Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mr_Spinacz

Monitor do 800 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Rozglądam się za monitorem do 800zł. Wstępną selekcję przeszły narazie te:

 

KLIK

KLIK

KLIK

 

Potrzebuję monitora uniwersalnego.

24", FHD.

 

A, zapomniałbym, będzie służył jako drugi monitor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę żadnych zakrzywionych cudeniek, bo monitor będzie stał obok głównego i zakrzywienie będzie tylko przeszkadzać.

No właśnie, co z tą iiyamą 2483? Większość ludzi mówi, że monitorek całkiem spoko i nic nie smuży, nie miga, ale część użytkowników twierdzi tak jak ty, że smuży. Używałeś 2483 czy powołujesz się na opinie innych?

 

A tak w ogóle to dałem złego linka :P Chodziło mi o wersję XB2483HSU-B2DP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tylko na youtube, wszystkie monitory na AMVA mają coś takiego w ciemnych miejscach/scenach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudny dylemat...

Może mógłby się wypowiedzieć ktoś kto używał jednego z tych monitorów. W sensie Della P2417H i iiyamy XB2483HSU-B2DP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B2 smuży. Ale może w recenzji się przekonasz że nie w stopniu który Co będzie przeszkadzał

Wersja B1 jest lepsza pod tym kątem

Słabo dostępna, jeśli w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza tylko minimalnie, mam prawie tak samo jak na tych filmikach sam też takie wrzucałem :) Generalnie mam to gdzieś bo gierki i tak coraz nudniejsze się dla mnie robią, zależy co tam na nim będziesz robił, przy scrollowaniu na niektórych ciemnych stonkach też lubi mrygnąć. Oczywiście jak się ma smooth scroll ale chyba każdy tego używa no chyba że siedzi na IE szczerbaty.gif Każda AMVA tak ma w mniejszym lub większym stopniu, słabe czasy przy ciemnych przejściach. Ponoć ten nowy samsung c24fg70 co jest jego temat na forum, ma to mocno zniwelowane ale to nie ta pólka cenowa niestety.

Filmy na tych matrycach to oczywiście miazga w porówniu do innych matryc tn/ips.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...