Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

demonarmi

Komputer wyświetla obraz na starym monitorze a na nowym nie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem i nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi. Kupiłem komputer, podpinam sobie go do starego monitora przez dvi i wszystko sobie fajnie działa. Kupiłem nowy używany monitor, najpierw tylko z vga więc dokupiłem mu przejsciowke, podpiąłem i wyświetla brak sygnału. Podpiąłem jeszcze inny monitor tym razem przez hdmi. Komputer mi go wykrywa, mogę mu zmieniac rozdzielszość itp itd ale na monitorze wyświetla się cały czas brak sygnału. Ten monitor z wejściem HDMI posiada również wejście DVI, takie jak w starym monitorze (ten stary to taki naprawde stary, 2004 rok (sdm-hs74). Podpiąłem pod komputer przez to wejście i również nie wyświetla obrazu z tym że nie mam możliwości wtedy sprawdzić, czy komputer go wykrywa. Nie mogę nigdzie znaleźć podobnego problemu dlatego zdecydowałem założyć nowy temat. BIOS resetowałem, sterowniki aktualizowane, wgrywane starsze, nie pomaga nic. Rozdzielczości dla drugiego monitora również były zmieniane. Oba nowe monitory są sprawne, były sprawdzane bezpośrednio przed zakupem.

 

ASUS Radeon r7 265

intel i5 4460 lga1150

As rock h81m-hds

 

edit: monitor z hdmi to Samsung Syncmaster 2270hd a drugi to Syncmaster 2243(ten ma tylko wejscie vga)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...