Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szpakuś

Poleci ktoś jakiegoś normalnego HotAira?

Rekomendowane odpowiedzi

Padł mi sprzęt ale i tak wymagał wymiany. Trzeba kupić nową stację.

Jest tego po uszy. Przedział cenowy 200-400zł.

Przydało by się coś do szybkiego zdejmowania procków.

Poleci ktoś coś?

 

Te zabawki za 200-300zł z Allegro to w ogóle dmuchają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez tych tematow na konkurencyjnym portalu jest od groma ;)sam mam stacje hot air, ale to wydatek bardziej kilku tysiecy a nie kiluset zlotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez tych tematow na konkurencyjnym portalu jest od groma ;)sam mam stacje hot air, ale to wydatek bardziej kilku tysiecy a nie kiluset zlotych.

 

daruj mu, bo go jako bezrobotnego informatyko/projektanto/programistę nie stać na większy wydatek, a kredyty już ma pozaciągane i pewnie kolejnego mu nie dadzą.

na firmę tez bonie chce założyć cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kredyty są dla bidoty kolego. Ja nie z tych by krawaciarzy dorabiać i jak już co nigdy nie pożyczałem i pożyczać nie będę.

Co do wyboru hotaira to wybacz ale po ki uja mi Ferrari?

Zastanawiałeś się nad tym choć sekundę?

Sprzęt za kilka tysięcy złotych tylko po to by zdjąć z PCB chipa? Mądry Ty???

A co ja debil?? Mam uznać że złotą łyżką się lepiej najem??

Zejdź na Ziemię Hozar. Miałem starego hota kupoionego chyba za 5 paczek dobre 5lat. A po co mi lepszy? Bo są? Bo inni uważają że droższe jest lepsze?

Jeśli ni ekapujesz to wróć do zdania ze złotą łyżką i czytaj do skutku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz zdjąć jeden czip to może po prostu poszukaj czy któryś twój znajomy nie ma i ci nie zdejmie. albo znajdź kogoś kto ma i on niech ci zdejmie...

po co kupować za tysiące jak możesz za flaszkę poprosić kogoś aby ci to zrobił ? albo nawet zmontuj sobie sam jednego...

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2074747.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ferrari nie produkuje hot-air o ile mi wiadomo :)

 

pytanie do czego tego bedziesz uzywal, jesli na boku do zdjecia chipa raz na pare miechow to sie nie oplaca. Jesli jednak masz troche zlecen to oplaca sie kupic lepszy sprzet - zwroci sie dosc szybko. No i komfort pracy inny, ale co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu naprawa jakiegoś szrota na handel w systemie wyrwać na allu ubite, naprawić, pogonić.

Od czasu do czasu znaczy może 5,6,7 płyt rocznie. Prócz lapków dojdą jeszcze tableciny od czasu do czasu czyli po rodzinie jakieś naprawy po godzinach. Myślałem nad czymś w przedziale 300-500zł bo szczerze mówiąc będzie stało i się kurzyło. No i trochę do zabawy czyli modyfikacje tabletów itp.

A z tym cudem z elektrody to poczytam i pomyślę. Może faktycznie zrobić coś samemu będzie lepiej.

Drogo to mu nie wyszło. Połowę bebechów które użył mam pod ręką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobisz to pochwal sie efektem, moze komus to pomoze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszły weekend już coś zapodam na nety, niech gimbusy się ślinią :-) i komentują zło jakie wytworzyłem chcąc zaoszczędzić kilka kolejnych talarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z "gotowych" stacji to coś od Quick lub Zhaoxin w tym przedziale cenowym znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...