Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kreiten

Czy warto jeszcze kupić Lumię 640

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy warto jeszcze kupić Lumię 640? Mam możliwość zakupu nowej z USA za 200 zł. Czy Windows będzie wciąż utrzymywany i aktualizowany? Czy warto kupić ten telefon?

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie będzie utrzymywany, ale więcej będzie wiadomo dopiero w maju po buildzie MS (taka konferencja na której prezentują swoje plany i nowości). Najbliższą aktualizacją ma być RS2 Creators Update i nie mówi się żeby miała ominąć win10 mobile. Wiadomo, że nie będzie dostawał aktualizacji w nieskończoność, tym bardziej że nie jest to najnowszy model i deklarowany okres wsparcia (2 lata od premiery modelu) już mu się kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy nie ma simlocka i czy się częstotliwości zgadzają. Za 200zl warto bo fon działa sprawnie i ma nawet dobry aparat. Do zdjęć, netu i dzwonienia sprawdzi się idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • https://www.itemfix.com/v?t=hrpf5c
    • https://www.pap.pl/aktualnosci/beda-szkolenia-wojskowe-dla-mlodych-kogo-obejma
    • No DLSS "coming soon". Raczej nie, ja już mam po 2x tych samych rzeczy, ale z innymi statystykami.  
    • Pech nie pech, jesli chodzi o ryski to niestety dosc czesty przypadek, szczegolnie w refurbach. Tak czy inaczej, najpozniej w poniedzialek mam miec nastepny, myslalem, ze zdaza wczoraj wyslac ale Pajeet zbyt pozno ticket potwierdzil, no chyba, ze sie szarpna i jutro sie pojawi.  Wymieniac bede do skutku  W najgorszym wypadku, wezme kase z powrotem i kupie cos innego, bo troche podejscie dell'a mnie denerwuje. 
    • @bananzafrykiWejdź sobie w wątek o dużych formatach i poczytaj trochę - pisałem tam sporo o C3 42 i porównywałem go z moim AW3423DW. Jeśli chodzi o twój wybór to w skrócie: C3 da ci większą powierzchnię roboczą, 4k które robi różnicę w grach (ostrość), lepszy i jaśniejszy ekran z lepszym i jaśniejszym HDR, oraz milion ustawień obrazu do ustawienia pod siebie czego AW ci nie da. Ponadto C3 może służyć jako maszyna do Netflixa, YT, Prime, Maxx itp. bez potrzeby włączania PC i w ten sposób da ci o wiele lepszą jakość oglądania filmów niż na monitorze.  Największe minusy to brak regulacji pozycji ekranu (wiadomo), potrzeba posiadania głębokiego biurka (80cm minimum moim zdaniem) oraz znaczna utrata fps jeśli zamierzasz grać w 4k (z DLSS oczywiście). Mi na razie najbardziej doskwiera to ostatnie, bo też nie mam karty do 4k (tylko 4090 się w miarę nadaje), więc fakt, że nie gram już we wszystko w 120 czy 144 fps trochę męczy, ale rozdzielczość i wielkość ekranu to rekompensują.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...