Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

munio1000

Raty Allegro 0%

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, kojarzy ktoś kiedy były ostatnio raty allegro 0%?

 

Czekam z zakupami na nowy strzał z tymi ratami, kojarzę że średnio co 3 miesiące się pojawiają na około 2-3 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio były w grudniu przed świętami bo sam się nad nimi zastanawiałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde czyli następne mogą być w lutym-marcu.

Jak żyć? :D

 

@EDIT: chyba że mamy kreta w postaci pracownika allegro który puści parę z ust :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy faktycznie moge kupić dowolną rzecz z allegro za prawdziwe 0% ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy faktycznie moge kupić dowolną rzecz z allegro za prawdziwe 0% ?

Tak prawdziwe 0% korzystałem już z tego kilku krotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często kupuje na alle właśnie w ratach 0%, coś za 500zł i płacisz np 10x50zł, ani grosza dodatkowych kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raty 0% to ogólnie fajna sprawa, brałem z 3 razy toto, na całkiem konkretne sumy, i jest OK. Nie wiem jak będzie teraz, ale Allegro współpracowało do tej pory z Aliorem, Santanderem i Mbankiem. Z tych 3 najlepiej mi poszło w Mbanku - w sensie wniosek był najmniej skomplikowany do wypełnienia i sam proces weryfikacji też poszedł bez problemów (chyba Alior miał jakiś feler w formularzu i się całość wysypywała). To, który bank się "zgłosi" z propozycją to sprawa losowa - podczas zakupu nie można se wybrać "o, ja chcę w tym banku". Jedyna rada to przerwać proces na etapie na którym dostajemy doki z jakiegoś banku i od nowa "kupić" daną rzecz, licząc że zgłosi się Mbank (ostatecznie warunki są takie same finansowo więc w sumie różnica tylko w procesie ubiegania się). Faktycznie dopiero po całym procesie udzielenia rat produkt zostaje kupiony, więc nie skończymy z pięcioma lodówkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mają też takie coś jak Monedo, płyte brałem na święta i takie coś mi wyskoczyło i alior za proca. Mbank to lole są bo nie dają osobom powyżej 70 roku zycia. Bank można sobie wybrać tak jak wyżej anulując, czasami kilkanaście razy szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raty 0% to ogólnie fajna sprawa, brałem z 3 razy toto, na całkiem konkretne sumy, i jest OK. Nie wiem jak będzie teraz, ale Allegro współpracowało do tej pory z Aliorem, Santanderem i Mbankiem.

:hmm: pierwsze słyszę ,Allegro nigdy nie współpracowało z tym parabankiem ,zawsze były raty z mBanku i Aliora , korzystałem z tych rat w 4 czy 5 oast. edycjach i nigdy nie widziałem santandera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w regulaminie jako trzeci bank mają Kreditech Polska Sp. z o.o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Santander to normalny bank, kilkadziesiąt razy większy niż Alior i mBank razem wzięte :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Santander to kolos ale troche na glinianych nogach nie wiem czy nie mieli wyjść z polski bo mieli problemy w rodzimym kraju - hiszpani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi spokój z tym Santanderem, ze 3 lata temu wziąłem tam kredyt i do dziś przychodzą mi listy żeby przyszedł po dodatkową gotówkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś czekał, to od dzisiaj do 19.03 są raty 0% na allegro. Maksymalnie 20 rat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi spokój z tym Santanderem, ze 3 lata temu wziąłem tam kredyt i do dziś przychodzą mi listy żeby przyszedł po dodatkową gotówkę...

 

To idź do oddziału i wycofaj zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurrrrza twarz, w piątek kupiłem na normalne raty z oprocentowaniem. Też czekałem na 0%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze za znowu raty 0% :P akurat mam większy zakup na oku przyda się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuszące, ale jak zobaczyłem w firmach udzielających pożyczek taki gów**x jak Kreditech Polska Sp. z o.o. to na pewno nie wezmę tych rat.

 

A żadnego wyboru firmy pożyczkowej nie można zrobić. Więc łatwo można sprzedać swoje dane osobowe pomiotowi jakiemuś.

 

Jakaś pożal się boże firemka pożyczkowa z kapitałem zakładowym 200k.

 

To nawet głupi Provident ma ponad 142 mln, a Wonga 100 mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alior albo Mbank czego potrzebują? Trzeba jakieś skany? Opisze ktoś procedurę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maslak - bank jest wybierany losowo, mi kiedyś wbiło najpierw Alior, ale potem od nowa zacząłem procedurę i wszedł Mbank - i tam 2 x brałem

 

jestękotę - zależy pewnie od formy zatrudnienia; ja mam DG i ode mnie ani Alior ani Mbank nie chciał żadnych skanów; Alior chciał jedynie przelew na 1 zł w celu potwierdzenia danych, ale na tym etapie coś tam się pokićkało (u mnie) i od nowa jak zrobiłem to dostałem Mbank, który tego przelewu nie wymagał (edit - tzn wymagał, ale ostatecznie skończyło się na smsie z kodem); całość odbywa się automatycznie, po prostu wbijasz ile masz dochodów, ile na czysto, ile masz zadłużenia w chwilówkach, wybierasz liczbę rat; oczywiście w przypadku umowy będzie to wyglądać inaczej, ale jak to nie wiem - jako wolny szczylec jestem niejako skazany na DG; brałem 2 x już te raty i powiem że miło zawsze byłem zaskoczony jak w sumie prosto to idzie;

 

jak tam sugeruję żeby się uprzeć na Mbank - jak wskoczy ten lichwiarz to anulować i od nowa

 

mały update - a się skusiłem i zapodałem kilka drobiazgów :E

 

na Mbank trafiłem od razu, dane pamiętało z poprzednich akcji, więc tylko mały update co do dochodów; automat zaczął coś bełkotać o przelewie na 1 zł ale nie drążył tematu i tylko mi wysłali SMS z kodem żebym potwierdził zawarcie umowy; 15 minut i po bólu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wybierany losowo, więc może trafić na to coś co się zwie Kreditech...

 

No widzisz anulować, a wiesz, że takim działaniem prawdopodobnie zmniejszasz sobie rating kredytowy? Zapewne za wbijaniem od nowa idzie kolejne zapytanie do BIK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi znowu od razu wbiło na Mbank - może również dlatego, że wcześniej 2 x (w sumie 3 x jednak) miałem tam raty 0% i płaciłem (jedną nadal płacę) je bez żadnych cyrków itd. Możliwe, że tam jakoś automat steruje tym gdzie się idzie. Ale o tym u kogo ewentualnie byś brał kredyt wiesz już praktycznie na samym początku, zanim jeszcze przekazane zostaną Twoje dane - no jedynie system wie wtedy kto jest zalogowany na konto Allegro. Nie wiem, nie będę spekulował, nie wiem też jak BIK działa w sensie kiedy i jak idą zapytania, może faktycznie coś tam spada, ale chyba o takim rozwoju sytuacji człowiek byłby poinformowany? Składanie wniosku może zostać przerwane z jakiegoś banalnego powodu - net zerwało, dzieciak ci ryczy i musisz na godzinę odejść od kompa itd. Kolejna sprawa - z mojej historii kredytowej to w BIK pewnie za dużo nie ma. Oczywiście u każdego będzie inaczej. Nie będę pisał o kwotach (dżentelmeni, itd.) ale jak Ci rata wychodzi 80 zł (x 20 rat), to ile bym musiał podać (jako DG) żeby mi odmówiło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...