Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Stanisław Krowicki

Czy zasilacz do takiego zestawu wystarczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanów się nad obudową - rg1 ma skopany airflow i może lepiej byłoby zmienić na nową rg2 albo nawet m35 - 480 trochę ciepła wytwarza - karta nie powinna się gotować, ale możesz uzyskać niższe temperatury przy innej obudowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad obudową - rg1 ma skopany airflow i może lepiej byłoby zmienić na nową rg2 albo nawet m35 - 480 trochę ciepła wytwarza - karta nie powinna się gotować, ale możesz uzyskać niższe temperatury przy innej obudowie.

 

 

A masz jakiś pomysł? Ważne, żeby budżet był taki sam i żeby wentylator z tyłu się świecił i oświetlał cały środek. Na początku chciałem Z3plus ale z tego co o nim słyszałem zrezygnowałem.. RG2W też ma skopany przód jak dla mnie :/ Jakiś pomysł? Ewentualnie dokupić obudowę z oknem i dołożyć na tył wentylator z ledem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentylatorem wnętrza nie oświetlisz, lepiej kupić LEDy. Co do obudowy to przy takim budżecie na kompa 200zł to powinnien być standard na obudowę. W tej cenie masz m35w i x70w, a także aerocool 800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz jakiś pomysł jaki konkretny pasek LED kupić? Bo na tym to się akurat nie znam. Najlepiej, żeby był cały gotowy, a nie taki wielki pas LED do lutowania, bo nie mam lutownicy przy sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...