Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mc_fly85

Tragikomedia z reklamacją pamięci goodram play

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Kupiłem przed świętami pamięć Goodram play DDR3 4GB 1600MHz CL9 PL_830565_GY1600D364L94G, czyli pamięć desktopową z radiatorami. Niestety okazała się być padnięta, więc zareklamowałem. Wczoraj dostałem wiadomość ze sklepu, że gwarancja uznana i nowa pamięć wysłana. Odbieram od kuriera, otwieram, a tam... GR1600S364L11S/4G, pamięć do laptopa. Można się uśmiać, dzwonię do sklepu, tak pomyłka, dostaje nowy numer reklamcji, a za chwilę kolejnego maila, a w nim mianowicie: Odesłali produkt, który przyszedł z serwisu. Gwarant ma prawo odesłać produkt o takich samych parametrach, ale nie konieczne taki sam.

Większych jaj, to ja nie widziałem jeszcze, co za burdel. Kto i gdzie popełnił błąd, sklep wysłał nie moją pamięć, goodram coś popierniczył? Nie wiem, czy jakiejś skargi nie napisać do goodrama. Na szczęście mam maila ze sklepu, gdzie wyraźnie piszę jaką pamięć otrzymali ode mnie na reklamację. Odpisałem do sklepu, załączyłem zdjęcia i na razie cisza, poza tym, że w błyskawicznym czasie owa pamięć zmieniła w sklepie status na archiwalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły bajzel ale pomyłki się zdarzają bo pracują tam ludzie a nie roboty

 

Co tu dużo rozkminiać...ktoś dał d... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, dzwonisz, mówisz, jak jest, dziewczyna ma przed soba na ekranie informację z twoim zamówieniem, gdzie widać jaką pamięć kupiłeś, że to nie pamieć so-dimm do laptopa, a ona ci odpisuje, że wysyłał Pan pamięć do laptopa i dostał Pan również pamięc do laptopa, bo pewnie tak jej w serwisie goodrama powiedzieli (a co mieli powiedzieć, tonący pracownik brzytwy się chwyta. Wkurzony jestem nie na żarty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno, pani mi powiedziała, że to nie ich sprawa sprawdzanie zgodności rzeczy otrzymanych z serwisu, dostają, to wysyłają. Ich sprawa, wysyłają, nie sprawdzają, to mają w konsekwencji dodatkową jeszcze pracę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie wysłałeś zasilacza na 230V bo by sam kabel odesłali bo parametry się zgadzają a jest nawet lepszy bo do 2300W wytrzyma :E:rotfl:

 

Podaj nazwę tego januszowego sklepu aby unikać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, Rysiek z Klanu go mocno reklamował, ostatnio zmienił nazwę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, dzwonisz, mówisz, jak jest, dziewczyna ma przed soba na ekranie informację z twoim zamówieniem, gdzie widać jaką pamięć kupiłeś, że to nie pamieć so-dimm do laptopa, a ona ci odpisuje "wysyłał Pan pamięć do laptopa i dostał Pan również pamięc do laptopa", bo pewnie tak jej w serwisie goodrama powiedzieli (a co mieli powiedzieć, tonący pracownik brzytwy się chwyta. Wkurzony jestem nie na żarty.

No najlepiej tak,najwygodniej ale problem i niesmak w związku z tą sytuacja pozostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza retoryka wiadomości, z których wynikało, że serwis nie miał już takiej pamięci, więc wysłali mi inną o takich samych parametrach, wywołały u mnie taką falę oburzenia, że pękło coś we mnie i napisałem "proszę Panią, czy zostało już wyjaśnione, że wysłano mi pamięć do laptopa, a nie komputera stacjonarnego, bo z tych dwóch mailów, które dziś dostałem nie wynika to? Zdanie mówiące o tym, że produkt nie byl już dostępny i dlatego serwis wymienił na inny model, nie gorszy od poprzednika, rozbawiło mnie kompletnie. Wynika z tego, że nie mieli pamięci do komputera stacjonarnego, to wysłali mi do laptopa. A gdzie ja tę pamięć zamontuję, skoro laptopa nie posiadałem i nie będę posiadać? To tak, jakby Pani reklamowała część do samochodu marki Opel, a oni by Pani wysłali niepasującą część do VW, bo do Opla już nie jest dostępna. Przenigdy nie spotkałem się takim traktowaniem, który chyba zasługuje, by gdzieś go opisać z detalami. W grę wchodzi, albo wymiana na goodram play ddr 3 1600 mhz z opóźniem cl 9 z radiatorem w obojętnie jakim kolorze, występowały w kolorze czarnym, czerwonym, niebieskim, srebrnym, a nawet chyba złote. Taka pamięć jest u was w sklepie nadal do kupienia, identyczna jak moja, tylko w kolorze czerwonym. W innym wypadku proszę o zwrot gotówki".

 

I cud się stał, propozycja korekty zamówienia i kupna innej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam zatrudnili pewnie jakiegoś światłego inżyniera po zajebistej polibudzie albo syna szwagra i dostałeś, co dostałeś. Ani jeden ani drugi przecież nie miał się gdzie nauczyć czym się różnią te pamięci. DDR3 jest? jest, 1600 MHz jest? jest, CL9 jest? jest, firma się zgadza? zgadza! To o co kruszysz kopie? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nawet Cl się nie zgadza, bo abstrahując od tego, że to pamięć so-dimm, to opóźnienie cl 11 i bez radiatora (bo do laptopa nie widziałem jeszcze z radiatorem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio reklamowałem u nich dysk eSeSDe i wszystko elegancko, żadnej lipy, czy ceregieli, wymianka na nowy, i finito. Dobrze, że te dyski pasują do lapsa i deskopa, ufff... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio reklamowałem u nich dysk eSeSDe i wszystko elegancko, żadnej lipy, czy ceregieli, wymianka na nowy, i finito. Dobrze, że te dyski pasują do lapsa i deskopa, ufff... :P

 

Widocznie miałem pecha, poza tym, to serwis goodrama taką pamięc odesłał, więc to on jest głównym sprawcą. Pamięć odesłałem, mam dostać korektę faktury i zamówić sobię inną. I wiecie co, goodram bye bye po tym wszystkim. I sprzedam te dwa moduły goodram play blue 2x4 gb, które teraz mam w komputerze. A nóż, któryś się popsuje i wyślą mi ddr 4, bo 3 już nie będą mieć na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...