Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marcin1237

Problem z GeForce GTX 750 Ti OC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od pewnego czasu mam problem z moja karta podczas gier .Problem polega na tym ze np w BF 4 wykakuje blad http://imgur.com/a/Eafst , w gta 5 tez jest i w nfs tylko nie pamietam czy takie same ( na kazdym pisze DirecX Error ) a podczas Skyrim cos sie dzieje z obrazem (

) . Gry sa orginale wszystkie . Wczesniej miałęm problem z błedem "sterownik ekranu przestał działać " ale obniżyłem o 50 GPU karty programem MSI Afterburner i przez pewnien czas byl spokoj . Stery najnowsze .

komp :

 

Karta VGA Gainward GTX750 Ti OC GS 2GB GDDR5 VGA+D

Zasilacz Tacens Mars MP600 (600W) 80 + BRONZE

Ram Goodram ddr3 8 Gb pc1600 cl11

Procesor Core i3-4160 3.7 ghz lga1150 box.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super naprawdę bardzo pomogłeś.

A otrzymałeś odpowiedź od kogoś innego? No właśnie. Więc się ciesz a nie marudź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz przetaktowane pamięci? możesz spróbować podnieść voltage i zobacz co się stanie, może ustąpi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szambi z czego mam sie cieszyc ? Z tego ze wypowiadasz sie o czyms o czym nie masz pojęcia najwidoczniej ? To lepiej zebyś sie w ogóle nie wypowiadał

 

 

 

MRHarvi34 tylko gdzie moge podniesc voltage ? w MSI Afterburner ? w MSI Afterburner mam tak ustawionie power limit 100 % temp limit 80 gpu 1410 men clock 3004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok :D normalnie mam ustawione 1200 mV a moge podnies o 100 to ile mam dac jakies propozycje ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za brak odpowiedzi, ale nie wiem, musisz poeksperymentować każda karta inaczej oddziałowuje, powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...