Forum PCLab.pl: Zarabianie przez Internet - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Zarabianie przez Internet Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   mati_323 

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 07 Styczeń 2017 - 13:24

Witam.
Jak w temacie wyżej. Ktoś próbował ? Jak to się sprawdza ?
Piszę z gościem który proponuje współpracę na ComperiaLead.pl. Imie i nazwisko to okej można podać, ale pesel, jest pewna obawa.
Jak Wy uważacie ?

#2 Użytkownik jest niedostępny   misiakufal 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Styczeń 2017 - 13:55

Jedyna sensowna opcja pracy przez internet, to znalezienie pracy która umożliwia pracę z domu. Idziesz na rozmowe kwalifikacyjną, potem masz okres próbny 3 miesiące z biura, a potem już możesz pracowac z domu.

#3 Użytkownik jest niedostępny   januzi 

• ^ patryjota, katolig, bochater
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 07 Styczeń 2017 - 14:41

Oprócz pesela coś jeszcze? Np. imię matki? Jak chcesz dostawać listy od windykatora, to polecam podjęcie współpracy ;)

#4 Użytkownik jest niedostępny   HoZar 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Styczeń 2017 - 16:07

Zobacz postmati_323, o 07 Styczeń 2017 - 13:24, napisał(a):

Witam.
Piszę z gościem który proponuje współpracę na ComperiaLead.pl. Imie i nazwisko to okej można podać, ale pesel, jest pewna obawa.
Jak Wy uważacie ?

nie ma czegoś takiego jak "łatwe pieniądze w internecie - kliknij tutaj" ani "metody na powiększenie penisa w tydzień - kliknij tutaj".
gdyby w takich mailach przychodzących przynajmniej raz dziennie było ziarnko prawdy, jeździł bym złotym pociągiem tylko po to żeby się ludzie na ulicy dziwnie nie patrzyli co ja tak za sobą ciągnę...

;)

Ten post był edytowany przez HoZar dnia: 07 Styczeń 2017 - 16:07

#5 Użytkownik jest niedostępny   SunTzu 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Styczeń 2017 - 18:11

Witam.
Jak Wy uważacie ?

Oszustwo. Ewentualnie erotyka może być opłacalna w necie...
Takie coś to szukanie frajerów co za parę groszy nabiją klientów/komentarzy-> troli internetowych.

#6 Użytkownik jest niedostępny   okar19 

• Inwestuję na giełdzie
  • PipPipPipPip

Napisany 08 Styczeń 2017 - 00:44

Zarabianie w internecie jest możliwe lecz wymaga nakładu/zaplecza finansowego. Można robić to co ludzie na Wall St czyli inwestować na giełdzie. Wielu osobom kojarzy się to z hazardem bo zwyczajnie nie mają bladego pojęcia na czym ta praca polega. Bazują na jakichś statystykach, na tym co gdzieś usłyszeli czy przeczytali.

Ile można zarobić na giełdzie? Nie ma żadnego limitu. W skrócie - jest sobie spółka APPL ( Apple ) która aktualnie stoi $117.90 za akcję. Jeżeli kupimy 100 akcji ( inwestujemy $11,790 ) i akcja pójdzie 50 centów w górę zarobimy na tym $50. Jeżeli akcja spadnie analogicznie stracimy $50 + opłaty i prowizje w zależności od brokera ( jeżeli zdecydujemy się sprzedać, możemy trzymać i czekać aż wróci do punktu w którym kupiliśmy). Kupując 1000 akcji i mając ruch 50 centów w górę mamy zarobek $500 itd. Temat jest strasznie rozległy żeby to wszystko wyjaśnić i omówić. Teraz nasuwa się ile trzymamy taką akcje. To może być dosłownie 20 sekund a trejd może i trwać kilka minut. Kolejne pytanie skąd wiedzieć czy akcja pójdzie w górę i czy powinniśmy ją wziąć na long czy będzie spadać i należy shortować. Jak napisałem na początku potrzebny jest nakład finansowy na odpowiednią edukację która może i wynieść od kilku do kilkunastu tysięcy $. Tyle sobie życzą osoby które prowadzą szkolenia. Z drugiej strony, wszystko się może zwrócić po kilku sesjach.
Piątkowa sesja, ludzie piszą ile zarobili. To jest zazwyczaj zarobek do 30 minut po otwarciu giełdy. Giełda otwiera się o 9:30 a niektórzy ( jak widać po czasie na zdjęciu, zarobili w kilka minut tyle ile ktoś przez kilka dni pracy )
Dodaj obrazek
U mnie to wygląda podobnie. Moje minimum jakie zarabiam to od $1000 wzwyż ( sesja z piątku $7,900 czyli przeciętna, roczna wypłata w Polsce... ) w przeciągu pierwszych minut od otwarcia giełdy. Czasami nie zamykam pozycji i trzymam je przez noc ale jak już pisałem ciężko wszystko jest mi omówić. Takie zarobki wymagają odpowiedniego stanowiska. Tak się prezentuje moje.
Spoiler

Wykresy, newsy, chat roomy, live tv itd.

Drugim problemem, że tak to ujmę, jest znalezienie odpowiedniego brokera. Nie warto interesować się tymi którzy pozwalają na otwarcie rachunku już od $500 na koncie. Zazwyczaj pojawiają się problemy techniczne oraz wałki z wypłatami a o supporcie w ogóle nie wspominając. Dobrzy brokerzy wymagają minimum $10.000 na koncie ( interactive brokers ). To uniemożliwia wielu osobom zaczęcie swojej przygody. Na pewno nie polecam grać na polskiej giełdzie tylko na nowojorskiej, na której to znajdują się najlepsze spółki do inwestowania.

Tutaj daję linki do jedynej znanej mi osoby która zajmuje się tym z Polski, osoby która się trochę wybiła w tym wielkim internecie. Może rozjaśni bardziej temat na giełdę.

http://www.youtube.c...h?v=Mn_A5H-Lks4

Tutaj moje nagranie gdzie szkoliłem kumpla który wspomagał mnie finansowo w mojej przygodzie
http://www.youtube.c...h?v=CUZyITcuyiU
A tutaj moje przykładowe zagranie

Giełda to miejsce gdzie ludzie dorabiają się fortuny, tracą wszystko, uzależniają się, popadają w kredyty itd ale z właściwym podejściem można wiele osiągnąć.

Ten post był edytowany przez okar19 dnia: 08 Styczeń 2017 - 00:46

#7 Użytkownik jest niedostępny   MichagM 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 08 Styczeń 2017 - 00:49

Nie mów mi jak działa np. Forex, XTB, itd.
Tylko 5% ludzi zarabia a 95% ludzi stracą zyski
Dokładnie jak w filmie - Wilki z Wall Street

Oczywiście że jest problem znalezienia Broker'a

Słyszałem od jednego gościa i gra tylko na gieldzie Australii 
Nie opłaca grać w Polsce

A tak naprawdę to Hazard

Ten post był edytowany przez MichagM dnia: 08 Styczeń 2017 - 00:53

#8 Użytkownik jest niedostępny   okar19 

• Inwestuję na giełdzie
  • PipPipPipPip

Napisany 08 Styczeń 2017 - 01:00

Zobacz postMichagM, o 08 Styczeń 2017 - 01:49, napisał(a):

A tak naprawdę to Hazard

Hazard jest wtedy jak postawisz 10k na Real. Muszą wygrać bo inaczej kasa przepada a na giełdzie inwestując 10k tracisz część z tej kwoty ale NIE całość jeżeli akcja zacznie iść w drugą stronę.

95% traci bo nie ma odpowiedniej edukacji. Możesz się z tym nie zgadzać, możesz mieć zupełnie inne zdanie i spojrzenie na giełdę niż ja ale to ja jestem osobą która się tym zajmuje i wiem "trochę" więcej niż Ty.

#9 Użytkownik jest niedostępny   SunTzu 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 08 Styczeń 2017 - 01:01

@up
hehe trololo... sam spread i marża.
Zmienność kursu dolara. Lol z 10k prowizja wyniesie koło 80$+ spread... czyli z tych 50$ zarobku będziesz stratny w cholerę...
200zł na dzień zarobku przy czym można stracić 40k na błednych decyzjach, gdy minimalna krajowa to 13zł/h czyli 100zł lol naprawdę interes życia.

Ten post był edytowany przez SunTzu dnia: 08 Styczeń 2017 - 01:08

#10 Użytkownik jest niedostępny   SunTzu 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 08 Styczeń 2017 - 01:11

Zobacz postMichagM, o 08 Styczeń 2017 - 00:49, napisał(a):

Nie opłaca grać w Polsce

A tak naprawdę to Hazard

Nasza giełda jest troszku uwalona... kolejne rządy skutecznie to zrobiły. Dziś GPW to źródło kapitału/taniego kredytu. Oraz źródło kasy dla państwa... Nie ma pewności, że firma państwowa nie wpadnie na pomysł, by podnieść wartość firmy zapłacić od tego podatek i w ten sposób nie wypłacać dywidendy. Ogólnie robi się spore przekręty.
Brak spekulacji powoduje beznadziejną płynność.

#11 Użytkownik jest niedostępny   okar19 

• Inwestuję na giełdzie
  • PipPipPipPip

Napisany 08 Styczeń 2017 - 01:16

Zobacz postSunTzu, o 08 Styczeń 2017 - 02:01, napisał(a):

@up
hehe trololo... sam spread i marża. Widać gość nie inwestuje.
Zmienność kursu dolara. Lol z 10k prowizja wyniesie koło 80$+ spread... czyli z tych 50$ zarobku będziesz stratny w cholerę...
200zł na dzień zarobku przy czym można stracić 40k na błednych decyzjach, gdy minimalna krajowa to 13zł/h czyli 100zł lol naprawdę interes życia.

Im mniej wiem tym chętniej się wypowiem. Czy to jest twoje hasło?

Wprowadzasz w błąd i nie wiesz o czym piszesz.
Prowizja nie jest od TEGO ILE ZAINWESTUJESZ a od tego ILE AKCJI kupisz. A to jaka jest prowizja zależy od brokera. U mnie 4$ za 100 akcji. Czy ty zdajesz sobie sprawę jak bardzo trzeba się postarać żeby stracić 40k? Czy ty wiesz w ogóle jak się traci na giełdzie??? Jeżeli kupisz 500 akcji appla po $118, czyli inwestujesz $59000, to żeby stracić 40k akcja musi spaść do ok $35 co się nie może zdarzyć... za mało wiesz żeby się wypowiadać. Nikt nie patrzy na kurs dolara... Wyznacznikiem trendu jest SPY. Pewnie nie wiesz co to jest. Myślisz że spread to ciągle różnica kilkunastu centów?? Tak, może w premarkecie i w akcjach które nie mają volume. Spread też trzeba brać pod uwagę lecz wynosi on zazwyczaj od jednego centa do 5 jeżeli mamy dobre volume... Z tych $50 zostanie ci 42-45 ale to mając 100 sztuk akcji. To jest minimum z jakim ludzie powinni zaczynać. Później wraz ze wzrostem ilości akcji rośnie zysk. Posłuchajcie tego co ma do powiedzenia Pan Tomek bo tutaj jest pełno ludzi którzy mają ZEROWE pojęcie o giełdzie.

Niestety do niektórych nie da się dotrzeć i będą obstawać przy swoim...

Początki są trudne i trzeba zaczerpnąć edukacji. Jeżeli ktoś wchodzi na giełdę i myśli że trzeba kupić akcję X bo idzie w górę to jest kompletnym amatorem i niech sobie odpuści dalszą przygodę. To że coś idzie nie znaczy że trzeba kupić. Trzeba się nauczyć tape reading. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ile ludzi się utrzymuje z giełdy. Może nie w Polsce ale w stanach jak najbardziej. Jeżeli ktoś tego nie rozumie albo ma inne zdanie to już nie mój problem.

Tyle ode mnie. Chciałem zrobić większe wypracowanie ale podejrzewałem że pojawią się takie komentarze i będzie szkoda mojego czasu na produkowanie się. Pewnie znajdą się jeszcze mądrzejsi i wcisną swoje 3 grosze. Macie internet, poczytajcie czy na tym da się zarobić, jakie są zagrożenia, ile trzeba włożyć i czym jest inwestycja w akcje. A może jednak lepiej klikać w reklamy, żebrać o wejście w ref link itd. Macie wybór. Nikt was do niczego nie zmusza tylko stara się coś wyjaśnić.

Ten post był edytowany przez okar19 dnia: 08 Styczeń 2017 - 06:01

#12 Użytkownik jest niedostępny   MichagM 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 08 Styczeń 2017 - 01:29

Zobacz postSunTzu, o 08 Styczeń 2017 - 01:11, napisał(a):

Nasza giełda jest troszku uwalona... kolejne rządy skutecznie to zrobiły. Dziś GPW to źródło kapitału/taniego kredytu. Oraz źródło kasy dla państwa... Nie ma pewności, że firma państwowa nie wpadnie na pomysł, by podnieść wartość firmy zapłacić od tego podatek i w ten sposób nie wypłacać dywidendy. Ogólnie robi się spore przekręty.
Brak spekulacji powoduje beznadziejną płynność.

Naprawdę kilka razy dzwonią do mnie i proponują jakieś pierdoły że można coś zarobić a na końcu zapytałem ile trzeba dać minimalną kwote na począstku: jedni chcą od 10kzl a drudzy chcą od 25kzl. Chyba chcą mnie zrobić naiwnego i idiote.
Jeszcze zauważyłem co chwilę zmieniają numery gsm i dalej taka sama firma Brokersa z Katowic czyli prawdobonie na ulicy Jordańskiej.

Normalnie lepiej składać jakieś pieniążki emerytalne co miesiąc np. na 20lat/więcej albo Lokaty zamknięte na 2lata/więcej. Kiedyś można było zarobisz na akcjach: Arka zrównoważona 18% i PKO akcja 26% ale to było w 2007/2008 roku.

Ten post był edytowany przez MichagM dnia: 08 Styczeń 2017 - 01:30

#13 Użytkownik jest niedostępny   pwil 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 08 Styczeń 2017 - 02:28

Witam.
Jak Wy uważacie ?

Jeśli nie jesteś kobietą i/lub nie lubisz występować przed kamerką, to na więcej jak 1$/h przy klikaniu w bannery, reklamy itp. nie licz :P

#14 Użytkownik jest niedostępny   ShadowMan 

• Nie uzależniony od niczego
  • PipPipPipPipPip

Napisany 08 Styczeń 2017 - 04:20

Autor temtu, to pewnie jakiś młodziak, który chciałby na szybko zarobić na jakiś nowy komputer czy coś w tym stylu, a ten mu tu wyjeżdża z jakimiś długimi, nużącymi szkoleniami i giełdami i to jeszcze amerykańskimi. :E

Ten post był edytowany przez ShadowMan dnia: 08 Styczeń 2017 - 04:20

#15 Użytkownik jest niedostępny   okar19 

• Inwestuję na giełdzie
  • PipPipPipPip

Napisany 08 Styczeń 2017 - 05:41

Zobacz postShadowMan, o 08 Styczeń 2017 - 05:20, napisał(a):

Autor temtu, to pewnie jakiś młodziak, który chciałby na szybko zarobić na jakiś nowy komputer czy coś w tym stylu, a ten mu tu wyjeżdża z jakimiś długimi, nużącymi szkoleniami i giełdami i to jeszcze amerykańskimi. :E

Temat zarabiania w internecie przewija się co jakiś czas na forach. Jak kogoś to nie interesuje i nie chce nawet poświęcić czasu na zagłębienie się nieco bardziej... Nic na to nie poradze. Jak chce sobie dorobić na komputer to giełda powinna byc ostatnia na liście.
Są platformy demo, można pobrać i spróbować swoich sił bez żadnej wiedzy. Kupicie 1000 sztuk czegoś, zarobicie/stracicie $1000 i dotrze do was że to jednak możliwe, aby na tej jakiejś giełdzie, ugrać godziwy pieniądz. Niestety trzeba oglądać te nużące szkolenia aby mieć pojęcie co się robi i ograniczać straty. Suretrader oferuje chociażby demo na tydzien czasu. Po raz kolejny odsyłam do nagrac Tomka i wtedy można się wypowiadać. Jak ktoś nadal bedzie twierdził ze hazard i takie tam, niech tak zostanie..

#16 Użytkownik jest dostępny   kNoq 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 08 Styczeń 2017 - 09:03

poker/gielda/forex, do wyboru do koloru, jednak tak jak kolega wyzej zaznaczyl, trzeba poswiecic mase czasu na nauke, w pokerze nie trzeba wielkiego kapitalu aby zaczac i zdecydowanie lepiej wplacic 50$ uczac sie na niskich stawkach niz 1k$ zaczynajac tam gdzie zaraz wszystko sie straci

#17 Użytkownik jest niedostępny   SunTzu 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 08 Styczeń 2017 - 11:15

Zobacz postMichagM, o 08 Styczeń 2017 - 01:29, napisał(a):

Naprawdę kilka razy dzwonią do mnie i proponują jakieś pierdoły że można coś zarobić a na końcu zapytałem ile trzeba dać minimalną kwote na począstku: jedni chcą od 10kzl a drudzy chcą od 25kzl. Chyba chcą mnie zrobić naiwnego i idiote.
Jeszcze zauważyłem co chwilę zmieniają numery gsm i dalej taka sama firma Brokersa z Katowic czyli prawdobonie na ulicy Jordańskiej.

Normalnie lepiej składać jakieś pieniążki emerytalne co miesiąc np. na 20lat/więcej albo Lokaty zamknięte na 2lata/więcej. Kiedyś można było zarobisz na akcjach: Arka zrównoważona 18% i PKO akcja 26% ale to było w 2007/2008 roku.

Na lokacie też tracisz, bo inflacja. Mało tego najlepsze lokaty mają limit np. 10k...
Mając zaoszczędzone 100k jesteś zmuszony ryzykować, bo na lokacie będziesz tracić kasę.

Zobacz postokar19, o 08 Styczeń 2017 - 01:16, napisał(a):

Im mniej wiem tym chętniej się wypowiem. Czy to jest twoje hasło?

Wprowadzasz w błąd i nie wiesz o czym piszesz.
Prowizja nie jest od TEGO ILE ZAINWESTUJESZ a od tego ILE AKCJI kupisz. A to jaka jest prowizja zależy od brokera. U mnie 4$ za 100 akcji. Czy ty zdajesz sobie sprawę jak bardzo trzeba się postarać żeby stracić 40k? Czy ty wiesz w ogóle jak się traci na giełdzie??? Jeżeli kupisz 500 akcji appla po $118, czyli inwestujesz $59000, to żeby stracić 40k akcja musi spaść do ok $35 co się nie może zdarzyć... za mało wiesz żeby się wypowiadać. Nikt nie patrzy na kurs dolara... Wyznacznikiem trendu jest SPY. Pewnie nie wiesz co to jest. Myślisz że spread to ciągle różnica kilkunastu centów?? Tak, może w premarkecie i w akcjach które nie mają volume. Spread też trzeba brać pod uwagę lecz wynosi on zazwyczaj od jednego centa do 5 jeżeli mamy dobre volume... Z tych $50 zostanie ci 42-45 ale to mając 100 sztuk akcji. To jest minimum z jakim ludzie powinni zaczynać. Później wraz ze wzrostem ilości akcji rośnie zysk. Posłuchajcie tego co ma do powiedzenia Pan Tomek bo tutaj jest pełno ludzi którzy mają ZEROWE pojęcie o giełdzie.

Niestety do niektórych nie da się dotrzeć i będą obstawać przy swoim...

Początki są trudne i trzeba zaczerpnąć edukacji. Jeżeli ktoś wchodzi na giełdę i myśli że trzeba kupić akcję X bo idzie w górę to jest kompletnym amatorem i niech sobie odpuści dalszą przygodę. To że coś idzie nie znaczy że trzeba kupić. Trzeba się nauczyć tape reading. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ile ludzi się utrzymuje z giełdy. Może nie w Polsce ale w stanach jak najbardziej. Jeżeli ktoś tego nie rozumie albo ma inne zdanie to już nie mój problem.

Tyle ode mnie. Chciałem zrobić większe wypracowanie ale podejrzewałem że pojawią się takie komentarze i będzie szkoda mojego czasu na produkowanie się. Pewnie znajdą się jeszcze mądrzejsi i wcisną swoje 3 grosze. Macie internet, poczytajcie czy na tym da się zarobić, jakie są zagrożenia, ile trzeba włożyć i czym jest inwestycja w akcje. A może jednak lepiej klikać w reklamy, żebrać o wejście w ref link itd. Macie wybór. Nikt was do niczego nie zmusza tylko stara się coś wyjaśnić.

Lol... dałeś przykłądy krótkich pozycji...
Wystarczy, że przeprowadzisz w ciągu dnia 10 takich transakcji i na każdej stracisz ... miesiąc ma ~22 sesje... w czasie bessy topnieje Ci kapitał na shortach. Jeśli założyć scenariusz, że nie sprzedajesz wtedy zostaniesz z papierem -20% i co ... będziesz kisił się z nimi rok (równie bez sensu lepiej stracić 0,75% niż 20%, pomijając to, że nie jest wtedy short).
Masz marżę nie od ilości akcji ale wartości transakcji sprawdź jakikolwiek dom maklerski w PL minimum 0,29% 2zł... kupno/sprzedaż wychodzi koło 1%.
Tak teraz zobacz w Polsce masz czasem różnicę 8% między kupno/sprzedaż.

Ten post był edytowany przez SunTzu dnia: 08 Styczeń 2017 - 12:21

#18 Użytkownik jest niedostępny   goly 

• this is war and we are the soldiers
  • PipPipPipPipPip

Napisany 08 Styczeń 2017 - 14:42

Zobacz postMichagM, o 08 Styczeń 2017 - 00:49, napisał(a):

Nie opłaca grać w Polsce

czytałem, że w tym kraju to się tylko kraść opłaca
patrz... Amber Gold itp itd
dostaną kilka lat - może, albo zawiasy, wyjdą i będą mieli jak w raju na dalsze dymanie wiary

#19 Użytkownik jest niedostępny   ShadowMan 

• Nie uzależniony od niczego
  • PipPipPipPipPip

Napisany 08 Styczeń 2017 - 14:45

Zobacz postokar19, o 08 Styczeń 2017 - 05:41, napisał(a):

Temat zarabiania w internecie przewija się co jakiś czas na forach. Jak kogoś to nie interesuje i nie chce nawet poświęcić czasu na zagłębienie się nieco bardziej... Nic na to nie poradze. Jak chce sobie dorobić na komputer to giełda powinna byc ostatnia na liście.
Są platformy demo, można pobrać i spróbować swoich sił bez żadnej wiedzy. Kupicie 1000 sztuk czegoś, zarobicie/stracicie $1000 i dotrze do was że to jednak możliwe, aby na tej jakiejś giełdzie, ugrać godziwy pieniądz. Niestety trzeba oglądać te nużące szkolenia aby mieć pojęcie co się robi i ograniczać straty. Suretrader oferuje chociażby demo na tydzien czasu. Po raz kolejny odsyłam do nagrac Tomka i wtedy można się wypowiadać. Jak ktoś nadal bedzie twierdził ze hazard i takie tam, niech tak zostanie..

Ja nie twierdzę, że na tym nie da się zarobić, ale to jest jak najbardziej hazard. Dużo ludzi (szczególnie właśnie w USA) skończyło przez to na odwyku, potraciło przez to rodziny, znajomych itp. Efekt identyczny jak po uzależnieniu się od narkotyków.

#20 Użytkownik jest niedostępny   fiszek 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 08 Styczeń 2017 - 15:03

Nie zmnienia faktu że mając łeb na karku i nie stawiając wszystkiego na jedną kartę jak to bywa przy hazardzie nie poparzymy się za bardzo. Sam byłem zainteresowany tematem ale właśnie wyłożenie 25.000 PLN mnie odstraszyło

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2