Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Dthlfwp

Emulator WiiU - Cemu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oczekuje,że w końcu przestaniesz te Twoje żale wylewać...Naprawdę mało kogo tu interesuje Twoje zdanie na mój temat. :lol2:

P.S. Zapomniałeś dodać,że sam na tego wareza systematycznie zaglądasz co nie raz już potwierdziłeś swoimi wpisami :E

Wyleciałeś kilka razy, wylecisz kolejny. Cel osiągnięty.

A zaglądam i owszem bo z chęcią obserwuję jak cebula rośnie. :cool:

 

 

co5MYeL.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cel osiągnięty.

 

Ile Ty masz lat 12? :lol2:

Przestań się chłopie ośmieszać, znając życie sam na potęgę z tych warezów pobierasz skoro tak się orientujesz kto i na jakich warezach siedzi :lol2:

Naprawdę zrób przysługę głównie sobie i przestań wszędzie płakać jaki ten dishar zły i nie dobry. Mało kogo to interesuje i zapewne ludzie wolą poczytać cokolwiek innego niż Twoje szlochy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ja się orientuje tylko Ty jesteś na tyle <specyficzny>, że każdy proceder pod tą samą nazwą uprawiasz.

Wiekiem to Ty nie szafuj bo im ten większy w Twoim przypadku tym żałośniejsze Twoje działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra idź się wypłacz jak skończysz to wróc i napisz coś rzeczowego w temacie CEMU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj Janusz, że zawsze możesz raportować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Ale co ma piernik do wiatraka? Czy ja gdzieś napisałem,że mnie nie stać?

Pewnie i bym kupił samą konsole dla tej Zeldy bo gra jest fenomenalna ale jak mam do wyboru 30 vs 60 klatek to wybór jest prosty.

Do tego dochodzą dodane efekty których na konsoli nie ma więc to nie kwestia braku pieniędzy tylko wyboru lepszej wersji dla oka jak w tym przypadku.

Jeśli chodzi o same bugi to nie ma praktycznie żadnych (ja bynajmniej nic nie uświadczyłem po 10h) a gra jest grywalna od początku do końca

 

 

 

Ja oczekuje,że w końcu przestaniesz te Twoje żale wylewać...Naprawdę mało kogo tu interesuje Twoje zdanie na mój temat. :lol2:

P.S. Zapomniałeś dodać,że sam na tego wareza systematycznie zaglądasz co nie raz już potwierdziłeś swoimi wpisami :E

 

Zapomniałeś jeszcze dodać że tylko Nintendo ma chorą politykę wydawniczą i dla japonii, usa i europy maja inny drm tzn nie odpalisz gry z usa na europejskiej konsoli itp.. do tego konsole Nintendo są mocna zacofane WiiU ma wydajność PS2/Xbox a Switch wydajność PS3/Xbox 360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Switch nie ma region lock'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Zapomniałeś wspomnieć o bachorach i patusach. :E

Typowe przejście w tryb defensywny. Czyli gówno masz, a nie grę na półce.

 

No w sumie tylko tyle koleś potrafisz. Bełkotać.

Wymyślasz sobie bzdurne prawa i bredzisz o przyzwoitości bo wg ciebie to można a tamto nie.

 

Nie masz nic do powiedzenia w teamcie to się nie udzielaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odniosę się do Twojego pobytu wcześniej bo Cię totalnie nie kojarzę sprzed wątku o polityce ale na bełkocie to Ty właśnie oparłeś sporą część egzystencji na tym forum. Co Ci w tamtym właśnie wątku wypominają co jakiś czas nawet osoby o podobnych poglądach politycznych.

Także mam się wzorować na ekspercie? :D

 

Bzdurne prawa? Kolejny geniusz co to nie uznaje własności intelektualnej bo to przecież tylko gra?

Krótka piłka - emulatory same w sobie to szara strefa, a tu dodatkowo mamy mistrzów cebuli, typowych Januszy którzy gry która aktualnie jest dostępna w sklepach nie potrafią uszanować.

 

Ale to dobrze bo to nie pierwszy taki temat który przez takowych wkrótce poleci. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego konsole Nintendo są mocna zacofane WiiU ma wydajność PS2/Xbox a Switch wydajność PS3/Xbox 360.

No chyba nie bardzo... W architekturze są różne niuanse, ale uogólniając, Wii U jest mocniejsze od ps3/xbox 360. Switch z kolei to coś pomiędzy Wii U a Xbox One, ale bardziej w stronę tego pierwszego.

 

Krótka piłka - emulatory same w sobie to szara strefa, a tu dodatkowo mamy mistrzów cebuli, typowych Januszy którzy gry która aktualnie jest dostępna w sklepach nie potrafią uszanować.

:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawi się ktoś ?

 

Wczoraj sprawdziłem zeldę ,spadki zdarzają się do 20 fps,chrupnie od czasu do czasu tak trzyma 30 fps.

New super mario 3d world śmiga aż miło ,tak chciałem w tą gre zagrać ale dla jednej gry konsola to szkoda, więc już używka leci za 75 zł, i jedziemy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Zeldy masz przygotowane Shader Cache przez społeczność i podbija to mocno wydajność, można spokojnie grać w 4k. Za Cemu i RPCS3 będę brał się po wyminie komputera, czyli nie prędko, ale przynajmniej gry będą tańsze, choć sama Zelda pewnie będzie powoli spadać z ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zeldę narazie odpuszczam, a Mario już jedzie więc, mozna grac z czystym sumieniem heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zeldę narazie odpuszczam, a Mario już jedzie więc, mozna grac z czystym sumieniem heheh

Czyli kupujesz grę, a później ją odsprzedajesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię ,zrobię sobie legal kopie i pogonie w tej samej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ją dalej puścisz to kopii nie będziesz mógł trzymać jak chcesz mieć czyste sumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza wersja CEMU- 1.11.3 wraz z nowym rekompilerem przynosi olbrzymi wzrost płynności w Zeldzie: BoTW.

To co jeszcze kilka miesięcy wydawało się niemożliwe, czyli stałe 60 fps, właśnie staje się faktem.

Tym samym Zelda na emulatorze bije pod każdym względem wersje z Wii U i ze Switcha.

Oprócz 60 fps dobrej klasy PC pozwala na zastosowanie graphic pack'ów poprawiających grafikę oraz ustawienie wyższej rozdzielczości (co przy zastosowanej "kresce" ma olbrzymi wpływ na ogólny wygląd gry).

 

i3-8350K 4.8GHz:

 

i7-8700K 5.1GHz:

 

i5-6600K 4.5GHz:

https://www.youtube.com/watch?v=S4cVfoLFJwI

 

i5-6400 stock:

 

R5 1600 3.7/4.1GHz:

 

CEMU 1.11.3 zostanie udostępniony publicznie 1 stycznia 2018r.

Ponieważ nowe rozwiązania mają charakter eksperymentalny mogą pojawiać się crashe i nie wszystkie graphic pack'i (Clarity) współdziałają poprawnie.

Jednak prawdopodobnie jest to już wyłącznie kwestia dopracowania szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

filmiki tego gościa BSoD Gaming są najbardziej wartościowymi na YT jeżeli chodzi o cemu i zeldę. Tylko nie wiem czy można je wrzucać na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmiki tego gościa BSoD Gaming są najbardziej wartościowymi na YT jeżeli chodzi o cemu i zeldę. Tylko nie wiem czy można je wrzucać na forum.

A dlaczego nie?

I fakt- BSod Gaming wrzuca najlepsze materiały na temat emulatora i Zeldy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzi że w tej chwili gra lata bardzo stabilnie w 60fps praktycznie cały czas.

Sam skorzystałem z poradnika od BSod i wszystko działa jak na jego filmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim CPU? Z zablokowanymi klatkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi i7 7800 mam też v-sync włączony więc 60fps w pełni mi wystarcza i nie spada poniżej tej wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mną 15h gry i zero problemów od strony czysto technicznej.

Cały czas stałe 60 klatek przy 1080p.

Sama gra wciąga jak bagno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czemu gra chodzi w 15-30fps w otwartym świecie i jest to zadowalający współczynnik(jakby trzymało 30fps), ale jak wejdę gdzieś do zamkniętej lokacji fps idzie do 60, wtedy to ta gra, że tak powiem zapie*** jak ferrari z silnikiem odrzutowym.

 

Ps testowałem to już przed świętami na jakiejś starej wersji cemu,no ale te 60 fps jest nie grywalne ,po tym co widziałem w zamkniętych lokacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...