Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

guliwerek

Poszukiwania klawiatury z mechanizmem nożycowym

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Posiadam obecnie klawiaturę Natec medusa. Miałem mechanika, ale to nie dla mnie. Pewnie kwestia przyzwyczajenia. Czy ktoś z szanownych forumowiczów widział jakąś klawiaturę z mechanizmem nożycowym która miałaby możliwość tworzenia makr, bo tego jedynie mi brakuje w obecnej klawiaturze. Nie musi mieć podświetlenia bo i tak piszę bezwzrokowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przeczytałem to Sidewinder ma klawisze coś pomiędzy laptopowymi a standardowymi. Ten Logitech wydaje się fajny, ale nigdzie nie znalazłem informacji że te klawisze multimedialne służą do robienia makr, więc nie wiem do końca czy można w niej robić makra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Logitech wydaje się fajny, ale nigdzie nie znalazłem informacji że te klawisze multimedialne służą do robienia makr, więc nie wiem do końca czy można w niej robić makra.

 

Prawdopodobnie nie, mam Logitecha k360 i w sofcie nie da się robić makr, jedynie można przypisać sekwencję klawiszy np ctrl+alt+del itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle szukam i nie mogę takiej znaleźć, może komuś jeszcze jakaś wpadła do głowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma makra, ma nożycowy mechanizm tylko że wysokie klawisze. Sądziłem że wszystkie klawiatury z mechanizmem nożycowym mają niskie klawisze tak jak w laptopach. Dzięki za tą propozycję,ale dalej to nie to czego szukam:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie szukasz z mechanizmem nożycowym a bardziej czegoś "low profile". Wpisz w Google low profile gaming keyboard i zobacz. Może coś Ci podpasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w ofercie firmy Rapoo coś znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to klawiatury z niskim profilem różnią się tym że mają po prostu troche niższe capsy, a ich skok dalej ma 4mm, w klawiaturach nożycowych skok często ma 2mm tak jak w klawiaturach laptopowych. Znalazłem coś co by mi odpowiadało, Razer Deathstalker. Tylko że niepokoją mnie troche ich recenzje. Też w niektórych miejscach jest napisane że ma ona mechanizm nożycowy w innych nie jest to podane. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć kto miał styczność z tą klawiaturą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...