Skocz do zawartości
vBeton

Spalacz- fenix ground zero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar kupić spalacz fenix ground zero.

Czy miał ktoś styczność z tym spalaczem?

 

Ćwicze, waga stoi, diety nie da rady za mało czasu i funduszy na bawienie się w układanie i przygotowanie. Do tego żre po nocach-praca zmianowa.

Jedynie co mogę to ograniczyć cukier który uwielbiam w każdej postaci, oraz nasilić treningi.

 

Supple dostępny jest w Polsce tylko od jednego dystrybutora Bestbody bodajże, można od nich kupić na stronie lub poprzez allegro. Co do wysylkowych supli nie mam przekonania, moze ktos ma na ten temat coś do powiedzenia?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo spalacza i tak potrzebowałbyś diety, żeby to zadziałało porządnie. Więc zacznij od diety (tyle że przystosowanej do twoich warunków) i wtedy patrz. Sądzę że dieta + ćwiczenia + proste suplementy białkowe dadzą lepszy rezultat niż ładowanie w siebie spalacza..

 

Co do konkretnego produktu nie mam zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spalacze tłuszczu to po prostu przedtreningówki. Dużo w tym marketingu, mało albo wcale pożądanego działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70% to dieta, żadne pigułki Ci w tym nie pomogą.

Na zdrową michę nie trzeba ani dużo czasu, ani dużo gotówki.

Edytowane przez czarny1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że odkopuję temat, ale chciałbym ostrzec przed tym "spalaczem tłuszczu", który okazuje się być niebezpiecznym dla zdrowia, tu ogólne podsumowanie https://dietetycznedemaskacje.pl/fenix-ground-zero-ostrzezenie-opinie-sklad/

Miałem okazję poznać ten produkt osobiście. Jest to poprostu chemia a wszelkie pozytywne opinie o Fenix Ground Zero są publikowane przez współpracowników producenta tego środka (dostają procent od sprzedaży tego czegoś).

 

Wypowiadam się, choć nie muszę, ale nie chcę by ludzie nabierali się na takie rzeczy. Zawsze to kogoś uratuję przed bezsensowną utratą pieniędzy.

Edytowane przez Diego164

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opierając się na opinii znajomych + moich własnych doświadczeniach napiszę tylko tyle: żaden spalacz tłuszczu nie zastąpi diety. Próbowałem dwa razy, różne marki (nie będę robił reklamy), nie wiem co w nich było (poza oficjalnym składem na opakowaniu), ale kopa na treningu miałem jak po wypiciu kilku espresso, mało drążka nie wyrwałem ze ściany :E 80% sukcesu przy spalaniu to dieta, nie ma żadnych magicznych pigułek/tabletek gwarantujących sukces. Węgle precz (poza warzywami i niektórymi owocami), dużo indyka (zdrowszy niż kura) i ryb i jest fantastycznie. Ciężarów nie dźwigam poza kamizelką do przysiadów, podciągnięć i pompek (regulacja wagi do 30kg), tylko kalistenika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mam jakiś wyjątkowy organizm, nie wiem, ale nie mam problemu po zimie z zrzuceniem zbędnych kilogramów. Stosuję zwyczajny kolarski trening interwałowy i tłuszczyk z brzucha znika :-) Coś więcej na ten temat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spalacze działają poniżej 10% bf.. nie kupuj, bo kasa w błoto pójdzie

problem jest w tym, że miski nie trzymasz, a bez diety nic nie uzyskasz na dłuższą metę..

nawet jakbyś robił cardio, czy inne aktywności fizyczne.. co Ci to da, jak zaraz zjesz jakiś syf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...