Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mars28

GTX 1050Ti 4GB - który model wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Expedition za 699zł z morele, albo dwuwentylowy gigabyte.

 

^Zależy czy ważna jest kwestia ciszy, czy też nie, oba modele są ciche i względnie tanie. No i mają tryb półpasywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie było na ceneo, ale ten gigabyte jest w emag za 699 wysyłka za free, a w proline nie i bedziesz parę złotych do przodu :E . Różnica w cenie nie jest jakaś kosmiczna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko dziwne w jednym jest 24 mce gwarancji a w drugim sklepie 5lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 lat jest po rejestracji na stronie zotaca.

Ta 5 letnia gwarancja u Zotaca to pewnie imienna realizowana tylko dla imienie i nazwiska & adresu podanego podczas rejestracji na stronie Zotaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako że moja r9 270x zaczęła wypluwać artefakty. Jestem zmuszony na zakup nowej karty. Spośród całej masy kart wybrałem dwie w przystępnej dla mnie cenie.

Proszę o radę, która z nich sprawdzi się lepiej, ponieważ zdania są podzielone.

Poniżej wstawiam linki:

Tą mam do kupienia w sklepie stacjonarnym za 719 zł

https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1050-ti-4gt-oc-4gb-gddr5-128-bit-hdmi-dvi-d-dp-box-975436/

Ta tak samo z tym że za 689.

https://proline.pl/gigabyte-geforce-gtx-1050-ti-oc-4gb-gddr5-128bit-pci-e-gv-n105toc-4gd-p948021

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega tydzień temu zakupił 1050TI GAMING X od MSI za 780zł. Wydajna i ultra cicha. Kolega aż pomyślał że chłodzenie jest popsute [pół pasywne]. Jest mega zadowolony lecz nie była to tania inwestycja, zależy czego oczekujesz.

Msi posiada świetną kulturę pracy i wydajność, inne wersje są tańsze ale i głośne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Poczytaj sobie opinie użytkownikow na amazon albo newegg. W lutym był test na pclab 1050 ti. Był ten gigabyte. Cichy - mam G1 i z bliska słychać szum powietrza, ale mam kompa na biurku (otwartego) i nie słychać karty. Wiatrak kręci się max 1100. Nie bardzo szukałem info o tym msi, więc nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamówiłem sobie tego gigabyte, chętnie podzielę się opinią za dwa dni :) Wcześniej sporo czytałem recenzj i muszę przyznać, że wypada on lepiej od tego msi a także minimalnie lepiej od asusa expedition. Nad msi przewagę ma taką, że jest półpasywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup najtansza.. ja mam chyba inno 3d i ciagle wiatrak na 30% czy pod obciazeniem czy bez... sa polpasywane ale czy jest sens ? skoro tego wentylatora i tak nie slychac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Zotaca tą z jednym wentylem i chyba trafiła mi się jakaś niezła sztuka bo fabrycznie nostowała do lekko ponad 1700Mhz ,a po podkręceniu osiąga nawet do ponad 1900Mhz. Pamięci śmigają w okolicy 8000Mhz. Grałem w DOOMa przez jakieś pólgodziny. Trochę krótko ale jak zrobię dalsze podkręcaniu Ramu ,bo to chyba nie max to się podzielę wynikami dokładnymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa najcichsza. Mój GTX 1050 Ti Windforce pod obciążeniem jakieś 23 DB gdzie StormX 34DB :E

Przecie to pasywka. :hmm:

1050 Ti brać najtańszą z gw. 3 lata, ew. zotac na 5 lat.

Ta grafa się nie grzeje i nie trzeba "hajpowanego" Gaming X

Mam zotac mini i max 60 stopni w starej budzie z 1 wentylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o tej karcie

Brać i sie nie zastanawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem ją brać, ale dostawa jest na czwartek, więc prawdopodobnie jej nie mają w magazynie

 

Teraz mogę się pochwalić że kupiłem 1050Ti, model z dwoma wentylatorami od MSI (model 1050 Ti 4GT OC), w Sferisie wyrwałem za 650 zł (już jest drożej), i warto było. Pierwsze testy za mną i jestem pod wrażeniem. Wiedźmin 3 jako benchmark, karta nie przekroczyła 62 stopni, wentylatory na 50% prędkości i cisza. Z wydajności też jestem zadowolony, na uber wymieszane z wysokimi mam 45-70 klatek, w zależności od miejsca, przeważnie te 60 trzyma. Oczywiście nie gram w FHD, detale w sygnaturce. Karta boostuje do 1746MHz, także całkiem nieźle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No z taką kartą mogę w końcu skończyć wieśka ^^. Mam microny i sobie podkręciłem pamięci na 7700 no i lipa. W originie zniknęły mi napisy i musiałem przeinstalować. To samo w Atylli TW. Jakieś opisy mi nie wyświetlało. 1 raz zobaczyłem takie jaja. Na 7400 nic się nie działo, ale wróciłem na 7000 - zysk z oc prawie 0.

BTW: to normalne, ze GPU power hwinfo nawet w idle pokazuje mi 48W?

 

 

EDIT: mam G1 1050 ti gigabyte i na stronie gigabyte widać jak "fan stop" się nie świeci jak wentylatory się nie kręcą, a u mnie non stop się świeci . Instalowałem oprogramowanie od GB ale tam nic nie ma, żeby to zmienić, nowego biosu też nie ma. Ma ktoś tak?. Heh z takiego powodu raczej nie odeślę na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...