Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pawelek6

DiRT 4

Rekomendowane odpowiedzi

:lol2:

No nie tnij, kurna!

 

Zwykle się krzywię, gdy jakieś łosie piszą o zbytniej teatralności polskich aktorów dubbingowych, bo najczęściej albo ona nie występuje, albo jest najmniejszym problemem na tle całej reszty, ale w ścigałkach to jest faktycznie największy problem. Tutaj rzeczywiście dubbing powinien być do cna "nieprofesjonalny", niedbały, naturalny niczym kwestie wygłaszane w "trudnych sprawach". Bo tutaj nie ma to brzmieć ładnie (jeśli opowiadamy historię - powinno brzmieć, inaczej ludzie nie kręciliby beki z "Trudnych spraw"), to ma w miarę możliwości udawać prawdziwe życie. Oczywiście jeśli idzie o pilota, to wiadomo, że kwestie będą brzmieć tak samo, "nie tnij" ma po prostu koszmarną intonację, reszta mogłaby być lepsza, ale da sie znieść, natomiast koszmarne są wszystkie komunikaty podawane przez radio. Dobrze, że F1 juz od lat nie dubbingują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rally jest możliwość podmiany notatek lub co lepsze, nagrać swoje.

A co z czwórką? Info od autora wtyczki.

dirt4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mnie martwi ten model jazdy, strasznie kartonowo to wygląda. Chyba że gość jechał ze wszystkim asystami włączonymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraz nędzy i rozpaczy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że grał z asystami i w trybie arcade a nie symulacyjnym, ten 2gi ma być poprawiony względem dirt rally.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro generator taki dobry, to mogli z 10 rejonów do niego dać... w końcu to już tylko inne tekstury i modele roślinek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro generator taki dobry, to mogli z 10 rejonów do niego dać... w końcu to już tylko inne tekstury i modele roślinek...

 

Codemasterski silnik Ego ma swoje ograniczenia. To też tłumaczy, dlaczego wciąż nie będzie trybu photo mode. :E A na kanale Parkhammera jest kilka nowych filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Wiesz jak to jest w końcu z tymi ustawieniami prowadzenia? Wybieramy jeden z dwóch rodzajów zręcznościowy lub symulacyjny, a następnie dopasowujemy sobie konkretne asysty ABS, ESP i ASR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Wiesz jak to jest w końcu z tymi ustawieniami prowadzenia? Wybieramy jeden z dwóch rodzajów zręcznościowy lub symulacyjny, a następnie dopasowujemy sobie konkretne asysty ABS, ESP i ASR?

 

https://www.youtube.com/watch?v=Z8K8Fl5dD2E

 

Nie wszystko jest pokazane, ale jest to omówione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze w każdej nowej grze na starcie asysty wyłączam więc temat ich dostępności mnie nie interesuje. :E Na logikę po odpaleniu gry będzie się wybierało tryb (casual lub sim) a następnie asysty w ustawieniach będzie można sobie dostosować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem gameplaya z pełnej wersji. Jako OGROMNY fan dirta rally odetchnalem raczej z ulgą. Bałem się że wrócą w strone arkadowej gry, ale wygląda na to że jest dobrze. Model jazdy przy wyborze symulacji przypomina bardzo dirta rally, więc mi więcej nie potrzeba ;)

Ktoś tu napisal ze horizon 3 ma lepiej zrobiony model fizyki do jazdy w terenie - szkoda komentować takie stwierdzenie :lol2:

 

Ciesze się że wzbogacili trochę tryb rally crossa ktory daje mega dużo zabawy. Generalnie już zacieram rączki ;) szkoda tylko ze tym razem bez pikes peak :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze bez dobrze zrobionych rajdów i z generatorem na marnych 5 mapach.

chociaż do niego mogli dodać więcej środowisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz drugi się powtórzę ale czekam bardzo na DiRT 4 i nie zawaham się z oceną moich oczekiwań do gry to 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nadzieję, że powstanie Loeb 2

w rajdach akurat symulacja wybitnie mi nie pasi... nie tylko dlatego, że jestem w sumie cienki bolo - w końcu na easy to i w DiRT Rally można na klawikordzie zapi..ć i wygrywać z palcem w nosie - ale dlatego, że to już zbyt wiele: trzy trasy na krzyż i jeszcze symulator :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się skusiłem za 60zł,ostatni Dirt w jakiego grałem to chyba dwójka. Na tych materiałach wygląda całkiem fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo Plati i ruski klucz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy skołować sowieckie VPN i zalogować się na klienta Steam. Ceny zostaną dostosowane do lokalnego rynku. Jest jednak jedno "ale". :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy skołować sowieckie VPN i zalogować się na klienta Steam. Ceny zostaną dostosowane do lokalnego rynku. Jest jednak jedno "ale". :cool:

 

Wystarczy kupić klucz steam od ruskich i aktywować na steamie przy użyciu VPN... NIe zalecane jest aktywowanie vpn i kupowanie bezpośrednio przez steama za ruble bo bardzo szybko się bana dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, bo miałem na nią chrapkę, ale nie śledziłem tego kiedy ma być premiera, po prostu czekałem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...