Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kuleczka45

wybór telefonu...

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

bardzo prosze o pomoc w wyborze tel miedzy :

- huawei p8 lite ( 449 zł)

- huawei y6 ii dual sim ( 479 zł)

- LG K220 X POWER (469 zł)

-LG K420N K10 LTE( 299zł)

 

muszę sie zdecydować na któryś z tych tel a kompletnie sie nie znam :( wiadomo że chciałabym żeby byl w miarę dobry bo się wiąże z nim na min 24 miesiace :) z telefonu głównie korzystam z rozmów, sms, czesto internetu - facebook itd, pewnie bede korzystała z jakis aplikacji typu jak dojade, whats up itd... słuchania muzyki . zależy mi żeby tel chodził płynnie, nie zacinał się...

I kolejna sprawa, w nawiasie podałam ceny które mi proponują w salonie playa przy abonamencie 40 zł , na stronie play zauwazyłam ze ceny są nieco niższe czy mozliwe ze zamawiając przez strone iternetowa cena za tel jest niższa? można nawet tel zamówic do danego salonu i iść odebrać osobiscie... proszę napisac czy to później sie wiąże z tym że każda usterke bede musiała zgłaszac przez kuriera czy bede mogła w sklepie stacjonarnym???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za ceny? Fony nie warte 1zl.

Przy abo za 40zl to w tych cenach to huawei p9 lite albo honor 7 lite a i tak za 1zl dają do abonamentu za właśnie 40-50zl :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za ceny? Fony nie warte 1zl.

Przy abo za 40zl to w tych cenach to huawei p9 lite albo honor 7 lite a i tak za 1zl dają do abonamentu za właśnie 40-50zl :hmm:

 

 

 

niestety w playu do 500 zł jak mówiłam Pani żeby mi jakies tel znalazła przy niskim abonamencie ( 40 zł - nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, smsy nielimit. do play, do innych sieci 19 gr) Pani zaproponowała mi ze najlepszy wybór to miedzy tymi 4.... huawei p9 lite - 689 zł, honor 7 - 989 zł.... wiec dla mnie to juz troche za drogo ;/ na stronie playa są minimalnie taniej te tel w tej ofercie ale o mniej wiecej 50 zl......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz telefon stacjonarny w Orange lub Internet od nich to zobacz ofertę Orange. Za posiadanie jednej usługi stacjonarnej masz -30zl od abonamentu. Więc szukasz w abo za 70zl fona i że zniżka wychodzi Cię 40zl przez cały okres umowy.

 

Edit

Aczkolwiek trzeba by sprawdzi, bo mogło się pozmieniac. I na stronie www a nie w salonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz telefon stacjonarny w Orange lub Internet od nich to zobacz ofertę Orange. Za posiadanie jednej usługi stacjonarnej masz -30zl od abonamentu. Więc szukasz w abo za 70zl fona i że zniżka wychodzi Cię 40zl przez cały okres umowy.

 

 

niestety tel stacjonarnego nie mam ;/ a internet mam z neti;/ poza tym mąż ma tel tez w play wiec wolałabym żebysmy zostali w jednej sieci ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...