Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BcSeed

Czy wejdzie mi karta?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, popsuła mi sie karta i na szybko chciałem ja wymienic na jakaś tanią do dwóch stów zanim zrobie pełny upgrade, znalazłem coś takiego, ale nie wiem czy ta karta wejdzie jak poprzednia.

Tą mam teraz:

http://www.nvidia.pl/object/product-geforce-405-oem-pl.html

A chciałem kupic tą

http://www.nvidia.pl/object/geforce-gt-710-pl.html#pdpContent=1

 

Widze ze tam są wymiary nieco inne, ale nie wiem czy to ma znaczenie, zalezy mi na szybkiej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń cie boże dać 200zł za gt710!

W tej cenie to HD7770, pozatym skąd mamy wiedzieć gdzie wejdzie jak nie dałeś obudowy płyty ani nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta to Acer Aspire m1920

 

Z tego co widze to ta płyta jest około 200 stówy droższa niż tamta, zresztą nie taki jest sens tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakieś zdjęcia wrzucisz? Chcesz szybkiej odpowiedzi, to podaj więcej szczegółów od razu, ze zdjęciami ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wyświetlania pulpitu wystarczy sama integra, a ten GT 710 się do niczego innego nie nadaje.

Chyba że nie masz zintegrowanej karty, wtedy lepiej kup nowy procesor niż tę pseudo kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@narmiak

zasilacz to też nie problem bo spokojnie pociągnie kartę bez złącza zasilania a takich jest trochę na rynku. Problem może być to czy przypadkiem tutaj nie ma żadnego ograniczenia dla złącza pci-e pod względem poboru energii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...