Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Core I7

Prosty zestaw do prostych zastosowań 2500pln

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, witam o zestawik uprzejmie pytam. Chciałbym się Was poradzić o skompletowanie prostej jednostki z monitorem. Mój budżet to 2500zł.

Nie jestem specem od siebie złożyłem coś takiego:

https://www.morele.net/inventory/info/Qcyfc0/

W zestawie nie znalazła się obudowa z prostej przyczyny, którą już wyjaśniam. Budżet pozwala jeszcze na obudowę w okolicach 400zł. Sporo jak na tak "lajtowy" pc ale chciałbym go w przyszłości sobie powoli modernizować więc skorupa byłaby moją bazą.

Jeśli chodzi o walory wizualne najlepiej biała/szara z okienkiem. Nie znoszę widoku kurzu na ciemnych powierzchniach ;)

Nie ma HDD aktualnie nie potrzebuję ogromnych przestrzeni dyskowych w domu mam 2dyski 2.5" z laptopów po 160GB każdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może do 130 się coś fajnego wychaczy w Twoim guście, a może lepiej te pieniądze zaoszczędzić na upgrade kiedyś tam, albo teraz na lepszą płytę na Z170. 6100 na odpowiedniej płycie z biosem non-k pozwoli nawet na OC. (to na czasy osobnej GPU, bo wtedy Integra nie działa)

Dysk zmień na Sp920 lub Trascendent SSD370, bo tamten głupieje ponoć po zapełnieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój link ten procesor jest o 100 mhz wolniejszy i ma gorszą integre, ale jest o 200 zł tańszy.

na twoim miejscu dołożyłbym trochę jeszcze do karty np. 1050ti i we wszystkie gry pograsz na co najmniej bardzo wysokich w full hd.

czyt. buda za 130 zł (Wystarczy na pewno) więc zostaje 300 zł + 200 z proca = gtx 1050, dokładając jakąś stówkę i masz 1050 ti.

jak ten procesor sie sprawdza w grach, polecam zobaczyc na yt.

ewentualnie, jeśli zamierzasz upgradować tego kompa - to najlepszym wyborem byłoby wzięcie gtx 1060 - np. zamiast dysku ssd, który później będziesz mógł dokupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...