Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Matt91111

Jaka dystrybucja linuxa?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy znajdzie się jakaś dystrybucja linuxa z live bootem która posiada out of box:

- Kompilator C++ + zestaw standardowych bibliotek

- Metodę szyfrowania AES

- Brak konieczności posiadania hdd + możliwość zapisania danych na nośnik podłączony przez usb

 

Z góry dzięęki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o co biega? "metoda szyfrowania AES" w czym? wiekszosc prockow toto obsluguje, wszystkie dystrybucje wydane w ostatnich kilku latach maja do tego wsparcie (tj. w aplikacjach szyfrujacych etc)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o co biega? "metoda szyfrowania AES" w czym? wiekszosc prockow toto obsluguje, wszystkie dystrybucje wydane w ostatnich kilku latach maja do tego wsparcie (tj. w aplikacjach szyfrujacych etc)?

Leci o to żebym nie musiał nic ściągać, żeby od razu był wspierający AES jak np gpg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc kombajnowych dystrybucji chyba ma w standardzie gnupg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może semicode OS? Niestety jeszcze nie testowałem tej dystrybucji ale wygląda dosyć ciekawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może semicode OS? Niestety jeszcze nie testowałem tej dystrybucji ale wygląda dosyć ciekawie ;)

Baardzo ciekawa propozycja, będę się musiał temu przyjrzeć bliżej .Tylko mój pomysł wgl spalił na samym początku bo zapomniałem o tym że klawiatura surfacowa nie jest kompatyblina z linuxszami :E i cały misterny plan w p***u. Nie wiecie może czy da się to jakoś softwerowo ominąć? Co prawda mogę klawiaturę zakupić, ale to się z celem mija. Może ktoś coś widział, słyszał kiedyś szukałem czegoś w tej kwestii ale nic ciekawego nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...