Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Erwtokritos

Lumia 635 ile jest warta ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam Lumie 635 512ram chciałbym zapytać ile jest warta ze szczegółów mogę powiedzieć ze obudowa jest lekko pęknięta w rogu ale to można wymienić za 10zł, na ekranie pojawił mi się taki bardzo malutki pasek który pod różnym kątem nachylenia zmienia kolor lecz jest to prawię nie widoczne może ten pasek ma 0,1cm nie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak? Ja myślę ze mogę za to wołać sobie około 150-100zł a wy ile proponujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w takim stanie ktoś kupi za 150zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma popytu na takie telefony. Jest on nie sprzedawalny. Mój ojciec też ma 635 z 512MB na handel w stanie idealnym, jak nowy. Nikt nawet nie chce go kupić. Chyba że wystawisz za 1zł BCM to na pewno zejdzie, (na allegro masz aukacje BCM 8h do końca. Obecna oferta 96zł stan idealny) ale sens oddawać telefon za kilkadziesiąt złotych jest raczej nikły. Zawsze to jakiś zapasowy telefon.

 

Jeszcze jak masz uszkodzony to zapomnij. ja kiedyś chciałem 620 sprzedać, dotyk szwankował i brak przycisku do podgłaśniania. Ludzie łaskę robili że wezmą za 20zł :E Nie sprzedałem. Niech leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie telefon sprawy jest pęknięcie nie widoczne bo bardzo malutkie a ta ryska na ekranie rzuca się tylko w oczy na jednym kolorze.Co do sprzedaży chyba mam kupca tylko nwm za ile mu to sprzedać ile proponujesz 100-80zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawną lumie ciężko sprzedać, bo microsoft ukatrupił tę markę, może ktoś jeszcze się pokusi po sprawną lumie 5xx-6xx, aby mieć taniego GPS-a i awaryjny telefon za grosze. Uszkodzonego nikt nie kupi za taką kwotę jaką byś chciał. Można by oddać potrzebującemu z chorą córką, ale to jak dać komuś dziurawe buty, po prostu nie wypada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego modelu z taką ilością RAM jeszcze w takim stanie to możesz sprzedać za 20 zł na części, jeżeli w ogóle ktoś będzie chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat z marca ostatni post ,jam to wykopał przez pomyłkę. ps. e wiecej by dostal ja 2 dni temu pogonilem nokie 5800XM za 70pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ze nawet nie zwróciłem uwagi? :D

Czyli temat do zamknięcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...