Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kushira

MSI z270 Gaming M3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam się do zakupu nowej maszynki, z początku myślałem o czymś takim:

 

Penium G4560

MSI Z270 Gaming M3

RAM jakieś 4gb ddr4

Fera 2

reszta tj. dyski, zasilacz, karta graficzna, obudowa zostaje ze starego kompa.

 

Później planuje sprzedać pentiuma i dokupić procesor i więcej RAM oraz kartę graficzną.

i5 6600k/7600k

RAM 16gb.

Rx 4x0/5x0

zasilacz

obudowa

 

Mam pytanie odnośnie promocji od MSI, a mianowicie cashbacku oraz gry For Honor. Czy przysługują mi obie te promocje, przy zakupie tej płyty. Według tych informacji tak :

https://www.morele.net/wiadomosc/kup-plyte-glowna-lub-komputer-msi-i-zgarnij-gre-for-honor-gratis/4160/

https://msi-promotions.com/pl/pl/pages/wintercashback/qualifying

 

Czy może polecacie się pchać w Z170 (ASRock gaming k4/MSI z170 tomahowk?) różnice pomiędzy chipsetami nie są raczej duże. Czy lepiej pokombinować z Z270. Po sprzedaży gry i cashbacku można odliczyć ~~250zł co daje sumę mniejszą od przyzwoitej z170. Pozostaje kwestia Ryzena, który też może być ciekawą propozycja... Najchętniej poczekałbym do 11 kwietnia, ale promocja jest do 31 marca... Co o tym sądzicie, liczę na pomoc, bo sam się trochę zgubiłem. ;)

 

Edit. Zakładając, że wymienię obudowę na phanteksa p400 albo coś bardziej przewiewnego + wentylatory, Fera 2v2 zdoła schłodzić i5k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz skorzystac z obydwóch promocji, aczkolwiek sprzedaż kodu FH za 145,00 to trochę utopia. Nowej płyty Z170 nie ma sensu brać. Albo nowa Z270 albo używana Z170 z nieco wyższej półki i w sensownej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO ma sens, jeżeli bez bólu jesteś w stanie zrezygnować z integry i masz na oku jakieś niedrogie i3-i5-i7 non-K Skylake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno, chyba ostatnie pytanie. Mianowicie w skrócie co muszę mieć i kiedy, żeby gafy nie strzelić:

1.składam zamówienie

2.gdy płyta przyjedzie muszę zarejestrować płytkę na stronie

3.czekać, aż przyjdzie kod promocyjny

4.wpisać kod promocyjny i czekać, aż przyjdzie kod z grą.

5.po czasie 30 dni od daty zakupu, wypełnić formularz do cashbacku

6. zwrot przychodzi > koniec?

 

Niczego nie pominąłem? Coś należy zrobić przed lub po danej czynności? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...