Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mars28

GTX 1050Ti 4GB - który model wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

1050Ti: Zotac - 5 lat gwarancji

Zasilacz: SPC Vero L1 600W < Corsiar CX450M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz liczyłem do 250zł

czyli zamówię Corsair CX450M 450W

do piątku powinien dojść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ze wgledu ze jestem laikiem potrzebna mi pomoc w wyborze modelu wersji GTX'a 1050ti. Przeglądając oferty widzę ze niektóre modele maja dodatkowe zasilanie, czy to oznacza ze te modele maja większa wydajność? Pod spodem linki z przykładem takich kart

Bez zasilania http://www.euro.com.pl/karty-graficzne/gigabyte-geforce-gtx-1050-ti-oc-4g-4gb-gddr5-128-bit.bhtml

Z zasilaniem http://www.euro.com.pl/karty-graficzne/gigabyte-geforce-gtx-1050-ti-windforce-oc-4g-4gb-gddr5-128-bit.bhtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie szybsza, bo 1050Ti nie pobiera więcej niż 75W. Bierz najtańszą, ewentualnie Zotaca, bo ma 5 lat gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie Zotaca

 

który dokładnie model?

 

W takim razie po co niektóre modele maja dodatkowe złącze zasilania? Czy wszystkie modele GTX 1050TI maja taka sama wydajność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze byc lepsza w oc z dodatkowym zasilaniem :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze byc lepsza w oc z dodatkowym zasilaniem :thumbup:

 

Czy ja wiem?

 

Bierz najtańsza wszystko zależy jaką sztukę trafisz i nie warto dokładać według mnie do lepszego chłodzenia bo te karty są bardzo chłodne

moja w OC jest naprawdę kozak +225/+1000 (zamyka skale w MSI AB) a mam najtańsza sztukę palita StormX z jednym wentylatorkiem bez dodatkowego zasilania i naprawdę jest bardzo cichy a temperatura nie wyszła ani razu powyżej 55stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX 1050 Ti kupuję z takim zamysłem aby pograć na niej do czasu wyjścia kart z rodziny VEGA lub VOLTA i kupić którąś z kart VEGA lub VOLTA. Zależy mi więc aby była to wersja tania, a jednocześnie dobra. Zależy mi na fajnym chłodzeniu i dobrej sekcji zasilania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX 1050 Ti kupuję z takim zamysłem aby pograć na niej do czasu wyjścia kart z rodziny VEGA lub VOLTA i kupić którąś z kart VEGA lub VOLTA. Zależy mi więc aby była to wersja tania, a jednocześnie dobra. Zależy mi na fajnym chłodzeniu i dobrej sekcji zasilania.

http://www.euro.com.pl/karty-graficzne/gigabyte-geforce-gtx-1050-ti-d5-4g-4gb-gddr5-128-bit.bhtml

 

Z rabatem 100zł. taniej Klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Proszę o opinię jak w temacie. Rozbieżności w cenach są dosyć spore. Pytanie czy przekłada się to na wydajność, albo komfort pracy. Które polecacie?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtańszy

 

Zalecenie Ministerstwa Finansów już mam ;) Ktoś podważy tą opinię :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej - wybrać najtańszą.

Do tak mało prądożernych kart jak gtx1050 ti nie ma sensu dopłacać do lepszego chłodzenia, bo właśnie głównie zamontowany układ chłodzenia wpływa na cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że najtańszą, która jest cicha w spoczynku. Niestety czasem zdarza się, że karty mają absurdalnie wysoko ustawiony poziom najniższych obrotów wentylatora, a edycja biosu w przypadku Pascala nadal nie jest możliwa.

 

Z tańszych modeli Gigabyte w wersji OC jest półpasywny. Wg tstów PCL dość cichy jest też EVGA SC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie którą najlepiej wybrać głownie do gier z serii GTX 1050ti 4gb??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którąś z tańszych...

Taki Zotac ma 5 lat gwarancji na ciebie po rejestracji produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo myślałem cały czas o tej msi gaming ale ona ok 770zl?

a ten zotac oc czym sie różni od zwykłego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych gejmningów w przypadku tej karty... kasa w błoto.

OC to delikatnie podkręcone fabrycznie wersje- nic czego nie można zrobić w domu lepiej w 2 minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zobacz gigabyte w proline za 685 z dwoma wentylami. No chyba, że chcesz większego boosta to wtedy windforce około 750. Ale to wtedy jak chcesz od 1050 ti coś extra , a nie po taniości. Ta msi też fajna, ale ja od dziś mam gigabyte ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1050 ti max 650pln, tutaj nie ma za co przeplacac

ten zotac mini jest ok, 5 lat gwary po rejestracji ale za to ma wysoki minimalny RPM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zysk z oc nie jest spektakularny więc ten zotac zły nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za pomoc chyba wezme tego gigabyte w proline za 685 z dwoma wentylami.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...