Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

skv

Komputer do GTA V oraz innych gier - 3000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Co sądzicie o tym zestawie? https://www.morele.net/inventory/info/qPVgAD/

Głównie do gier typu GTA V, CS:GO, Wiedźmin 3, BF1 oraz do obróbki w Sony Vegas Pro i Photoshop. Mój budżet to 3 tys. zł. Zestaw który podałem jest trochę ponad, ale nie wiem czy warto. Dysk posiadam HDD 1TB, a SSD nie potrzebuje. Obudowa koniecznie musi być Aquarius X70W. :) I czy ten zestaw, który podałem będzie w miarę cichy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny zestaw (GTX 1060 6GB Asus Turbo, i5-7400, Asrock H110M-DGS, 8GB HyperX DDR4 CL14) i GTA V śmiga aż miło w FullHD, ustawienia najwyżej jak się da i nie spada poniżej 60 FPSów. CS:GO to wymagający nie jest, więc bez problemu wyciągam ponad 200 FPSów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendacja Bumcyfykszyka jest dobra ale dolozenie do ramu 2800-3200 oplaci sie - korzysc bedzie procentowo o wiele wieksza niz wydatek, a to dlatego ze...

wymieniles doslownie pokolei wszystkie gry i programy ktore najbardziej korzystaja z szybkiego ramu. polepszy to dosc znacznie minimalne fps szczegolnie w novigradzie TW3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny zestaw (GTX 1060 6GB Asus Turbo, i5-7400, Asrock H110M-DGS, 8GB HyperX DDR4 CL14) i GTA V śmiga aż miło w FullHD, ustawienia najwyżej jak się da i nie spada poniżej 60 FPSów. CS:GO to wymagający nie jest, więc bez problemu wyciągam ponad 200 FPSów.

Serio? Nawet gtx 1080@2050Mhz z i7 w FullHD z msaa x4(najwyższe msaa x8) nie daje rady na peryferiach utrzymać 60fps.

 

A do autora spokojnie pograsz w gta V na 1060 w detalach v.high/ultra ale z odpowiednim ustawieniem suwaków jak msaa x2 czy lekko obniżone detale trawy i innych bajerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendacja Bumcyfykszyka jest dobra ale dolozenie do ramu 2800-3200 oplaci sie - korzysc bedzie procentowo o wiele wieksza niz wydatek, a to dlatego ze...

wymieniles doslownie pokolei wszystkie gry i programy ktore najbardziej korzystaja z szybkiego ramu. polepszy to dosc znacznie minimalne fps szczegolnie w novigradzie TW3

 

a od kiedy taki ram sie dokłada do zablokowanego i5 i chipsetu H?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Płyta max obsłuży 2133, a procesor 2400. Będzie i tak chodzić na 2133.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...