Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pawelpawel2

Laptop ale jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż niedługo będę musiał się wyprowadzić z swojego gniazdka gdzie mam eleganckie kabelki wszędzie poprowadzone ^^ miliony kabli... Przymierzam się do... przymierzam się... do... eh... Przesiadki na Laptopa.

No cóż mój piękny zestawik komputerowy został wystawiony na OLX: https://www.olx.pl/oferta/komputer-gamingowy-i5-6600k-gtx-970-msi-16gb-ddr4-ssd-144-hz-CID99-IDjPREr.html

Taki mały link/reklama mam nadzieję że regulaminu nie ruszam jakoś zbyt mocno :D.

Ale wracają do tematu zamierzam zakupić laptopa i tutaj nie wiem za co się brać czy to ma być Windows czy Apple, czy mam wybierać między Asusem, Lenovo <które czytałem że jest strasznie awaryjne> między MSI który jest strasznie drogi ale kolorowy.

Po prostu nie wiem nic. Czy mogli byście mi pomóc w wyborze mojego przyszłego sprzętu :)? Od razu mówię że nie znam się na laptopach tak bardz... no dobra W OGÓLE, tak nie znam się na nich... Złożyłem własny komputer, dokupiłem część po części składałem wszystko sam oraz interesowałem się rynkiem, jednak gdy widzę MacBooka firmy APPLE z procesorem 2 rdzeniowym 4 wątkami za 5000 zł to takie... hmm w sumie nie znam się na nich i wolę spytać kogoś kto się zna i może mi podpowie.

 

Często bawię się grafiką komputerową, często męczę filmiki które sobie składam amatorsko oraz cenię sobie fajną prędkość komputera. NP w moim niema nic po za SSD, żałuję że nie dożyję włożenia PCI-E do swojej jednostki jednak trudno się mówi...

Czy możecie mi podpowiedzieć od czego powinienem zacząć przy szukaniu laptopa dla siebie? Fakt faktem w gierki też czasem zagram ale głównie takie coś jak League of Legends czy CS:GO czyli bez szaleństw w 4k i wiedźminach ^^

 

Pozdrawiam a Panów/Panie administratorstwo prosił bym z góry o nie banowanie oraz grożenie mi w wiadomościach jeśli temat jest źle umiejscowiony to po prostu przenieście mnie tam gdzie powinienem to wsadzić, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

budżet?

btw. ten komp Twoj, wart jest jakiś tysiąc mniej.

tak, zły dział - poprawny to ten + zła nazwa tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...