Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

karolekxdlolek

Jaki polecacie procesor na socket AM2+

Rekomendowane odpowiedzi

Procesor do 500zl, około żeby miał z 3.6 GHZ, oczywiście jeżeli znajdziecie lepszy to piszcie. Oczywiście na socket AM2+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phenom II x4 9xx.

Jak masz fajną płytę główną możesz próbować z x6 (uwaga - nie wszystkie obsługują), ale sensu w tym większego nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phenom II x4 9xx.

Jak masz fajną płytę główną możesz próbować z x6 (uwaga - nie wszystkie obsługują), ale sensu w tym większego nie będzie.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te 500zl bedziesz mial i5 2400/2500 + plyte i bedzie wydajniej niz na phenomie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ddr2 sprzedasz i reszte i kupisz ddr3, tu nie ma problemu. Ddr2 nie sa juz produkowane wiec sa w cenie tymbardziej jak masz wieksze kosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie idź ani w Am2 ani w 1155, to już historia. Za 200zł masz tanią i przyzwoitą mobo na 1151 i do tego Pentium G4560 z większą wydajnością jednego wątku, ale mniejszą czterech, wydajność sumarycznie porównywalna, ale wszystko nowe i z możliwością banalnego i konkretnego upgrade'u jeśli będzie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mam wszystko pod DDR2

A ja mam stare skarpety pod łóżkiem :E

 

Martwa podstawka, umrze Ci płyta i będziesz płacił miljony za stary sprzęt który ktoś reanimował.

 

Zmień na minimum 1150 lub 1151 tak jak kolega wyżej polecił, za 500zł kupisz proca, płytę i ram... Nowe z gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, to ddr4 teraz po 50 zł chodzą? (g4560 + mobo to jakies 450 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olej podstawke am2/am2+ bawiłem sie tym kilka lat wcześniej, am3 to jeszcze cos jak masz PII x4 i OC na 4.0 ghz przy kręconych pamięciach ddr3 (chociaż też przegrywa z mocniejszymi i3) , zmień na intela teraz i5 2400 idzie za 250 zł dorwać do tego płyta + ramy i będziesz miał duzo wydajniejszy zestaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40zł może za xeona dam i więcej nie chce inwestowac, ale jeżeli tak to kicham am2+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olej podstawke am2/am2+ bawiłem sie tym kilka lat wcześniej, am3 to jeszcze cos jak masz PII x4 i OC na 4.0 ghz przy kręconych pamięciach ddr3 (chociaż też przegrywa z mocniejszymi i3) , zmień na intela teraz i5 2400 idzie za 250 zł dorwać do tego płyta + ramy i będziesz miał duzo wydajniejszy zestaw

Okej, nowy komputer poczekam do następnego roku, tak mniej więcej w grudniu znajdę fajny zestaw i wam go zaprezentuję. Wtedy musicie mi powiedzieć, czy wszystko się będzie kupy i parapetu trzymało. Budżet myślę że zwiększe do 3000 zł, jakiś intel i5, ATI Radeon, płyta główna z 4 slotami na ram, 16 gb ramu o dobrym taktowaniu, takie tam. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...