Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mystic868

HyperX Cloud (Core) vs Ravcore dynamite 7.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Jestem na kupnie słuchawek do 300 zł i w grę aktualnie wchodzą te 2 wymienione w tytule modele. Początkowo byłem nastawiony na HyperX (sprawdzona marka itp), ale sprzedawca zaproponował mi Ravcore - Wyglądają super, grają elegancko, kosztują 20 zł mniej (249zł) są na USB. Czy ktoś bardziej zaznajomiony w temacie mógłby mi coś poradzić w tej kwestii? Które z nich są lepsze dla gracza, który nie raz spędza po 8 godzin dziennie na grach? Oczywiście mikrofon jest obowiązkowy i jego jakość też ma znaczenie. Przede wszystkim liczy się dla mnie jakość dźwięku i komfort użytkowania. Słuchawki podpięte będą do zintegrowanej w PC karty Realtek.

 

P.S. Jaka jest różnica między Cloud Core i Cloud 1?

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o hyperx cloud core i cloud I to kwestia dodatków ( dodatkowe pady welurowe, większa ilość kabli i pokrowiec) Cloudy są sprawdzone a te ravki to wyglądają jak z odpustu.

wg mnie hyperx z tych dwóch opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Jestem na kupnie słuchawek do 300 zł i w grę aktualnie wchodzą te 2 wymienione w tytule modele. Początkowo byłem nastawiony na HyperX (sprawdzona marka itp), ale sprzedawca zaproponował mi Ravcore - Wyglądają super, grają elegancko, kosztują 20 zł mniej (249zł) są na USB. Czy ktoś bardziej zaznajomiony w temacie mógłby mi coś poradzić w tej kwestii? Które z nich są lepsze dla gracza, który nie raz spędza po 8 godzin dziennie na grach? Oczywiście mikrofon jest obowiązkowy i jego jakość też ma znaczenie. Przede wszystkim liczy się dla mnie jakość dźwięku i komfort użytkowania. Słuchawki podpięte będą do zintegrowanej w PC karty Realtek.

 

P.S. Jaka jest różnica między Cloud Core i Cloud 1?

 

Z góry dzięki za pomoc :)

 

"sa na USB", tyle w tamacie. NIE grają "elegancko", nawet nie grają przyzwoicie. HyperX mam i są takie se, ale za 300 zł jest ok. Podbity bas

(ale to w grach dobrze), reszta w miarę nie wycofana. Integrę byś zmienił na coś lepszego.

Porada na przyszłość, jak ktoś pisze, że słuchawki są 5.1/7.1 itp. to odpuść z miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli słuchawki są na usb to więcej z nich nie wyciągniesz kartą dźwiękową. A jak w przyszłości dokupisz karte dźwiękową to usłyszysz dopiero do czego są one zdolne. Zdecydowanie bierz hx cloud 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tym picu wirtualnego 7.1 więc na to nie patrzę. Najważniejsze to komfort użytkowania i dobry mikrofon (wyraźnie słyszalny bez kosmicznego podbicia). Dysponuję jeszcze kartą dźwiękową na USB za kilka zł z Allegro - niby nie rewelacja, ale wzmacnia dźwięk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"7.1 w słuchawkach"

nie ma czegoś takiego. to tylko denna wizualizacja.

ta karta dźwiękowa na usb z allegro będzie chodziła gorzej niż integra.

ale mikrofon warto pod nią podłączyć ze względu na to że zniknie większa część szumów. słuchawki zdecydowanie odradzam.

dozbierasz później do jakiegoś xonara który dostarczy hyperxą wystarczajaco mocy i bedzie okej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...