Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dzaga1994

Jakie wentylatory do chłodzenia AiO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zakupiłem chłodzenie AiO Kraken X52, oraz planuje przy okazji wymienić moje fabryczne wentylatory z obudowy (nzxt s340) na 2x be quiet! SilentWings 3 PWM Hi-Speed 140mm i tutaj moje pytanie. Na jakie wentylatory najlepiej wymienić te fabryczne z chłodnicy? Mogą być również silentwings 3 czy lepiej na jakieś inne?

 

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieraj te co mają wysokie ciśnienie statyczne, prym wiodą tutaj Noiseblocker-y pk1, pk2 i Noiseblocker eLoop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SW3 też są jak najbardziej ok jeśli chodzi o montaż na chłodnicy, więc śmiało możesz ich użyć. Alternatywy to EK Vardar czy Fractal Venturii HP-12 lub wspomniane wcześniej eLoopy (seria B12).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, w takim razie zostanę przy SW3, wezmę 2 więcej bo mam w bardzo dobrej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam takie pytanie czysto techniczne, jeśli w opisie krakena x52 pisze, że wymiary zamontowanych wentylatorów to 120mm to czy da radę zamontować wentylatory 140mm (wymiary chłodnicy to 275 x 123 x 30 mm) ? Oraz czy wgl zmieszczą sie 140mm do tej obudowy (nzxt s340). Przepraszam za takie banalne pytanie, ale pierwszy raz zabieram się za takie zmiany i szczerze to dopiero będę się uczył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...