Skocz do zawartości
marcinho07

Nier: Automata

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jest już dedykowany temat, to wybaczcie i prośba o usunięcie tego stworzonego przeze mnie.

 

https://www.vg247.com/2017/03/02/nier-automata-release-date-announced-for-pc-alongside-minimum-and-recommended-specs/

 

Znamy datę wyjścia gry na pc i wymagania.

 

GRa ukaże się na Steam 17 marca.

 

Wymagania prezentują się następująco:

 

Minimum

 

OS: Windows 7 64-bit / Windows 8.1 64-bit / Windows 10 64-bit (32-bit OS not supported)

CPU: Intel Core i3 2100 or higher, AMD A8-6500 or higher

Memory: 4GB or higher free space

Hard-Disk / SSD: 50GB or higher

Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 770 VRAM 2GB or higher / AMD Radeon R9 270X VRAM 2GB or higher

Sound Card: DirectX 11 or higher

Communication Environment: Broadband or higher

Screen Resolution: 1280×720

DirectX: DirectX 11

Other: Mouse, Keyboard, Gamepad (XInput-only)

Recommended

 

OS: Windows 8.1 64-bit / Windows 10 64-bit (32-bit OS not supported)

CPU: Intel Core i5 4670 or higher, AMD A10-7850K or higher

Memory: 8GB or higher free space

Hard-Disk / SSD: 50GB or higher

Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 980 VRAM 4GB or higher / AMD Radeon R9 380X VRAM 4GB or higher

Sound Card: DirectX 11 or higher

Communication Environment: Broadband or higher

Screen Resolution: 1920×1080

DirectX: DirectX 11

Other: Mouse, Keyboard, Gamepad (XInput-only)

 

Trzeba przyznać, że są całkiem spore biorąc pod uwagę to, jak gra wygląda.

 

Ciekawe również, jak precyzyjne są te wymagania i jakie ustawienia graficzne będzie można zmienić w wersji pecetowej.

 

Ja mam preordera zamówionego na PS4 ale po obejrzeniu testów frameratu zastanawiam się nad zakupem kopii na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny rozrzut między AMD a Nvidią. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duże wymagania jak na platformówke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tak. przeszedlem cale demo i to jest taki trudniejszy rayman a momentami nawet jest przejscie akcji w klasyczne 2D.

generalnie omijanie kolorowych kulek i walka z kublami na smieci. od czasu do czasu jakis boss. no niech im bedzie ze to gra akcji ;)

Edytowane przez fuey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam preordera zamówionego na PS4 ale po obejrzeniu testów frameratu zastanawiam się nad zakupem kopii na PC.

Przecież klatki trzyma całkiem przyzwoicie.

Żeby się nie okazało, że lepiej niż na PC z czymś pokroju 1070.

Japońskie porty... :E:P

 

 

tak. przeszedlem cale demo i to jest taki trudniejszy rayman a momentami nawet jest przejscie akcji w klasyczne 2D.

generalnie omijanie kolorowych kulek i walka z kublami na smieci. od czasu do czasu jakis boss. no niech im bedzie ze to gra akcji ;)

Devil May Cry, Bayonetta, Metal Gear Rising czy nawet Ninja Gaiden albo Darksiders to też "trudniejszy rayman"?

Zdefiniuj grę akcji w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za Wikipedią?

Wiki twierdzi, że to platformówka? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze gra akcji, a ja twierdze ze duzo ma wspolnego z platformowka/zrecznosciowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego poziomu oczekiwałeś po "trudniejszy rayman"? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież klatki trzyma całkiem przyzwoicie.

Żeby się nie okazało, że lepiej niż na PC z czymś pokroju 1070.

Japońskie porty... :E:P

 

 

Klatki trzyma ale są mega skoki, co jest zauważalne na filmikach na yt, a pewnie będzie tym bardziej w grze.

Też się jednak tej optymalizacji boję i pewnie skończę z wersją konsolową. Ale nie wiem, czy odbiorę preordera czy nie poczekam chwili, bo uległem fali hajpu i kupiłem Horizona wcześniej niż planowałem:P

 

PS W takim razie Uncharted 4 to też taki "trudniejszy Rejmen" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Game Informer dał 78, czyli w skali 60-100 słabo. :/

 

:E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany, nawet bardzo, ale 60 euro na Steamie w życiu nie zapłacę. Szkoda, że nikt u nas nie wydaje wersji PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie GOLa i Muve gra jest za odpowiednio 209.90 i 219.99 zł. "Trochę" szaleństwo. Trzeba poczekać na jakąś konkretną obniżkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gmg jest za 163 zł ale ija tez poczekam bo to i tak za duzo jak na ten tytuł a poł rok lub rok szybko minie.

 

a na steamie wyszło marvel vs capcom 3 na pc warto będzie z nim zainteresować podczas obniżek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie GOLa i Muve gra jest za odpowiednio 209.90 i 219.99 zł. "Trochę" szaleństwo. Trzeba poczekać na jakąś konkretną obniżkę.

Wielu rzeczy się spodziewałem, ale 220zl za pudełko był na końcu tej listy, bedzie trzeba sprawdzać czy w MM tez takie ceny, bo ceny z kosmosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

powie mi ktoś co takiego jest w tej grze ? grałem w demko i śmierdzi to GRĄ NIE AAA, wytłumaczy mi ktoś hajp na tego slasher'a ? demo mnie nie zachęciło, pustawe lokacje, nudni przeciwnicy będący wariacjami tego samego, grafika jak by na ps3 mogło ruszyć, a na PPE jak czytam te podniety redaktorów itd to mnie śmiech ogarnia, i takie same podniety co poniektórych w komentarzach i jeszcze teksty że to będzie GOTY :lol2: , których jak zapytasz co takiego fajnego w tym, to nie potrafią napisać co :hmm: jak dla mnie średniak nie wart więcej jak 120zł, a jeszcze czytałem tam takie głupoty typu " grafika to pierwsza klasa " itd :lol2: -serio pograłem w to i niby ma to swój klimat specyficzny, ale co w tym takiego fajnego ? to nie wiem, w każdym razie gierka dla mnie jest w tyle za MGR:R czy DMC4, a już na pewno wygląda słabiej, na pewno od Starego jak świat dmc 4

 

PS: co niektórzy niebiescy też Twierdzą że to EX Sony :E

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni zrobili Metal Gear Rising: Revengance, które było jednym z najbardziej skillowych i responsywnych slasherów na rynku. To jak z Dark Soulsami albo gra tysiąclecia, albo się go po prostu nie czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej chwalona jest rzekomo fantastyczna fabuła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niby ma to swój klimat specyficzny, ale co w tym takiego fajnego ?

 

Podobnie jak jedzenie czerstwego chleba ;) Mam podobne odczucia do Twoich. Pewnie gra nie dla nas, najzwyklej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni zrobili Metal Gear Rising: Revengance, które było jednym z najbardziej skillowych i responsywnych slasherów na rynku. To jak z Dark Soulsami albo gra tysiąclecia, albo się go po prostu nie czuje

 

Revengance mi się właśnie podobał, był skillowy bardzo :) i miał ten cały system ciachania na plasterki co było " nowością ", ale tutaj ? nie widzę nic w tym Nier ciekawego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak jedzenie czerstwego chleba ;) Mam podobne odczucia do Twoich. Pewnie gra nie dla nas, najzwyklej.

Generalnie japońskie gry mają specyficzny klimat. Często są pod jakimś względem archaiczne, lecz jest coś w nich niepowtarzalnego, co je wyróżnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...