Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Erwtokritos

Nintendo DS Classic Naprawa ekranu górnego

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dawno temu kupiłem używaną konsole Nintendo DS na allegro. Z początku było okej lecz po jakimś czasie górny ekran zaczął się psuć w sensie ze wyświetla kolory na zielono,trzęsie się cały i są paski kolorowe mogę dać zdjęcia. Mam takie pytanie co mogło się zepsuć, czy naprawa tego jest dość trudna i droga bo nie chciałbym wydać na to więcej niż 50zl ponieważ za 100-200zł da się dorwać ładną i zadbaną konsolkę a chętnie bym sobie ograł parę tytułów które grałem parę lat temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jakbys pokazal fotki,

 

jak mozesz rozebrac to rozbierz i zobacz czy sie cos nie odlaczylo (urwalo) 50%, jak wszystko wporzadku to pewnie ekran do wymiany (przypuszczenie) 50%

 

jak sie cos urwalo - przylutuj, a jak wszystko w srodku ok to kup "nowa", a ta sprzedaj jako uszkodzona - ekran pewnie bedzie drozszy niz 50zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam was za zwłokę lecz w czwartek obudziłem się z gorączką, dwa dni umierałem nie miałem sił myśleć o naprawie konsolki ale już czuje się lepiej i podsyłam zdjęcia :) Sorry też za jakość zdjęć lecz mój telefonik ma dość słaby aparat.

https://zapodaj.net/cccd86d1339cd.jpg.html

https://zapodaj.net/99ab3b9232355.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak zamawiać tę taśmie i próbować się bawić w złotą rączkę ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze Nintendo nie jest za bardzo popularne u nas lecz chyba w tym dziale jest parę osób które mogą mi napisać na co mam zwrócić ewentualną uwagę przy wymianie taśmy co nie ?! Poza tym dałem fotki do oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze Nintendo nie jest za bardzo popularne u nas lecz chyba w tym dziale jest parę osób które mogą mi napisać na co mam zwrócić ewentualną uwagę przy wymianie taśmy co nie ?! Poza tym dałem fotki do oceny.

 

sama tasma moze ci nic nie dac , o ile pamiętam w classicu była ona chyba zespolona z ekranem. ale same ekrany swego czasu latały po 4-6 dolców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie może być tak ze rozkręcę i się okaże że muszę kupić ekran który jest obecnie mało opłacalny.Mimo wszytko wpierw rozkręcę i jak będzie dało się wyjąc całą taśmę to kupie podmienię i zobaczę.Jeszcze jedno pytanie trudno się to rozkręca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...