Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RYSIEK141

Problem z pendrivem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w roku 2017!.Przede wszystkim życzenia noworoczne -wszystkiego najlepszego w nowym roku!

Mam taki problem-tym razem z PENDRIVEM.

Kupiłem dawno pendriva używanego o pojemności około 30 GB.Nazywa się PLATINET-32.Używam go do kopiowania filmów czy muzyki z komputera, by potem oglądnąć na dużym ekranie telewizora przy użyciu dekodera telewizji naziemnej.W nowy rok pendriv zastrajkował,nie odtwarza nic w TV chociaż filmy

"widzi".Tylko przeskakuje z tytułu na tytuł bez efektu.Natomiast na komputerze wszystkie filmy i programy się odtwarzają bez problemu.Tylko nie można nic USUNĄĆ ANI DODAĆ DO NIEGO.Przy każdej próbie takiej operacji czy próbie formatu wyskakuje komunikat:"DYSK JEST CHRONIONY PRZED ZAPISEM -USUŃ OCHRONĘ LUB UŻYJ INNEGO DYSKU"---Chciałem zrobić format kilkoma programami,które znalazłem w sieci- ale zawsze wyskakuje komunikat że "wystąpił błąd i akcja nie może być zakończona".Próbowałem też programem RUFUS ale też lipa-tylko wyszedł taki LOG jak w załączniku.No i teraz pytanie-może ktoś ma jakiś pomysł jak zrobić format(lub jakim programem),bo szkoda mi tego"pendka"wyrzucić!!Nadmieniam,że na plikach mi nie zależy. Pozdrawiam i z góry dziękuję! Sorry-logu nie dołączam,bo coś nie mam uprawnień...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyj programu ChipGenius i podaj info o tym pendrive

( VID ,PID ,rodzaj pamięci)

Z tego co kojarzę to do platinet-ów używałem AlcorMP do zrobienia fabrycznego formatu.

 

Najlepiej wklej całego loga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...