Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

adriankiller

Killer Mod "GodziLLa" (ED :2 / OcooL- Phobya)

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem zaloga :D ...

mialem juz nie prowadzic workloga tylko i wylacznie na swoim profilu na fejsie + fanpage + grupy na fejsie ale ktos wmieszal mi w temat... :cool:

w sumie spoko bo beda zmiany na ktore pewne grono ludzi czekalo

 

Wstepne zalozenia na najblizszy mod byly zmiana blokow na Bitspowera (cpu+ram) i przemalowanie ich na bialo + wymiana reza heatkiller D5 250ML )

 

O6DXN86.jpg

 

r9cs8TU.jpg

 

sJbOjx0.jpg

 

GIDaKpe.jpg

 

dWOtxN5.jpg

 

Te zmiany i tak nastapia tyle ze nieco pozniej

 

Dobra wracajmy do tematu udalo mi sie jak narazie zlapac jednego sponsora (Aquatuning DE) i zrobienie projektu na ich czesciach LC ocool i phobya...

(mozliwe ze uda mi sie cos ugadac z gigabytem ale zobaczymy)

bede jeszcze probowal sie porozumiec z Bequiet/em i moze msi jak nie uda mi sie z gigabytem

 

A teraz to na co wielu z was czekalo w koncu nadejda rurki w moim 'szrocie'

 

To lista stuff/u jaki dostane od Sklepu Aquatuning DE 'zapnijcie pasy bo bedzie grubo mniej wiecej koszt podobny do mojego obecnego zestawu LC (2500€)

 

fotka koszyka

 

 

XNGmUpo.png

 

do tego jeszcze pare drobnych gratow udalo mi sie dogadac +

 

pozostala specyfikacja zostaje bez zmian (moze uda mi sie kupic jakis dysk SSD albo SSD M2 w przypadku SSD bede staral sie cos zrobic ale nie bede o tym sie rozpisywal dopoki nie bede pewien w 100%

do tego bede tez staral sie sam zrobic nowego midplata i cos jeszcze ale to sie okaze pozniejszym etapie...

 

SPEC :

 

- CPU i7 6700K

- GPU Evga GTX 980TI (referent)

- MOBO Gigabyte z170x Soc force

- RAM Avexir Platinium 4x4 GB 2133Mhz

- CASE Corsair 900D

- PSU Bequiet P8 1000w

- HHD segate 7.12 1TB (bede staral sie go pozbyc na rzecz SSD (samsunga 850evo albo plextor/a pod M2 tego nowego co ma Heat)

- SSD Plextor m6e BE 128GB pci

- SC Asus Strix soar

- WIFI Gigabyte WB150

- Przedluzki zostaja bez zmian od iksmodiwa (wymieniony zostanie jedna przedluzka od karty muzycznej i dojda przedluzki w oplocie pomaranczowym do front panelu)

 

Aquatuning ma paczke wyslac normalnie w poniedzialek tak pisali wiec do czwartku mysle ze bedzie 'paka' u mnie

 

Do tego jeszcze mala drobnica od slawka

 

CDN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywal fotki ze spoilera, bo się nie skalują do mniejszych rozdzielczości, a i tak trzeba je pobrać :mad:

 

 

powodzenia z projektem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@charli tak z tego co wiem to @oizo tez sie zalapie :D

taki sam jak teraz mam 2x 480 i 1x 120 przy okazji bede cos sprawdzal czy da sie jakos zamontowac na froncie 240mm przy takim modzie jak ja chce zrobic ale to wszystko wyjdzie w praniu jak rozloze kompa i bede skladac

 

u siebie bede cos takiego robil tylko ze pomaranczowy napis

 

yoagqyW.jpg

 

@3143k4r2 zobaczymy czy w rzeczywstosci tez tak ladnie wyglada ( i to co mnie najbardziej interesuje czy w zestawie jest ta nozka bo za cholere nie moglem sie dopatrzec ktory z napedow ma owa nozke)

 

giant_8113.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy moze teraz przy rurkach nie bede musial jej uzywac (w przypadku wezy mi troche ulatwiala poprowaadzenie wezy tak zeby przypominaly rurki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha thx @zawisztheblack... to nie wiem przy ktorym z tych napedow jest ta nozka :kwasny: ps tak czy siak i tak musialem kupic naped bo swoj poprzedni 'dorobilem'... mam ten wewnetrzny blu ray od samsunga ale jego nie chce montowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maly update

przyszedl dzisiaj naped

 

16300039_1591932310823197_3523062904120279361_o.jpg?oh=c24a8e178ff333015fdf485d1ab5577a&oe=591DA898

 

16143560_1591932804156481_734621735607735195_o.jpg?oh=4c6220805f98284bccd764eb1153dbc7&oe=591E51C4

 

16179563_1591932850823143_2434745720688204725_o.jpg?oh=3d137df866b5e276703b59f6dee2e698&oe=59013541

 

naped sam w sobie jest bardzo ladny ale nozki tej nie ma w zestawie :kwasny:

a tutaj taki spam

dokladnie rok temu kupilem poprzedni naped lol

 

ps od Aquatuning nie ma narazie zadnych wiesci mam nadzieje ze w tym tygodniu wysla paczke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może znajdź kogoś z drukiem 3D kto Ci to dorobi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no nie bede sie fatygowal szkoda zachodu naped i tak bedzie przyklejony pod spodem obudowy jak podprzedni byl w 800d (tak tylko w przyszlosci moze by sie przydala ta nozka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nowego to z zeszlego tyg

Hello Adrian,

 

have added…but now is really enough. ;)

 

The case is EOL and we did not have 1 avialible.

 

The VPP755 pumps will arrive tomorrow or Monday, so i can ship nearly the stuff

 

Greetz

 

napisalem w piatek maial do nich ale nic nie odp zobaczymy co z tego bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi jak wyglada tylko ile tam stuffu mozna upchac i co z tej obudowy idzie zrobic (cos pokroju core x9) z tym ze tutaj moim zdaniem duzo wieksze mozliwosci mamy :D (no ale nic z tego nie bedzie aluminiowej nie maja a stalowa zarwala by mi na 99% stol) +/- 60KG mysle zeby wazyla calosc :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@paseratti (bez urazy ale smieszny nick) jakby mnie interesowalo cos mniejszego to bym nie wymienial 800d na 900d mnie tylko duze obudowy interesuja

chyb ze kiedys sie przesiade na itx ale watpie ze takie cos nastapi

...

 

ps teraz czekam az wyjdzie 'nowy' cooler master full tower

 

computex-2016-cooler-master-mastercase-maker-7.jpg

 

600px_cm_DSC02125.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gusta są różne i niektórzy wolą te większe i cięższe :lol2: . Co planujesz w miejsce tego klocka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam czekałem na tego CMa, ale doczekać się nie mogłem, więc finalnie wziąłem Parvum. Tam czy siak zapowiada się na prawdę fajna buda :thumbup:.

 

Jeśli chodzi o konstrukcje CMa ciekawi mnie jeszcze to ustrojstwo nazywane Master Concept (1, 2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...