Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

munio1000

pytanie do użytkowników ASUS PG279Q

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakby jakaś dobra dusza która posiada monitor ASUS PG279Q zmierzyła mi jego całkowitą wysokość przy złożonej do pozycji najniższej podstawie będę wdzięczny.

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji takiej, a nie wiem czy mi monitor ten wejdzie w regał FREDDE z Ikei (bardzo mało miejsca, przy monitorze 24 cale mam 5cm luzu u góry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie mam co prawda modelu 279 ale posiadam model pg278QR i jeśli jest on maksymalnie opuszczony,od podstawy ma on 43,5 cm.Te modele pod względem rozmiarów chyba się między sobą nie różnią ale lepiej sprawdzić bo to za droga zabawka ;D

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie mam co prawda modelu 279 ale posiadam model pg278QR i jeśli jest on maksymalnie opuszczony,od podstawy ma on 43,5 cm.Te modele pod względem rozmiarów chyba się między sobą nie różnią ale lepiej sprawdzić bo to za droga zabawka ;D

Pozdrawiam.

 

Dzięki kolego, bardzo pomocna informacja. Tak te modele są bliźniacze jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, różnica jest w matrycy bo twój ma TNkę a pg279q ma ips'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad tym monitorem tylko czy przy 27" jak siedzę od monitora 65cm to nie będzie za blisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałbym jeszcze jedno pytanie, czy osoby które posiadają taki monitor mogą mi podać wymiar gdy stopę od monitora dosunie się do ściany jaka jest wtedy odległość od ściany do matrycy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam PG278Q, ale u mnie odległość matrycy od ściany wynosi 21,5cm, kiedy dosunę podstawkę monitora maksymalnie do ściany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, a z jakiej odległości patrzysz na monitor bo ja obecnie mam 24" i siedzę około 65cm od monitora i zastanawiam się czy 27 nie będzie za duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobną odległość i tak samo przesiadłem się z 24 cali. Na początku też mi się wydawał za duży, ale z czasem się przyzwyczaiłem i w sumie teraz nie wyobrażam sobie powrotu do mniejszej przekątnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też już od paru dni użytkuję 279q i powiem wam że jest kozak, też się przesiadłem z 24 i siedząc na takiej samej odległości nie uważam że jest zbyt blisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

munio1000 czy możesz podać wymiar gdy stopę od monitora dosunie się do ściany jaka jest wtedy odległość od ściany do matrycy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

munio1000 czy możesz podać wymiar gdy stopę od monitora dosunie się do ściany jaka jest wtedy odległość od ściany do matrycy.

 

przypomnij mi na pw w weekend, oczywiście mogę ci to zmierzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...