Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rediP

Po dotknięciu słuchawek odłączają się pory usb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moim PC mianowicie jak dotknę słuchawek jest to czasem nie zawsze odłączają się porty usb i zacina się obraz na ekranie na ok.1-2 sekundy.

Słuchawki są częściowo aluminiowe, Odłącza mi się myszka i klawiatura, po ok.10 sekundach znów się podłącza (10 sekund trwa ponowne instalowanie sterowników)

Uziemienie jakie mam przy pc to tak zwane zerowane, wcześniej nie miałem uziemienia zerowanego, komputer był podłączony pod kaloryfer, w obu przypadkach jest ten sam problem.

Proszę o pomoc jeśli ktoś wie co można zrobić w takiej sytuacji.Pozdrawaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy obudowa słuchawek jest połączona elektrycznie z którymś z pinów? Tak dla formalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uziemienie jakie mam przy pc to tak zwane zerowane, wcześniej nie miałem uziemienia zerowanego, komputer był podłączony pod kaloryfer, w obu przypadkach jest ten sam problem.

Proszę o pomoc jeśli ktoś wie co można zrobić w takiej sytuacji.Pozdrawaim

Zerowanie to najgorszy pomysł a kaloryfer najlepszy. Podepnij ponownie do kaloryfera (metalowej, nie malowanej części). Może w tym leży problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"w obu przypadkach jest ten sam problem."

Pisałem o tym w pierwszym poście, z tego co mi wiadomo to obydwa "uziemiania" mają plusy i minusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...