Forum PCLab.pl: HyperX Cloud (Core) vs Ravcore dynamite 7.1 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

HyperX Cloud (Core) vs Ravcore dynamite 7.1

#1 Użytkownik jest niedostępny   mystic868 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 17 Luty 2017 - 17:52

Witam serdecznie

Jestem na kupnie słuchawek do 300 zł i w grę aktualnie wchodzą te 2 wymienione w tytule modele. Początkowo byłem nastawiony na HyperX (sprawdzona marka itp), ale sprzedawca zaproponował mi Ravcore - Wyglądają super, grają elegancko, kosztują 20 zł mniej (249zł) są na USB. Czy ktoś bardziej zaznajomiony w temacie mógłby mi coś poradzić w tej kwestii? Które z nich są lepsze dla gracza, który nie raz spędza po 8 godzin dziennie na grach? Oczywiście mikrofon jest obowiązkowy i jego jakość też ma znaczenie. Przede wszystkim liczy się dla mnie jakość dźwięku i komfort użytkowania. Słuchawki podpięte będą do zintegrowanej w PC karty Realtek.

P.S. Jaka jest różnica między Cloud Core i Cloud 1?

Z góry dzięki za pomoc :)

#2 Użytkownik jest niedostępny   RozQ 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 17 Luty 2017 - 18:25

Jeśli chodzi o hyperx cloud core i cloud I to kwestia dodatków ( dodatkowe pady welurowe, większa ilość kabli i pokrowiec) Cloudy są sprawdzone a te ravki to wyglądają jak z odpustu.
wg mnie hyperx z tych dwóch opcji

#3 Użytkownik jest niedostępny   Palusik 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Luty 2017 - 18:33

Zobacz postmystic868, o 17 Luty 2017 - 17:52, napisał(a):

Witam serdecznie

Jestem na kupnie słuchawek do 300 zł i w grę aktualnie wchodzą te 2 wymienione w tytule modele. Początkowo byłem nastawiony na HyperX (sprawdzona marka itp), ale sprzedawca zaproponował mi Ravcore - Wyglądają super, grają elegancko, kosztują 20 zł mniej (249zł) są na USB. Czy ktoś bardziej zaznajomiony w temacie mógłby mi coś poradzić w tej kwestii? Które z nich są lepsze dla gracza, który nie raz spędza po 8 godzin dziennie na grach? Oczywiście mikrofon jest obowiązkowy i jego jakość też ma znaczenie. Przede wszystkim liczy się dla mnie jakość dźwięku i komfort użytkowania. Słuchawki podpięte będą do zintegrowanej w PC karty Realtek.

P.S. Jaka jest różnica między Cloud Core i Cloud 1?

Z góry dzięki za pomoc :)

"sa na USB", tyle w tamacie. NIE grają "elegancko", nawet nie grają przyzwoicie. HyperX mam i są takie se, ale za 300 zł jest ok. Podbity bas
(ale to w grach dobrze), reszta w miarę nie wycofana. Integrę byś zmienił na coś lepszego.
Porada na przyszłość, jak ktoś pisze, że słuchawki są 5.1/7.1 itp. to odpuść z miejsca.

Ten post był edytowany przez Palusik dnia: 17 Luty 2017 - 18:34

#4 Użytkownik jest niedostępny   dadziooo 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 17 Luty 2017 - 19:05

Jeżeli słuchawki są na usb to więcej z nich nie wyciągniesz kartą dźwiękową. A jak w przyszłości dokupisz karte dźwiękową to usłyszysz dopiero do czego są one zdolne. Zdecydowanie bierz hx cloud 1

#5 Użytkownik jest niedostępny   mystic868 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 17 Luty 2017 - 19:06

Słyszałem o tym picu wirtualnego 7.1 więc na to nie patrzę. Najważniejsze to komfort użytkowania i dobry mikrofon (wyraźnie słyszalny bez kosmicznego podbicia). Dysponuję jeszcze kartą dźwiękową na USB za kilka zł z Allegro - niby nie rewelacja, ale wzmacnia dźwięk :)

#6 Użytkownik jest niedostępny   dadziooo 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 17 Luty 2017 - 19:39

"7.1 w słuchawkach"
nie ma czegoś takiego. to tylko denna wizualizacja.
ta karta dźwiękowa na usb z allegro będzie chodziła gorzej niż integra.
ale mikrofon warto pod nią podłączyć ze względu na to że zniknie większa część szumów. słuchawki zdecydowanie odradzam.
dozbierasz później do jakiegoś xonara który dostarczy hyperxą wystarczajaco mocy i bedzie okej

Strona 1 z 1