Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dominicz3k

Netis E1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, moja mamuśka miała kupić router w sklepie ale jak to zwykle bywa jakiś sprzedawca jej nagadał bla bla bla że ten NETIS E1 będzie lepszy fakt, faktem ma 300Mb/s a nie 150Mb/s jak router który wybrałem, ponoć ma działać jak normalny router. No podłączyłem itp. ale od razu przy konfiguracji on chce łączyć się z routerem którego nie mam :E , teraz problem bo albo zwrócić go w piz**, albo achoj przygodo i z wami może uda się zrobić z niego router skoro ten sprzedawca tak sądził (sam mówił że gdyby kupywał to wybrałby to). No tak wiec może ktoś jest bardziej rozgarnięty niż ja w tych sprawach i wyjaśni mi jak to zrobić krok po kroku. Pozdrawiam :)

PS: NETIS E1 ma działać jako repeater (rozsyłać bardziej sygnał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jaśniej żeby po podłączeniu kabla do tego Netis E1 rozdał on sygnał tak jak router, fakt rozdaję ale dziwnym trafem ten internet w ogóle nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak go podłączałeś ?

Bo z tego co widzę to gniazdo to tylko LAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: NETIS E1 ma działać jako repeater (rozsyłać bardziej sygnał)

Jedyna istotna informacja. Reszta to niezrozumiały bełkot.

 

Może jaśniej żeby po podłączeniu kabla do tego Netis E1 rozdał on sygnał tak jak router, fakt rozdaję ale dziwnym trafem ten internet w ogóle nie działa...

To ma w końcu działać jako repeater czy jako router?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...