Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Takasss

Kontroler Xbox ONE dla Windows 10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien mały problem. Posiadam pada od Xbox one którego używam do komputera. Ostatnio postanowiłem dokupić sobie drugi taki kontroler i tutaj pojawił się problem. Mając podłączone dwa kontrolery jeden działa a drugi nie (działa pierwszy który został podłączony pod komputer). W panelu sterowania mam pokazane dwa kontrolery podłączone aczkolwiek wchodząc we właściwości i zakładkę test, jeden działa natomiast w zakładce test drugiego kontrolera nic się nie dzieje. Próbowałem odinstalowywać sterownik i instalować od nowa (po podłączeniu pada sterownik instalowany jest automatycznie). Dodam też że oba kontrolery podłączam za pomocą przewodu usb dołączonego do zestawu. System który używam to Windows 10 natomiast zauważyłem że po podłączeniu padów do innego komputera z Windowsem 8.1 działają prawidłowo. Mój znajomy podłączał oba kontrolery pod swój komputer również z systemem windows 10 i działały prawidłowo. Chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś podobny problem bądź wie jak to zrobić by powinno dobrze działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...