Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Damaan

Cześć. Potrzebuję pomocy w intalacji sterowników.

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio los robi sobie ze mnie żarty, inaczej jak nie urok to sraczka..ale co do problemu, ostatnio wymieniałem kartę graficzną (z pomocom użytkowników z działu karty graficzne) i wszystko działa całkiem nieźle póki co tylko jest jedna taka denerwująca sprawa - jak włączam komputer to zawiesza mi się logo płyty głównej na jakieś 3-5 minut to wygląda dla mnie tak jakby płyta próbowała na siebie zwrócić uwagę :D lub że jest coś z nią nie tak. Pomyślałem że jak karta była produkowana jakoś chyba w 2014 roku (gtx 970 4gb) a płyta główna nie miała aktualizowanych sterowników jakoś od 2011 to wypadałoby je pobrać i zainstalować więc wszedłem na stronę gigabyte wpisałem dokładny model i Rev. płyty zaznaczyłem win7/64bit czyli taki jaki mam i jak klikam na instalator przez uruchom jako administrator nagle wyskakuję coś takiego : 03732960180972372131_thumb.jpg

 

Moja płyta główna to Gigabyte GA-H61M-S1 Rev. 2.1

 

Ktoś by mógł podesłać linka do działających sterowników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bios. Jeżeli chczesz go zaktualizować - może pomóc w tym długo trwajacym logo- zrób to narzędziem q-flash w biosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bios, pendrive i zaktualizuj, w bios można to chyba zrobić przynajmniej u mnie, czemu tak długo stoi na logo? to wyłącz logo w bios to będzie widać nad czym mysli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...