Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gert

Grafika do 350zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Planuję zakup "nowej" karty graficznej do gier w 720p (Wiedźmin 3, oraz jakieś które będą miały jeszcze premierę). Budżet to 350zł.

Posiadam:

I3 2100

MS-7667

crucial 4gb ddr3 1600mhz

Fortron FSP350-60HHN(85)

Oraz 2 dyski HDD.

 

Myślałem nad gtx 750ti można ją dostać w tej cenie z gwarancją i radzi sobie w większości gier w 720P na ultra.

Proszę o wszelkie rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej kwoty nic lepszego i energooszczędnego raczej nie ma niż- 750Ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli bym dał 400zl to mógłbym szukać czegoś lepszego? Patrzyłem po gtx 950 ale nie wiem czy znalazłbym w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor będzie za słaby dla GTX950, ale gdybyś znalazł 950tke za 400zł to jak najbardziej możesz kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że procesor za słaby to nie problem bo przy kolejnej modernizacji pewnie jakaś i5 2xxx zakupię.

Głównie chodziło mi o to czy w tej cenie da się znaleźć tą 950?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1. dorzuć ramu.

Po 2. Brat grał z podobną specyfikacja i 750ti w wiesku 3 dawało radę z tego co widziałem, ale rewelacji nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OLX

760 - 350zl

7950 - widziana ostatnio cebula 280zł

270X - 300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Weź pod uwagę jaki ma zasilacz.

 

Na marginesie- nawet GTX950 będzie potrzebowała zasilania dodatkową wtyczką więc autor musiałby dokupić odpowiednią przejściówkę (2x molex -> 6-pin).

Jedyną kartą z w/w która nie potrzebuje takowej wtyczki jest GTX750Ti (choć to też zależy od konkretnego modelu) oraz nowe GTX1050/1050Ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Właśnie to miałem napisać.

 

Z początku myślałem nad 750ti ale wydaje mi się że 950/1050 (w dobrej cenie) będzie lepszym wyborem, poza tym mam 8 letni monitor z rozdzielczością 720p (który będzie mi służył aż padnie :D ) więc jakiejś wypasionej karty nie potrzebuje.

Pozostaje kwestia czy nie będzie problemu z przejściówką ponieważ monitor ma wejście D-Sub.

 

E:

Cóż tamta aukcja się nie udała :(.

 

A na ile wycenicie tą grafikę?

http://allegro.pl/gigabyte-geforce-gtx960-2gb-mini-itx-od-1pln-bcm-i6724690925.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gert, śmiało do tego procka bierz gtx950/1050, da spokojnie radę, ten procesor jest wydajniejszy od PII x4, a te łączą z gtx960 i też ładnie to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z używek jest coś do 400/450zl?

Czy w ogóle warto się pchać w używki (czy nie padnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w starszych kartach jest dvi-i a w 1050 dvi-d czyli z przejściówką będzie problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie odnośnie sterowników czy muszę wgrywać na nowo windowsa czy jest jakiś inny sposób żeby skasować stery AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odinstaluj te amd przy pomocy DDU przed włożeniem karty i bedzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z używek szukaj do 350 zł gtx750 ti , ale na gwarancji, ewentualnie może gtx950 znajdziesz do 450 zł

ale warto sie pakować w używki jak dokładasz do tych 450zł + 69 i masz

http://www.emag.pl/karta-graficzna-inno3d-geforcer-gtx-1050-compact-2gb-gddr5-128-bit-n1050-1sdv-e5cm/pd/DP0F52BBM/

 

Z używek do 350zł GTX 750Ti nie ma absolutnie sensu skoro za tę samą kwotę można bez większego problemu dostać nierefa GTX 760,a więc kartę znacznie wydajniejszą

 

https://www.olx.pl/oferta/msi-gtx-760-twin-frozr-oc-2gb-na-gwarancji-CID99-IDkwBrS.html#c650b03952

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...