 

Radiatory poglądowo na zewnątrz [ idealnie pasują do środka obudowy i 1mm zapasu jest :thumbup: ]

 

b4wxnx4j.jpg

 

f2fde68g.jpg

 

2fmz3fq7.jpg

 

jd22d7zn.jpg

 

teoretycznie rozważałem tez opcje taka :

 

35180.jpg

ale wymagało by to dużo większego nakładu ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kanapka pod pompy

 

euaarl6a.jpg

 

s5j3j9tq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio ? te pompy nie wymagają takich kombnacji. Mam u siebie przykręconą bezpośrednio do budy i nie mam żadnych niechcianych efektów dodatkowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to będzie wyglądało jak je przykręcę do obudowy , ale na 2 jest 0 wibracji , kanapka to tak zapobiegawczo po doświadczeniach z ddc ,VPP pompy są naprawdę świetne to tak na początek ,

 

dzisiaj chciałem sprawdzić jak mocno hałasuje Rezerwuar: Alphacool Eisbecher 150mm Plexi AusgleichsbehälterLINK

 

jest po prostu rewelacyjny rurka w środku świetnie podkreśla rozproszenie płynu ale nie wiem czy szum rozpraszania płynu nie będzie zbyt głośny, ale mam jeden problem zapowietrza mi się pompa nawet przy 2600 rpm , no i druga sprawa nie mogę zalać więcej płynu jak na wysokość rurki :hmm:

 

2vkgty2q.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więcej nie zalejesz bo się powietrze nie ma jak wydostać kiedy płyn dojdzie do rurki ot taki design

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w drugim case mam rezy od EK X3 , i IN OUT mam w jednym poziomie , a tu chciałem sprawdzić ten gadżet bo już trzymając reza od Alphacool wydaje się być deko lepiej wykonany , zrobiłem wstępnie pomiar czy uda mi się zmieścić coś większego 200-250mm a wtedy wykorzystanie rurki rozpraszającej jako IN było by bezproblemowe , tego to nie przewidziałem ze tu może być mały konflikt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako uzupełnienie i IN na T złączce , po uzupełnieniu układu wpadnie zawór ciśnieniowy na punkt Fill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy tego do pełna nie zalejesz raczej, do takiej konfiguracji powinien być top multiport

i oddzielny fill port

jeżeli jest dosyć miejsca to bym nawiercił i przegwintował dodatkowy otwór w topie na fill port obok inlet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę to jeszcze raz przemyśleć , najrozsądniej było by przejść na większy rozmiar wtedy nie było by problemu z zapowietrzaniem się pompy bo o to głównie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmiar nie ma znaczenia moim zdaniem

po prostu ten rez jest tak zaprojektowany że powyżej rurki poduszka powietrzna powstaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale nawet przy niskim rpm pompy jest takie zawirowanie ze pompa wciąga wszystko z reza wraz z mikro bąbelkami powietrza , dlatego gdyby wydłużyć wysokość reza i korzystać ze fajnego zawirowania płynu lub zatopić rurkę nie było by problemu z pompa , ale chyba mam pomysł jak napełnić reza ;)ale czy to coś da ? jutro może sprawdzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie urok to sraczka :E

ja mam photona i wlot i wylot jest pod tym śmiesznym pierścieniem na dole reza

powietrze które idzie do reza wychodzi dalej w układ :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czego to ludzie nie wymyślą ;) , zanim nastąpi decydujące ciecie pozwoliłem sobie dostarczyć materiał przed cieciem by nanieść poprawki , rezy nie dają mi spokoju..................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jest Mora ;)

 

3x360 in case

3e4yogcx.jpg

 

cp3umz48.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zawsze czegoś brakuje ale już tu nie kilka razy a kilkadziesiąt czytałem że coś bardzo rychłego się może zaraz stać i tyle rozczarowań... Ja może też jestem tym już zmęczony ale widzę że inni jeszcze w innym sensie bo jakby pijani Jak im czinczyki dają zdjęcia ze swoich szpiegowskich satelit to zaraz pewnie zobaczę jakąś modyfikacje na aliexpess tych dronów co mi w kółko wciskają że jakieś Temu oddaje za darmo Ale mądrego dobrze posłuchać jaki jest twój pogląd na kierunek w którym ten konflikt zmierza. Ukraińcy zaskoczą? Czy Francja zacznie tłuc ruskich na Ukrainie?    
    • Widać młody jeszcze jesteś, życia mało znasz. Na prawdziwej wonie prawie zawsze czegoś brakuje, z czymś jest problem i trzeba kombinować.
    • 4090 i gra na low?  Ouch...
    • Racja, rozsądkiem jest skakanie co 2-3 gen procków. Poczekam na Zen 5 i zobaczymy co dalej. Myślałem pogonić 5800X i dołożyć do używki 5800X3D. Za parę stówek wyczerpałbym możliwości na AM4, chociaż tym prockom na tyle blisko, że nie jest to jakiś zauważalny przeskok. Dawało się używki za 1k kupić, a teraz rzeczywiście drożej. Słusznie. Jak kupowałem 5800X to chodziły po 2k, oema trafiłem za ok. 1670zł gdzie za 5600X trzeba było dać 1400zł. Gdybym teraz siedział na 5600X byłby większy sens przeskoku.   Z multi to CS2 z detalami na Ultra High 1440p bez upscalingu. Obecnie klatkarz to tak 250-300+ na tym ustawieniu. Procki X3D dają kopa w tym tytule ale czy mi zrobi różnicę te +50-100 FPS?   A nie kręciłem tych memek, ponoć słabo się kręcą ale nie sprawdzałem. Chyba wybiję sobie z głowy zmiany. Warto chyba czekać na ZEN 5 - z tego co widziałem przyrost ma być na poziomie 40% co mnie zaciekawiło. Na intela nawet się nie oglądam. Ostatni raz miałem 6-7 gen i styka
    • Już te pisanie że czegoś zabraknie mi gotuje krew w żyłach... Miał Putin zdechnąć a żyje. Miały sankcje udusić Rosję a tu sami Amerykanie ganiają Ukrainę za ataki na rosyjskie przetwórnie ropy. Miało zabraknąć czołgów, wychodzi że produkują/restaurują kolejne. Miało zabraknąć amunicji wychodzi że sobie z tych dyktatorskich państewek pościągali szybciej niż zachód się zrzucił na źródełko Czech, nim sami swoją gospodarkę przestawili w tryb wojenny. Jest tak jak Wolski mówił w ostatnim raporcie że prędzej chudy zdechnie niż gruby schudnie. Przy braku błyskotliwej i wręcz cudownej kontrofensywy i postawieniu na odbitym terenie sytych oddziałach w sensie ilości to plan jaki ten Ławrow wyjawił w tym wywiadzie(polecam choćby tego poczytać jak nie martwi się ktoś że mu zalasuję mózg) jest bliżej do finiszu. Zostanie kaleka bez możliwości wejścia do tego NATO i UE a ciekawe ile to potrwa nim się nie rozpadnie bo raczej nie zwróci się z powrotem na wschód do najbliższego sąsiada. Pik produkcyjny w Rosji minie po 26 roku czyli jeszcze 2.5 roku walki o co. Z Chersońszczyzną skończyły się jakiekolwiek postępy i nawet chyba nadzieje na nie, a tylko była pokerowa rozgrywka gdzie krupier / cała publika raczej nie pomagała dostatecznie wystraszyć agresora. Niech ścierają agresora by szybko nie przyszło do głowy to powtórzyć to jest chyba jedyny cel teraz. Ostatni szczebel eskalacji z wyczerpania raczej też średnio wygląda. Teraz jest problem by te drony zwalczać na terytorium własnym by nie sprzedawały pozycji opl i lotnictwa to chyba raczej pod koniec nie będą ich tak lekkomyślnie używać.    
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...