Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gamemaster6

gdzie na wakacje 2017

  

99 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie najlepiej wyjechać na wakacje w okresie letnim (lipiec-wrzesień)?

    • Grecja
      13
    • Hiszpania kontynentalna
      12
    • Włochy
      6
    • Wyspy Kanaryjskie
      13
    • Chorwacja
      14
    • Czarnogóra
      7
    • Turcja
      3
    • Valles Marineris
      5
    • San Escobar
      33
    • Madera
      8
    • Bośnia i Hercegowina
      6
    • Bułgaria
      4
    • Albania
      7
    • Macedonia
      6
  2. 2. Czy warto pojechać na San Escobar? :lol2:

    • Tak
      47
    • Nie
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie polecacie pojechać na wakacje za granicę w 2017 roku nad morze w Europie w dwie osoby? Interesuje mnie to, żeby zakwaterowanie było w hotelu. (najlepiej z pełnym wyżywieniem). Pobyt ok. 12 dni za około 3000 zł za osobę (bez dodatkowych atrakcji - czyli sama podróż i zakwaterowanie) Może macie jakieś doświadczenia z przeszłości, którymi chcielibyście się podzielić? Które biura podróży polecacie a które nie? Podróż miałaby być samolotem. A i pytanko: lepsze oferty są first minute czy last minute?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ieg0062ta1a.jpg

 

Valles Marineris, 6-9mc lotu w jedną stronę ale dasz radę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cena to oczywiście za osobę ? Tak tylko pytam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

turcja , na pewno sie rozerwiesz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyspy Kanaryjskie jak najbardziej tak, ale jeśli planujesz wakacje w grudniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cena to oczywiście za osobę ? Tak tylko pytam...

za osobę oczywiście - zapomniałem dodać ;)

i bez dodatkowych atrakcji ta kwota ;p

 

Wyspy Kanaryjskie jak najbardziej tak, ale jeśli planujesz wakacje w grudniu

Prawdopodobnie we wrześniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tania pewnie będzie Turcja ;)

 

Ale za 3000 zł od osoby to już można powybierać z ofert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamiast oklepanych Kanarów zawsze polecam Maderę i generalnie znajomi, którzy tam pojechali są zachwyceni.

Pytanie tylko czy autor wątku chce "leżeć na plaży" bo jeśli tak to Madera raczej nie bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

turcja , na pewno sie rozerwiesz :E

Takie mam plany! :lol2:

 

Ja zamiast oklepanych Kanarów zawsze polecam Maderę i generalnie znajomi, którzy tam pojechali są zachwyceni.

Pytanie tylko czy autor wątku chce "leżeć na plaży" bo jeśli tak to Madera raczej nie bardzo...

raczej wolałbym ponurkować i pozwiedzać trochę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tania pewnie będzie Turcja ;)

 

Ale za 3000 zł od osoby to już można powybierać z ofert.

Tania, bo nikt normalny tam teraz nie jeździ. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tania, bo nikt normalny tam teraz nie jeździ. :P

Brednie. Jak ktoś chce tanie all inclusive to właśnie jest dobry kierunek. Także "nasi" jeżdżą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brednie. Jak ktoś chce tanie all inclusive to właśnie jest dobry kierunek. Także "nasi" jeżdżą ;)

No, można się tanio rozerwać i to dosłownie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat kurorty sa tam bardzo bezpieczne.

I co jechać tam, żeby cały tydzień czy dwa siedzieć w jednym kurorcie? Ja bym się chyba zanudził na śmierć, no ale jak ktoś tak lubi, no to już jego sprawa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku z żoną i ze znajomymi lecim na Malagę.

W ubiegłe wakacje byliśmy w Costa Brava i nam się spodobało. Trzeba zobaczyć jeszcze południową część Hiszpani i styka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAKHYNTOS

polecam kompleks hoteli Captains, Admiral, Commodore

 

fajna mała miejscowość niedaleko stolicy wyspy, sama wyspa przepiękna, dobrze karmią w hotelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP - rozumiem, że Zakhyntos bardziej do opalania niż zwiedzenia czegokolwiek? Tak pytam, bo też mieliśmy na celowniku ten kierunek. Niestety żona właśnie z tego powodu nie chciała tam lecieć. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Grecję i Turcję omijał bo brudasy i zamachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@neonek - bylismy na 4 wycieczkach fakultatywnych, zatoka wraku statkiem dookoła wyspy, druga autokarem dookoła wyspy, 3 stolica wyspy Zante, i statkiem wyprawa z oglądaniem żółwi careta-careta, rok później bylismy na Krecie i było jakoś nudno. Na Zakhyntos bym wrócil, na Krete juz nie.

 

@Pentium, kiedy słyszałeś o zamachu w Grecji ? brudasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co jechać tam, żeby cały tydzień czy dwa siedzieć w jednym kurorcie? Ja bym się chyba zanudził na śmierć, no ale jak ktoś tak lubi, no to już jego sprawa. ;)

Autor tematu pytał wyraźnie o all inclusive. To co do zasady oznacza nastawienie na byczenie się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Crashowanie od czasu do czasu (driver timeout lub czarny ekran z możliwym recoverem od minuty do ~pięciu )  na kartach AMD to norma była dla wielu osób przez jakieś ostatnie 2 lata, bo AMD ma problem z kompatylnością z praktycznie nikomu niepotrzebną funkcją windowsa, która jest domyślnie włączona (MPO ). Starczy tylko ściągnąć i uruchomić plik wyłączający MPO, który przygotowała nvidia, bo kiedyś też takie problemy ta marka miała (zresztą czasem słychać, że u niektórych na starszych kartach nvidii wciąż jest ten problem ) https://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/5157/~/after-upSpam wyslij raport-to-nvidia-game-ready-driver-461.09-or-newer%2C-some-desktop-apps Niektórzy piszą, że AMD jakiś czas temu już ten problem ogarnęło, ale nie jestem przekonany (przynajmniej parę miesięcy temu wciąż widziałem narzekania niektórych ), osobiście mam wyłączone MPO i nie widzę potrzeby go włączać i sprawdzać czy naprawdę AMD w końcu to ogarnęło. Generalnie to najlepiej po zakupie karty mieć komp włączony codziennie jak najdłużej i jak są problemy to robić zwrot, bo niestety wadliwe karty istnieją.
    • GTX1660Ti?    https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1660-ti-gaming-x-6gb-gddr6-192bit-15323722718
    • Chyba se kpisz, typie. Ryczałt ma śmiesznie niski podatek i ZUS. Co ma powiedzieć ktoś na liniówce albo skali xD
    • Witam: Na sprzedaż wymienione w tytule części: https://www.olx.pl/d/oferta/rtx-2070-super-msi-gaming-x-trio-CID99-IDZ8WU7.html?bs=olx_pro_listing  900zł https://www.olx.pl/d/oferta/zasilacz-seasonic-gx-550w-plus-gold6lat-gwarancji-CID99-IDZ8WXl.html?bs=olx_pro_listing 300zł Części w pełni sprawne, bez usterek sprzedaję bo zmieniam platformę z am4>am5, i 2070s>4080s  Chętnie odpowiem na wszelkie pytania odnośnie zakupu.
    • A ja to miałem na GTX 1060, potem dalej to samo na GTX 1660Ti, a na RX 6700 całkowity spokój od roku. Też mam powiedzieć nigdy więcej Nvidi ? Oba GTX-y w pełni sprawne. Temat jest niepewny. Czytałem że problemy takie mogą występować w przypadku niektórych monitorów i nie ze wszystkimi kartami bez związku czy to zielone czy czerwone. Dawno to było ale chodziło chyba o tryby odświeżania. Moja iiyama pokazuje w windzie 3 - 50Hz, 59,940 Hz i 60 Hz. Podobno jak się samo przestawi karta traci sygnał i "widzę ciemność". Podejrzenia padały na jakiś bug w systemie który ujawnia się w określonych sytuacjach. U mnie na rozwiązanie problemu trafiłem całkowicie przypadkowo. Po kolejnym czarnym ekranie zrobiłem reset, logowanie w ciemno bo dalej nic nie było widać i wtedy zadzwonił telefon. Rozmawiałem chyba ze 20 min i jak wróciłem do komputera obraz się normalnie wyświetlał. Potem kilka razy jak się zwiesił tak czekałem po resecie i obraz powracał po 10-15 min. Co to za cholerstwo nie doszedłem, a jak kupiłem Radka problem od roku nie występuje. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...