Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tommig1983

Jaka karta graficzna GTX1080

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem jaka karta graficzna GTX 1080 jest najlepszym wyborem stosunek wydajności do ceny budżet 2700zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, nie wydawaj takiej kasy. Już dzisiaj widziałem na ebayu nowego palita gamerocka 1080 za ok 2300zł (z przesyłką licząc) - dwie stówki taniej kupowałem 1070 rok temu. Poczekaj dwa tygodnie na stabilizację cen w Polsce.

 

Z kart wartych zainteresowania jest palit - seria jetstream i gamerock oraz MSI (seria gaming), gdzie najlepszym wyborem (przez masywne chłodzenie) jest palit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest świetna, ale nie odpowiada Twojemu pierwszemu warunkowi, czyli najlepszemu stosunkowi wydajności do ceny. MSI w serii gaming to jedne z najdroższych gtxów, drugie najlepsze chłodzenie po palicie. Jeżeli liczy się dla ciebie kolorystyka, design czy sam fakt, że to MSI, możesz brać. Chłodzenie jest na 2 sloty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena/jakość Palit Gamerock.

Jakość- tu można sie spierać MSI Gaming i Palit Gamerock

Wygląd- jak dla mnie Inno3D iChill ;)

Podsumowując- Gamerock. Pamiętaj że zajmuje 2.5 slota

No i daj sobie jeszcze kilka-naście dni na stabilizacje cen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez zabieram sie powoli za zakup 1080, jeszcze poczekam chwile na premiere 1080Ti zobacze jak wyjdzie to cenowo i wydajnosciowo ale ostatnio przegladam oferty 1080 i ladnie poszybowaly ceny w dol natomiast chcialem sie dowiedziec jak wyglada sprawa z GAINWARD GTX 1080 Golden Sample, ktos z was mial z nia stycznosc, bo z testow wynika ze to rowniez bardzo mocna/chlodna/cicha karta a cena jest ciekawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu.

Chłodzenie to samo co JetStream, ''GS'' to podkręcona wersja. Krótsza gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem jaka karta graficzna GTX 1080 jest najlepszym wyborem stosunek wydajności do ceny budżet 2700zł

 

Imho jeśli chodzi o cene/jakość to warto rozważyć również MSI ale wersję ARMOR która zaczyna się już od 2300 z kawałkeim :)MSI ARMOR GTX 1080

 

P.S. Tak jak inni piszą ceny jeszcze powinny spaść w niedługim czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2330 jest Zotac AMP - w trybie boost 1822Mhz i dzisiaj chyba to najlepszy wybor (jezeli mozna zyskac dodatkowe 3 lata gwarancji). Ja bym podzielil jeszcze te wszystkie karty wzgledem ilosci wentylatorow. Z 3 mozna przewaznie uzyskac lepsze wyniki oc i temperatury. Dokladajac 200 pln mozna kupic juz g1 gaming a to chyba jeden z lepszych wyborow do OC. Aczkolwiek z Zotaca czy G1 zapewne mozna uzyskac podobne wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak najlepszy wybór

 

temp.png

 

:E

 

 

W tej cenie to tylko Gainward, a dłuższa gwarancji jest niepotrzebna, gdy popatrzy się na kalendarz i premiery nowych kart. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbys przeczytal to bys zrozumial o czym pisalem. Do oc jest cos z 3 wiatrakami (nie wspominajac o ilosci rurek itp) dla kogos kto nie chce sie bawic w oc a ma ochote kupic poprostu dobra karte wystarczy turbo boost i 1822Mhz i takich temperatur zapewne nie bedzie (nie wiem bo nie mam Zotaca tylko G1) to samo tyczy sie gwarancji kupujac cos takiego karta wystarczy na dluzej niz 3 lata wiec gwarancja 5 lat lacznie jest warta uwagi. Nie mierz wszystkich swoja miara bo ja podalem propozycje a sam zmieniam zazwyczaj podzespoly przed koncem gwarancji- tak pomysl sobie co to znaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A która lepsza ASUS GeForce ® GTX 1080 ROG Strix 8GB GDDR5X czy MSI GeForce® GTX 1080 GAMING, 8GB GDDR5X bo obie są w podobnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palit Gamerock, ile razy trzeba powtarzać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wziąłem Gainward Phoenix GS, jednak różnica w cenie robi swoje, gwarancję mam gdzieś :thumbup: Tyle, że nie wiem, czy go sobie zostawię. We shall see.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam możliwość wymiany bez dopłaty mojego 1070 na 1080 ale tylko na te 3 modele:

 

1. PNY GeForce GTX 1080 XLR8 OC Gaming

 

2. KFA2 GeForce GTX 1080 EX OC Edition

 

3. Palit GeForce GTX 1080 Dual OC

 

Który wybrać? Skłaniam sie ku KFA2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu.

Chłodzenie to samo co JetStream, ''GS'' to podkręcona wersja. Krótsza gwarancja.

Phoenix to bliźniak Palita JS oraz GameRock.

Obecnie wersja podstawowa Phoenixa kosztuje ok 2250pln, Palit najtańszy prawie 2500. Różnica w cenie dość znaczna i nie warta dopłaty. Gwarancja? Ludzie któży kupują karty hi end nie siedzą na nich 5lat! Tylko mają hi end zawsze, więc wymieniają karty dość często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja (odpukać) nigdy nie musiałem korzystać z gwary na części komputerowe w terminie rok+. Bo jak coś już było uwalone, to było od nowości.

 

Najwyżej za rok pchnie się kartę i kupi Voltę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phoenix to bliźniak Palita JS oraz GameRock.

Obecnie wersja podstawowa Phoenixa kosztuje ok 2250pln, Palit najtańszy prawie 2500. Różnica w cenie dość znaczna i nie warta dopłaty. Gwarancja? Ludzie któży kupują karty hi end nie siedzą na nich 5lat! Tylko mają hi end zawsze, więc wymieniają karty dość często.

Tamtego dnia Phoenix skoczył do 2370.

 

A te high end karty trzeba potem jakoś opchnąć, gwarancja to jednak duży+... Patrz teraz gtx970/80...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie w KR złożyłem zamóienie, ale póki co nie potwierdzili jeszcze. ceny z wczoraj to Phoenix GS za 2310 chyba.

 

Jako, że tyle dałem za moje pierwsze (nieudane) 1070 rok temu (zwróciłem do sklepu) - byłym raczej happy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie w KR złożyłem zamóienie, ale póki co nie potwierdzili jeszcze. ceny z wczoraj to Phoenix GS za 2310 chyba.

 

Jako, że tyle dałem za moje pierwsze (nieudane) 1070 rok temu (zwróciłem do sklepu) - byłym raczej happy.

Phoenix, Phoenix GS czy GLH jeden diabeł

Bardzo dobre karty, a wersja GLH bije na głowę MSI Gaming X pod względem wydajności, utrzymywania boosta i kultury pracy. Kwestie wyglądu pomijam bo to subiektywne odczucia. Dla mnie karta ma być technicznie dobra, kolor plastiku i ilość Ledów mnie nie interesuje - im mniej tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wyciszoną budę, więc karty w życiu nie zobaczę po wlożeniu :) mam nadzieje, że będzie OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu od 2 tyg. kosztuje tyle samo,

http://www.krsystem.pl/gainward_geforce_gtx_1080_phoenix_8gb_gddr5x_256_bit_hdmi_dvi_-item-43777.html

 

nie patrz na morele bo to drogi sklep i w dodatku manipulują cenami, wczoraj ta karta u nich kosztowała 2870

 

Tak drogi, że karta znów kosztuje 2300 i dają do tego klucz na grę wartą jakies 150 zł. W KR 30 zł taniej, ale bez klucza, także na jedno wychodzi. Zakupiłem właśnie morelowy egzemplarz i w poniedziałek wjeżdżam ze składaniem swojego zestawu :)

P.s. ceny często aktualizowane są automatycznie w powiązaniu z cenami dystrybutorów i kursem waluty. Dlatego pewnie podwyżka była chwilowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...