Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lukasz502

Klawiatura mechaniczna do 300 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam klawiatury mechanicznej do 300 zł nie musi być podświetlenia. Wiem że mechanik i cisza to 2 różne rzeczy ale jakby w miarę możliwości było coś cichszego to dla mnie jest to duży atut, podobno mx cherry red właśnie takie są. Będę grał w gry FPS chociaż nie wiem czy ma to tutaj jakiekolwiek znaczenie, co do podświetlenia klawiszy to nie musi go tutaj być. Czekam na wasze propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z podpórką na nadgarstki? Ma mieć blok numeryczny? MX red wcale nie są ciche :D Żaden mechanik nie będzie cichy, zależy też to wszystko od dynamiki użytkownika na wciskanie klawiszy. Niektórzy robią to z większą siłą tak jak moja dziewczyna która pisze jakby miała za chwilę się na maszynę do pisania przesiąść :D Jedyna alternatywa to MX red silent ale one są dużo droższe, coś koło 700 zł

głośności. A do 300 zł coś z mechaników i cichsze są MX brown to bym polecił. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z podpórką na nadgarstki? Ma mieć blok numeryczny? MX red wcale nie są ciche :D Żaden mechanik nie będzie cichy, zależy też to wszystko od dynamiki użytkownika na wciskanie klawiszy. Niektórzy robią to z większą siłą tak jak moja dziewczyna która pisze jakby miała za chwilę się na maszynę do pisania przesiąść :D Jedyna alternatywa to MX red silent ale one są dużo droższe, coś koło 700 zł

głośności. A do 300 zł coś z mechaników i cichsze są MX brown to bym polecił. Pozdrawiam.

Ja właśnie używam większej siły do przyciśnięcia klawisza, co do podpórki jest mi to obojętne, jakby była odczepiana to byłoby idealnie. 700 zł za klawiaturę to odpada maxymalnie 330 zł ale to już tak ekstremalnie. Co do wyglądu to bardziej podobają mi się te klawiatury proste bez żadnych aerodynamicznych kształtów ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Qpad MK 50? ma przełączniki Cherry MX Red co by mi chyba osobiście pasowało i podpórka jest odczepiana. Tylko kosztuje 350 zł warto dopłacić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zamiast Qpad'a wybrałbym Corsair K65 Vengace jeśli nie zależy Ci na bloku numerycznym i chcesz mieć więcej miejsca na poruszanie myszką. Za Corsairem przemawia aluminiowa obudowa i niezabudowane przełączniki dzięki czemu łatwo się ją czyści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zamiast Qpad'a wybrałbym Corsair K65 Vengace jeśli nie zależy Ci na bloku numerycznym i chcesz mieć więcej miejsca na poruszanie myszką. Za Corsairem przemawia aluminiowa obudowa i niezabudowane przełączniki dzięki czemu łatwo się ją czyści.

a o niej jeszcze nie słyszałem, powiem szczerze że podoba mi się a klawiatura numeryczna jest dla mnie zbędna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie używam większej siły do przyciśnięcia klawisza, co do podpórki jest mi to obojętne, jakby była odczepiana to byłoby idealnie. 700 zł za klawiaturę to odpada maxymalnie 330 zł ale to już tak ekstremalnie. Co do wyglądu to bardziej podobają mi się te klawiatury proste bez żadnych aerodynamicznych kształtów ;D

 

Dorzuć 20 zł albo wyszukaj w tej cenie RX85 - jest podpórka odpinana, podświetlenie, przełączniki Kailh, design też prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuć 20 zł albo wyszukaj w tej cenie RX85 - jest podpórka odpinana, podświetlenie, przełączniki Kailh, design też prosty.

coś więcej o tych przełącznikach ? jak już płacę tyle kasy za klawiaturę to wolałbym nie żałować tego później :) a wiem że Cherry MX Red są właśnie dobrej jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...