Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Erwtokritos

Poszukuję emulatora NDS na windows phone

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ostatnimi czasy rozglądam się za emulatorem NDS na telefon z WP, lecz nic nie mogę znaleźć jest jakiś emulator tej konsolki na tego okropnego windowsa czy nie ma takiej apki jak wielu na ten wspaniały system ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam telefonu z WP, ale zrobiłem dla Ciebie 3 minutowy web search.

 

Emulator 1

Emulator 2

 

Pliki da się ściągnąć, oczywiście nie wiem jednak czy działają. Może być to wątpliwe ze względu na dwie opinie, które znalazłem - Źródło 1 Źródło 2

 

Podobno WP nie ma jakiegoś dynamicznego kompilatora, co bardzo utrudnia stworzenie dobrego emulatora, który pozwalałby na znośną rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na androida jest taki emulator ? jutro spróbuje te emulatory co wysłałeś.Tak poza tym albo mi się wydaje ale to chyba są emulatory na własnie androida jeśli mam racje to jestem załamany nic nie ma na tym telefonie po prostu to jest jakiś skandal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem kilka, Drastic zdecydowanie najlepszy, warto zabulić te niecałe 20 zł i mieć spokój. Reszta działała naprawde bardzo mało wydajnie

 

A tak czy siak imho warto po prostu rozważyć kupno konsolki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem kilka, Drastic zdecydowanie najlepszy, warto zabulić te niecałe 20 zł i mieć spokój. Reszta działała naprawde bardzo mało wydajnie

 

A tak czy siak imho warto po prostu rozważyć kupno konsolki:)

Moja siostra ma Myphone Fun 3 i darmowy emulator NDS działa w 100% płynnie wiec nwm skąd ludzie biorą teorie ze darmowe emulatory NDS zle działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...