Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Alfikk

Dobra płyta główna do q6600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję taniej płyty głównej do procesora intel core 2 quard q6600 chciałbym go podkręcić ile się da, a słyszałem że można nawet do 4GHZ. Cena do 200zł oczywiście używana, o nowej nie mówię. Zasilacz 500w powinno wystarczyć? Dodam tylko że kartę graficzną mam nvidia geforce 440 3 gb. Płyt musi obsługiwać ddr3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu nawet i3 na lga1155 pozamiata tego quada :E Nie ma zadnego sensu pchanie sie w lga775

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pchanie się w 775 to kiepski pomysł,za tego quada też pewnie dużo nie dostaniesz przy ewentualnej sprzedaży.

(Mi ostatnio na giełdzie pod GUS-em za q9500 proponowali 50 zł :E ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu nawet i3 na lga1155 pozamiata tego quada :E Nie ma zadnego sensu pchanie sie w lga775

 

no dobra to jaka ta płytka do tego zestawu chodzi o to żeby było najtaniej a można by było podkeęcić

jakbyście mogli to podajcie mi jakąś konkretną płytkę i procesor tylko żeby można było go podkręcić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co chcesz krecic? Masz jakas manie

?

 

za ok. 150zl kupisz i3 2xx0 + za 100zl plyte pod lga1155

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Mi ostatnio na giełdzie pod GUS-em za q9500 proponowali 50 zł :E ).

Bo tam od wielu lat sprzedają najgorsi janusze byznesu. Jeśli chcesz im coś sprzedać zaproponują ochłapy, a gdy będziesz kupował będą próbowali wydusić z klienta ostatni grosz. Około 10 lat temu ta giełda była o wiele większa a sprzedawcy bili się o klienta. Ja powiedziałem sobie nigdy więcej. Poszedłem po rozum do głowy i kupuję lub sprzedaję w sieci, gdzie rynek nie jest tak wypaczony jak tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tam od wielu lat sprzedają najgorsi janusze byznesu. Jeśli chcesz im coś sprzedać zaproponują ochłapy, a gdy będziesz kupował będą próbowali wydusić z klienta ostatni grosz. Około 10 lat temu ta giełda była o wiele większa a sprzedawcy bili się o klienta. Ja powiedziałem sobie nigdy więcej. Poszedłem po rozum do głowy i kupuję lub sprzedaję w sieci, gdzie rynek nie jest tak wypaczony jak tam.

Poza tym nie za wielu ich już tam zostało ,płaczą jak to ich strasznie kosztami placowego cisną.

Jedyną rzeczą która tam mogę pochwalić są Hot-Dogi (Każdą wycieczkę w to miejsce muszę zakończyć rytualną konsumpcją :E ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...