Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cassia

laptop do 1700

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam laptopa dla mamy. Z uwagi na ograniczony budżet (max 1700 zł) i potrzeby uzytkowniczki (surfowanie po necie,filmy, youtube)-nie musi być "wszystkomający z wodotryskami". Gry ew. jakieś przeglądarkowe i prościutkie (z fb ;)) Niestety koniecznym warunkiem jest system operacyjny. Wymagana jest równiez matowa matryca. Zależałoby mi żeby można go było kupić stacjonarnie. Znalazłam coś takiego: Laptop HP 250 G4 N0Z91EA i3-5005U 4GB 500GB W10

http://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-hp-250-g4-n0z91ea,id-630573

Prosiłabym oopinię, czy sprzęt da radę do w/w wymagań. No i jeżeli możecie polecić mi ew. sprzęt o podobnych parametrach. Niestety budżet nie jest do przekroczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzętowo laptop dobry, spokojnie da radę przy potrzebach mamy. Procesor i3 poradzi sobie bez problemu. Tak przy okazji do takich "podstawowych" rzeczy czasem nie wystarczy już podstawowy sprzęt jak kiedyś bo zawartość stron internetowych może mocno obciążyć komputer i korzystanie nie będzie już przyjemne. Wracając, sprzęt dobry jedynie mało pamięci RAM, jeśli nie możesz jej teraz dokupić zorientuj się czy ma wolne gniazdo na pamięć - będzie łatwiej ją rozbudować. Przydałoby się 8 GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedzi. Kupiłam tego Acera (w nieco innej konfiguracji- bo jednak budżet dało się nieco naciągnąć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...